Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Zmiana broni

  1. #1
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143

    Zmiana broni

    Kiedyś na 30poziomie, wysunęły się 2 argumenty.
    1) Mag ma tylko 1 różdżkę, natomiast woj ma 5 broni.
    2) Jak mag trafi atrybut woja to jest super, natomiast, jak wojownik trafi maga, to ten zmienia zaklęcie na inne, jak atrybut też trafiony to pocisk mag.

    Jak wiemy, magowie dostali teraz więcej różdżek natomiast problem drugi nadal istnieje. Dlaczego więc nie zrobić tak, aby wojownik mógł zmienić broń podczas walki? Oczywiście nie za darmo. Musiałby stracić powiedzmy 2 kolejki, na których dostawałby paraliż(?) lub coś innego przez co nie mógłby atakować.

    Wiem, że zaraz magowie będą protestowali, więc czekam na krytykę.

    Ciekaw jestem też czy takie coś jest w ogóle wykonalne.
    Więc niech może się admin wypowie czy to jest w ogóle opłacalne/możliwe do zrobienia a potem się kłóćmy ;p
    Ostatnio edytowane przez Qwiker ; 19-03-2013 o 21:16

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Problem stary jak świat na temat broni. Co do dawało by to wojownikom zbyt duże pole manewru. Przy obecnym systemie wyzwań rzadko kto zagra ci na 2 atrybuty bo jak go trafi mag z wyrównanymi atrami to ubije go bez problemu. Do tego macie czerwoną szatę która ewidentnie maskuje 2 atrybuty i na razie jest tak co upek, tylko nie pisz że ktoś w pvp gra z szatą kapłana...

  3. #3
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    tylko nie pisz że ktoś w pvp gra z szatą kapłana...
    Ja gram ;D

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    no raczej wiecej osob gra z szata kaplana

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak ktoś walczy na eq +0 to może i szata perwola lepsza, szczególnie jak się jest magiem, ale już +4 i więcej szata kapłana jest nieopłacalna po prostu.
    Ewentualnie np. ja ją biorę, bo szkoda mi kasy na przebijanie atrów, a mam pewność, że ktoś mnie wiatrem ostro pojedzie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #6
    Szata Kapłana w 90% lepsiejsza.

    Co do zmiany broni to na nie mi to nigdy nie przeszkadzało

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    tylko nie pisz że ktoś w pvp gra z szatą kapłana...
    Czerwona jest dobra tylko na wyższym plusie.
    To medalion strasznie ssie (Sygnet bije go na głowę, dlatego nikt nie bierze Czerwonej dla bariery. Co najwyżej dla tych atrów, ale 16% atr za 16 stat? nie opłaca się.)

    Propozycja dziwna - czy po zmianie broni zmienialaby sie zdolnosc broni?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Zapewne nie. Propozycja jest wstępna. Mile widziane propozycje zmian

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie jestem do końca pewien, ale chyba wojownicy zadają większe obrażenie od maga

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie jestem do końca pewien, ale chyba wojownicy zadają większe obrażenie od maga
    Też mi się tak wydaje, co do tych szat jestem zdziwiony waszymi wypowiedziami, ale może nie mam racji:P
    Ogólnie nie wiesz Qwikier jakie by musiały być ograniczenia w różnych aspektach zmian broni - trafiam na maga z różdżką mnicha ubieram rękawice etc. masa takich kombinacji nawet sobie nie wyobrażasz jakie ludzie by porobili taktyki, chyba że masz już jaką masz i liczysz na takie zmiany

    Systemowo wszystko jest możliwe, tylko czasami jest więcej/mniej pracy

  11. #11
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Nie mam taktyki żadnej, ogólnie mi taki pomysł wpadł. Temat odnośnie szat jest prosty. Padł tu wniosek - czerwona tylko dobra na +3 wzwyż, a dużo ludzi lata w +1/2.

    Obrażenia raczej będą wyrównane. Ja np. bije mniej od magów (lecz przeważnie są to magowie z topki ranku więc zapewne kwestia eq)

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Ale to nie jest odnośnie szat...

    Pomijając rękawice - gdyby bylo to używane np. jako zdolność "Zmiana na xxx" która zmieniałaby na całą walkę atrybut (nie dotyczy ataków ze zdolności - te z dawnego atrybutu lub bez atr lub z określonym w zdolności) na inny, to mogłoby to przejść... Chociaż i tak nie mam tego problemu z nabitym przez przeciwnika atr. Toporek i włócznia są nie do nabicia na mobach (znaczy Toporek na Gnomach i Włócznia na elfach - ale kto na nich ekspi?)

  13. #13
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    "Zmiana na xxx" Ciekawy pomysł.

    Cieszę się, że wywołuje się jakaś normalna dyskusja, bo powiem szczerze, że spodziewałem się chamskiego "NIE, NIE BO NIE" przez niektóre osoby (nawet robiłem zakłady na z drużyną kto pierwszy tak napisze, o dziwo jeszcze te osoby tu nic nie napisały)

  14. #14
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    w sondazach mag jest lepszy od woja, mag i tak ma za dobrze w tej grze nie bedziemy mu dogadzac, jestem na NIE

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Przecież to "dogadza" wojowi xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •