Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 124

Temat: Karty kolekcjonerskie REFRESH

  1. #46
    Mam garść pytań odnośnie tematu.
    1: Czy jest jakieś powiadomienie o zdobyciu danej karty (coś jak komunikat po zdobyciu skorupy żółwia, ewentualnie wiadomość systemowa)?
    2: Czy w walce drużynowej szansę na zdobycie karty ma więcej, niż jeden gracz na raz (mówiąc prosto: czy podczas takiej walki może się zdarzyć, że wypadnie 2 i więcej kart)?
    3: Czy można zdobyć x egzemplarzy jednej karty jedną postacią, bijąc potwory , czy też gra "rozpoznaje", iż gracz ma w ekwipunku daną kartę i blokuje dalszą możliwość jej wypadania?

  2. #47
    El Fortuno
    Konto usunięte
    mam ogromną nadzieje że te karty będą bardzo ale to bardzo rzadko wypadały.

  3. #48
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Prawdopodobieństwa ustawiłem na 1/5000 zwykłych oraz 1/200 mini-bossów/unikatowych. Wyszło 56 kart.
    Btw, 50lvl wbiłem wuacha!

  4. #49
    Nikon
    Konto usunięte
    Proponuję aby obrazki niektórych potworków były z profilu aby lepiej wyglądały.

    Aktualny wygląd:

    Moja propozycja:


    Jaka jest szansa wypadnięcia karty pędrak?
    Jeśli taka jak dla zwykłych potworków to proponuje ja zwiększyć z uwagi na mała szanse walki z nim.
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 15-03-2013 o 09:02

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Każdy potwór ma indywidualne prawdopodobieństwo na drop, a więc nie ma znaczenia jak bijemy. 1 potwór = 1x szansa na drop, 3 potwory = 3x szansa na drop.


    Jacek zakładał się ze mną, że to będzie pierwsza propozycja odnośnie kart
    Ja wcześniej wspomniałem o rankingu "zbieraczy kart" :P

    Teraz statystycznie
    Aktywni: 5 760 - liczmy 5k
    5k * 400 / 5k = 400 kart dziennie, jeżeli założymy że większość aktywnych graczy wykorzystuje energię na potwory, daje to nam sporo kart, ale nie wiadomo ile aktywnych graczy wykorzystuje energię.

    Patrząc na liczbę raportów przez 15 dni marca jest ich prawie 3kk(wszystkich raportów), więc na podstawie walk wychodzi, że około 40 kart dziennie będzie dropionych. Ogólnie najdroższe karty będą za potwory na niskich lvl, bo tam jest stosunkowo najmniej walk.

  6. #51
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ogólnie najdroższe karty będą za potwory na niskich lvl, bo tam jest stosunkowo najmniej walk.
    Najmniej walk, ale graczy najwięcej.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    a moze by tak nagroda dla tego kto pierwszy skompeltuje kolekcje? :P podniosłoby to wartosc kart

  8. #53
    Blesso
    Konto usunięte
    Tak, mogłoby być jak z rydzami, artefakty dla 5 pierwszych, którzy zebrali wszystkie karty. Zdecydowanie nadałoby to grze swego rodzaju rozpęd w czasie zastoju i wprowadziłoby dodatkowy element rywalizacji.
    Ostatnio edytowane przez Blesso ; 15-03-2013 o 14:13 Powód: stylistyka

  9. #54
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał nameless Zobacz post
    Tak, mogłoby być jak z rydzami, artefakty dla 5 pierwszych, którzy zebrali wszystkie karty zdecydowanie nadałoby rozpęd i wprowadziłoby dodatkowy element rywalizacji.
    "Bo artefaktów musi być dużo w grze, jeśli jest ich mało to co to za artefakty?"
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #55
    Blesso
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    "Bo artefaktów musi być dużo w grze, jeśli jest ich mało to co to za artefakty?"
    Cóż, to była luźna propozycja. Niekoniecznie musi być to artefakt. Może być to cokolwiek, czego możliwość otrzymania nada motywację do kolekcjonowania.

  11. #56
    Cytat Napisał Night Wolf Zobacz post
    Mam garść pytań odnośnie tematu.
    1: Czy jest jakieś powiadomienie o zdobyciu danej karty (coś jak komunikat po zdobyciu skorupy żółwia, ewentualnie wiadomość systemowa)?
    Jeśli jest to zwykły przedmiot to nie ma powiadomienia, nie dostaje się tego w formie eventu, a jako drop.
    2: Czy w walce drużynowej szansę na zdobycie karty ma więcej, niż jeden gracz na raz (mówiąc prosto: czy podczas takiej walki może się zdarzyć, że wypadnie 2 i więcej kart)?
    Jeśli kiedyś wypadły 2 unikaty z jakiegoś mini-bossa to tak. Czyli prawdę mówiąc nie - tylko 1 gracz.
    3: Czy można zdobyć x egzemplarzy jednej karty jedną postacią, bijąc potwory , czy też gra "rozpoznaje", iż gracz ma w ekwipunku daną kartę i blokuje dalszą możliwość jej wypadania?
    W profilu w kategorii karty masz taki fajny licznik posiadanych kart danego typu, czyli powinno się dać zdobyć kilka kart, tym bardziej, że będzie można teraz zarabiać na każdym potworku.
    Cytat Napisał nameless Zobacz post
    Cóż, to była luźna propozycja. Niekoniecznie musi być to artefakt. Może być to cokolwiek, czego możliwość otrzymania nada motywację do kolekcjonowania.
    Hehe, np. punkty MF.

  12. #57
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Jeśli kiedyś wypadły 2 unikaty z jakiegoś mini-bossa to tak. Czyli prawdę mówiąc nie - tylko 1 gracz.
    Przecież wypada tak, np. Pancerny i Sygnet z Żółwia.
    Chyba, że 2 TAKIE SAME unikaty - wtedy to juz nie ma szans ;]

  13. #58
    Miałem na myśli 2 takie same unikaty :P

  14. #59
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Czy przedmiot kolekcjonerski można stracić w walce?

  15. #60
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Swietna sprawa i jeszcze do tego nowa platforma do handlu. Byloby bardzo przyjemnie (i uczyniloby karty czyms bardziej wiarygodnym) gdyby kazda z nich wygladala choc troche inaczej. Rozne kolory, pikselowe wzorki - nic wielkiego. Mozna do tego zatrudnic graczy w formie jakiegos konkursu na ten przyklad.

    Kto by pomyslal, ze propozycja niedotyczaca ulepszenia okladania sie piesciami i tarzania sie w blocie zostanie potraktowana tak powaznie.
    Nie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •