Zobacz wyniki ankiety: Co chcesz na 2k Fajne na NK?

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Darmowy nielimitowany reset statystyk przez 1 dzień.

    13 21.31%
  • 2x Drop.

    16 26.23%
  • Nic.

    23 37.70%
  • Darmowy 1 reset statystyk.

    9 14.75%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: 2k Fajne na NK już niedługo

  1. #16
    Nikon
    Konto usunięte
    Proponuje 2x więcej rybek.
    Rybacy do tej pory nie mieli żadnych bonusów.

  2. #17
    Pirrat
    Konto usunięte
    2x Grzybów 2x szansa u kowala, może frytki do tego?
    Bonus który proponujesz dotknie tylko garstkę, resetu oczekuje pewnie około 50%, exp jest dobry dla każdego, ale jak zwykle zyskają najbogatsi bo tylko oni zyskują
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 08-03-2013 o 19:09

  3. #18
    Kostian
    Konto usunięte
    Z okazji 2k lajków na nk proponuję 2x update Devos.

  4. #19
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jest opcja rozwiązująca problem rybaków i 2x expa, 2x szybsza regeneracja eny

  5. #20
    Dj Deepush
    Konto usunięte
    Bonus który proponujesz dotknie tylko garstkę, resetu oczekuje pewnie około 50%, exp jest dobry dla każdego, ale jak zwykle zyskają najbogatsi bo tylko oni zyskują
    Polać mu.

    Karny kutas dla każdego, otrząśnij się graczu bądź sobą.

  6. #21
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Jest opcja rozwiązująca problem rybaków i 2x expa, 2x szybsza regeneracja eny
    nie bo mam duży limit

    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    2x Grzybów 2x szansa u kowala, może frytki do tego?
    Bonus który proponujesz dotknie tylko garstkę, resetu oczekuje pewnie około 50%, exp jest dobry dla każdego, ale jak zwykle zyskają najbogatsi bo tylko oni zyskują
    Reset jest zły bo gra musi zarabiać.
    To może 2x tańsze wszystkie usługi

  7. #22
    Dj Deepush
    Konto usunięte
    to morze 2x większy drop + 2x więcej ryb
    To może kup słownik, jebnij się nim w głowę.

  8. #23
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Nie przesadzaj, inflacja w takich sytuacjach ma charakter wyłącznie krótkookresowy i po 3-4 dniach wróci do normy wraz z nadwyżką, bo złoto gracze wydadzą, a dzięki EXP wbiją poziomy i drop wzrośnie.
    Co za brednie...

  9. #24
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Deepush nie jesteś fajny i tak, nie obrażaj.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Co za brednie...
    To nie są brednie, lecz moje wyliczenia z modeli ekonometrycznych, czego potwierdzeniem jest wykaz https://gold.mfo.iswift.eu/ gdzie przy np. ostatnim evencie FB (28.12.2012) drop spadł z ww. eventu, po 2 dniach drop powrócił do tzw. stanu normalnego (sprzed eventu fb). Na podstawie tak dużych danych (prawie 15 miesięcy) historii dropu można wyszukać konkretne zależności.

  11. #26
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    To nie są brednie, lecz moje wyliczenia z modeli ekonometrycznych, czego potwierdzeniem jest wykaz https://gold.mfo.iswift.eu/ gdzie przy np. ostatnim evencie FB (28.12.2012) drop spadł z ww. eventu, po 2 dniach drop powrócił do tzw. stanu normalnego (sprzed eventu fb). Na podstawie tak dużych danych (prawie 15 miesięcy) historii dropu można wyszukać konkretne zależności.
    Twoj projekt jest w istocie bardzo fajna rzecza i zdarzylo mi sie nie raz z niego korzystac. Jednakze nie ma on nic wspolnego z ekonometria, a na temat inflacji przedmiotow (bo o takiej byla mowa) nie bede dyskutowal z osoba, ktora ma 9000 energii, bo zaraz sie dowiem ze przemawia przeze mnie pies ogrodnika.

    Oczywista prawda jest, ze 2x drop nagradza mala czesc spolecznosci graczy jednoczesnie karzac reszte. Event z definicji powinien byc czyms dobrym dla wszystkich. Tymczasem ciesza sie z niego tylko osoby, ktore nie wiedza co on dla nich naprawde oznacza i ci ktorzy mieli szansa wykupic energie przed wzrostem ceny za te usluge.

  12. #27
    sratatat
    Konto usunięte
    Czemu nie dodałeś w opcjach do wyboru szybszej odnowy energii przez 24 h o 50% ?
    Podwójny drop był już tyle razy, że to już się nudne zrobiło - przez to ceny na wszystko gwałtownie pospadały.
    Reset statystyk też do niczego. Niech albo czymś zaskoczą, albo zwiększą szybkość odnawiania energii o 50%, bo dawno tego nie było.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Twoj projekt jest w istocie bardzo fajna rzecza i zdarzylo mi sie nie raz z niego korzystac. Jednakze nie ma on nic wspolnego z ekonometria, a na temat inflacji przedmiotow (bo o takiej byla mowa) nie bede dyskutowal z osoba, ktora ma 9000 energii, bo zaraz sie dowiem ze przemawia przeze mnie pies ogrodnika.

    Oczywista prawda jest, ze 2x drop nagradza mala czesc spolecznosci graczy jednoczesnie karzac reszte. Event z definicji powinien byc czyms dobrym dla wszystkich. Tymczasem ciesza sie z niego tylko osoby, ktore nie wiedza co on dla nich naprawde oznacza i ci ktorzy mieli szansa wykupic energie przed wzrostem ceny za te usluge.
    Czyli z kim nie będziesz dyskutował, tzn. kto ma 9000 energii ?
    Po za tym nie chodzi mi wykorzystanie modelu ekonometrycznego dla "zwykłej" gospodarki (wskaźniki makroekonomiczne), bo gospodarka mfo jest zupełnie abstrakcyjnym wytworem, aczkolwiek w pewnym przybliżeniu, na podstawie danych empirycznych można wywnioskować co się dzieje/będzie dziać, oczywiście przy innych warunkach niezmienionych w danym okresie.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 08-03-2013 o 21:32

  14. #29
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Może jakiś admin się wypowie?

  15. #30
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    50% szans na wypadniecie lotu z mini przez 3 dni .

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •