Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 124

Temat: Karty kolekcjonerskie REFRESH

  1. #61
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Proponuję dodać tło do kart (tam gdzie obrazek).

  2. #62
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Proponuję dodać tło do kart (tam gdzie obrazek).
    Tak, a na tle niech widnieje miniaturka potwora lub coś symbolizującego go.

  3. #63
    musaraj
    Konto usunięte
    Proponuję, by w profilu karty były w jednym rządku, by łatwiej było odczytywać. Sprawdzałem - jeżeli "odetniemy" kawałki występujące po zerach (jest sporo miejsca nadwyżki!) oraz trochę przed zerami (też nadwyżka!) powinny się łatwo zmieścić. Ewentualnie, można dodać suwaczek poziomy. Obecnie by zobaczyć ilość kart z unikalnych trzeba zjeżdżać w dół - niewygodne.

  4. #64
    Nikon
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/view/i/281 mały obrazek, słabo wygląda

    Może zamiast obrazków zrobić animacje takie jakie są przy wyborze outu.

  5. #65
    sratatat
    Konto usunięte
    Przeczytałem cały ten temat, ale jakoś nie zauważyłem żeby ktoś zaproponował to, co mi przed chwilą przyszło do głowy.
    Mianowicie można by ulepszyć te karty w ten sposób, aby karty dawały jakieś procentowe bonusy do "dropa" z potworków.
    Przykład:
    Karta Niebieski Ognik
    Bonus(oczywiście bonus jest tylko do tego konkretnego potworka) :
    +5% do otrzymywanego złota
    +5% do AP
    +5% do doświadczenia

    Bonus mógłby być losowy. Można wprowadzić także karty bossów, na które szansa wypadnięcia była bardzo mała,
    co zwiększyłoby zapał przyszłych kolekcjonerów.

  6. #66
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    pomysl dobry ava ale watpie czy to przejdzie, to by bylo zbyt piekne zeby bylo prawdziwe...

  7. #67
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Ten pięcioprocentowy bonus nie byłby duży a mógłby być nagrodą dla cierpliwych , którzy wydropili daną kartę

  8. #68
    El Fortuno
    Konto usunięte
    nie róbcie z kart fabularnych syfu, ciołki.

  9. #69
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Avatar Zobacz post
    Przeczytałem cały ten temat, ale jakoś nie zauważyłem żeby ktoś zaproponował to, co mi przed chwilą przyszło do głowy.
    Mianowicie można by ulepszyć te karty w ten sposób, aby karty dawały jakieś procentowe bonusy do "dropa" z potworków.
    Przykład:
    Karta Niebieski Ognik
    Bonus(oczywiście bonus jest tylko do tego konkretnego potworka) :
    +5% do otrzymywanego złota
    +5% do AP
    +5% do doświadczenia

    Bonus mógłby być losowy. Można wprowadzić także karty bossów, na które szansa wypadnięcia była bardzo mała,
    co zwiększyłoby zapał przyszłych kolekcjonerów.
    I może frytki do tego?

  10. #70
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Za często to leci bez kitu jak już na targu sprzedają, powinno lecieć raz na milion mobów jak nie rzadziej.

  11. #71
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    2x (jeszcze) rzadziej by nie zaszkodziło ;)

  12. #72
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    2x (jeszcze) rzadziej by nie zaszkodziło
    Własnie patrzę, że zdecydowanie za dużo leci kart zwykłych potworów. W takim tempie za miesiąc będą tysiące.

    Co do innych poruszanych spraw:
    -karty funkcjonują tak jak inne przedmioty jeśli chodzi o drop, handel, stratę w walce itp.
    -będzie poprawka, która powiększy te najmniejsze obrazki (wodny żółw) - obrazek będzie bez marginesów
    -wyszukiwanie na targu po typie "karta" jest gotowe - czeka tylko na wysłanie (+ dorobione wyszukiwanie tylko unikatów, artefaktów, kolekcjonerskich)

    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Tak, a na tle niech widnieje miniaturka potwora lub coś symbolizującego go.
    Nie do końca rozumiem, o które tło chodzi. Proszę o gotowy projekt graficzny

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Proponuję, by w profilu karty były w jednym rządku, by łatwiej było odczytywać. Sprawdzałem - jeżeli "odetniemy" kawałki występujące po zerach (jest sporo miejsca nadwyżki!) oraz trochę przed zerami (też nadwyżka!) powinny się łatwo zmieścić. Ewentualnie, można dodać suwaczek poziomy. Obecnie by zobaczyć ilość kart z unikalnych trzeba zjeżdżać w dół - niewygodne.
    I tak trzeba przewijać, a 3 rzędy będą zbyt ściśnięte - mało estetyczne to będzie. Kiedyś cały profil pójdzie do przeróbki to może coś się wymyśli.

    Przypominam: oprócz drobnych poprawek technicznych, w tej chwili wszelkie nowe propozycje dotyczące kart są "na kiedyś".

  13. #73
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Tomi, nie mów że za często lecą, bo mi na 240 pkt energi poleciało tylko ze smoka mroku ;]
    W dodatku jak pomagałem koledze..

  14. #74
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    A powinna ci leciec 1 na miesiąc żeby to było na prawdę kolekcjonerskie.

  15. #75
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał PiTTeR PiT Zobacz post
    Tomi, nie mów że za często lecą, bo mi na 240 pkt energi poleciało tylko ze smoka mroku ;]
    W dodatku jak pomagałem koledze..
    nie gadaj mi na 2 500 eny nic

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •