Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 124

Temat: Karty kolekcjonerskie REFRESH

  1. #91
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    ja przykładowo w czasie szukania posiadaczy kart na niskich lvlach trafiłem na gracza "ThePlayer", k
    nie tylko on jest wielu takich graczy i dlatego o tym wspomniałam już chyba z 5 takich osób spotkałam ;d
    tak samo jest jeden koles ktory ma 20 lvl a juz mial ok 8 kart u sieebie i zarobił na tym ok 2kk.

  2. #92
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Trzeba być naprawdę nieźle zdesperowanym by zakładać multikonta po to by zdobyć kartę.

  3. #93
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    gruba kasę sie na tym trzepie. Taka karta krolika czy mewy czy inna to ok 200k

  4. #94
    To było OCZYWISTE ,dlatego ja się powstrzymuje teraz z zakupem tych kart ,BO ich bedzie tak duzo ze za 2tyg beda grosze

  5. #95
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Excatly, dlatego troszkę zmniejszyć szansę na wypadnięcie jeszcze można.

  6. #96
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Trzeba być naprawdę nieźle zdesperowanym by zakładać multikonta po to by zdobyć kartę.
    Jak tyle można na nich zarobić to sie wcale nie dziwię. Najpierw panel GM powinien wejść, bo teraz to hulają na multikach, co w sumie sie całkiem opłaca - miesiąc bana za pare milionów przy odrobinie szczęścia:]

  7. #97
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Później można zrobić że karty dropią się po x ubitych danych potworów, dla potworów na niski lvl może to być z 300 co zablokuje multikonta. Kiedy Tomi planujesz zmniejszyć częstotliwość wypadania kart?

  8. #98
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Najlepiej jak najszybciej.

  9. #99
    Via
    Konto usunięte
    Drop bylo ustawic definytywnie PRZED wprowadzeniem. Zmienianie mechanizmow po fakcie jest idiotyzmem. Jest serwer testowy, sa bazy danych dotyczace dropow, walk i czego tylko nie. To trzeba bylo wziac do reki kalkulator i policzyc co i ile. W tym momencie okazuje sie, ze to jednak my jestesmy tutaj krolikami doswiadczalnymi, a nie odbiorcami.

    To co objawia sie w tym temacie to reakcja osob ktore sie rzucily na te karty i teraz panikuja bo nagle moze sie okazac, ze utopily niemalo zlota. Za glupote sie placi. Sa karty rzadkie i karty czeste. Zdobadz ktos karte plazmy energetycznej to pogadamy.

    @Skarlet
    Nie masz na co narzekac. Swoje karty kupilas za 10-20k/szt, bo wlasnie po tyle chodza w Dilli gdzie ostatnio spedzasz niemalo godzin.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 17-03-2013 o 19:56

  10. #100
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Pirrat coś dużo sprzedaje kart nietoperze, żaby... ;p

    @down nie to miałem na myśli. dlatego ";p"
    Ostatnio edytowane przez Qwiker ; 17-03-2013 o 20:49

  11. #101
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Pirrat coś dużo sprzedaje kart nietoperze, żaby... ;p
    Pirrat swoje karty kupil za grosze. Wiem, bo mnie uprzedzil. Jesli pijesz do multikonta to nie tedy droga.

  12. #102
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    w Dilli gdzie ostatnio spedzasz niemalo godzin.
    po 1) w Dill kupilam 1 karte i nie chciało mi sie stamtąd wracać .
    po 2) nawet idiota tych kart po 10-20k nie sprzeda.
    po 3) największy problem to ty robisz.

  13. #103
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,757
    Zwykłe zmienię jutro na 1/10000, a potem się zobaczy. Płynne podnoszenie jest nawet korzystne - rozłoży bardziej równomiernie wartość kart w czasie. Wiadomo, że bez względu na to czy to będzie 1/50k czy 1/10k to z czasem karty będą coraz bardziej dostępne. W tej chwili bardziej patrzę na to jak często dropią zwykłe w porównaniu do minibossów. Po drugie - patrzę na to ile czasu musiał by zbierać gracz komplet kart samodzielnie (prawie miesiąc na 1 kartę przy 1/10k, co daje 3 lata na komplet zwykłych potworów :]) oraz ile % osób realnie będzie zbierało, co daje jakiś obraz kiedy wszyscy zainteresowani zbiorą komplet. To, że jedna osoba zbierze komplet bardzo szybko o niczym nie świadczy. Gdy wykupi pierwsze egzemplarze kart z całego serwera to teoretycznie nawet przy mikroskopijnych prawdopodobieństwach zbierze je dość szybko. Owszem, trochę tych kart już dropnęło, ale nadal jest sporo takich, których nie ma ani jednej sztuki (gdy innych jest po kilka). To było do przewidzenia, że będą mniej i bardziej rzadkie karty, nawet w tej samej kategorii.

  14. #104
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    wykłe zmienię jutro na 1/10000, a potem się zobaczy.
    jutro czyli dzisiaj czy jutro czyli 19.03 ?

  15. #105
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zwykłe zmienię jutro na 1/10000, a potem się zobaczy. Płynne podnoszenie jest nawet korzystne - rozłoży bardziej równomiernie wartość kart w czasie. Wiadomo, że bez względu na to czy to będzie 1/50k czy 1/10k to z czasem karty będą coraz bardziej dostępne. W tej chwili bardziej patrzę na to jak często dropią zwykłe w porównaniu do minibossów. Po drugie - patrzę na to ile czasu musiał by zbierać gracz komplet kart samodzielnie (prawie miesiąc na 1 kartę przy 1/10k, co daje 3 lata na komplet zwykłych potworów :]) oraz ile % osób realnie będzie zbierało, co daje jakiś obraz kiedy wszyscy zainteresowani zbiorą komplet. To, że jedna osoba zbierze komplet bardzo szybko o niczym nie świadczy. Gdy wykupi pierwsze egzemplarze kart z całego serwera to teoretycznie nawet przy mikroskopijnych prawdopodobieństwach zbierze je dość szybko. Owszem, trochę tych kart już dropnęło, ale nadal jest sporo takich, których nie ma ani jednej sztuki (gdy innych jest po kilka). To było do przewidzenia, że będą mniej i bardziej rzadkie karty, nawet w tej samej kategorii.
    btw a co z tym?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...211#post133211

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •