Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Wulgaryzmy oraz niemoralne propozycje.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2012
    Postów
    16

    Wulgaryzmy oraz niemoralne propozycje.

    Temat powstał aby ukrócić bezkarne znieważanie innych użytkowników, oraz demoralizowanie małoletnich użytkowników gry.

    Mon-jego wulgaryzmy w stosunku do innych graczy, oraz niemoralne propozycje w stosunku do nastolatek są przestępstwem:
    art.216 § 2.kk - Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
    Niemoralne propozycje seksualne przez internet wobec nastolatek również są karalne oraz ścigane z urzędu.

    Problem z Mon postanowiłem opisać po tym jak jedna ze znajomych poskarżyła się, że codziennie niedaje jej spokoju, wypisując do niej :



    oraz po obejrzeniu jego prezentacji, w której obraża kilku graczy w tym również mnie:

    +16


    Uprzejmie proszę administrację o zainteresowanie się tą sprawą (graczem Mon), oraz wyciągnięcie konsekwencji zgodnie z regulaminem Mfo.

    Zapraszam wszystkich jeżeli zostaliście znieważeni lub czujecie się molestowani przez innych graczy do wspólnego przeciwstawienia się temu zjawisku.

    Proszę o niespamowanie tematu
    Pozdrawiam,
    Metrix
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-03-2013 o 00:58 Powód: kontrola rodzicielska :)

  2. #2
    Zenobia
    Konto usunięte
    To jest w końcu jakiś konkretny text, a nie to co było u mnie. A tak lamusy płakały.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    10
    No pasuję rozwiązać tą sytuację.By do innych osób nie pisał czegoś takiego bo to niezbyt miłe...

  4. #4
    Popieram, to co wyprawia mon przechodzi ludzkie pojęcie. Też miałam z nim do czynienia, to co pisze jest po prostu niesmaczne, ktoś powinien się nim zająć.

  5. #5
    Herrcia
    Konto usunięte
    Cóż, Ja również otrzymywałam takie wiadomości od niego.
    Ten człowiek jest przerażający!
    Jego zachowanie i teksty są obrzydliwe...!
    "Wyjdź za mnie, prześpij się ze mną, zróbmy sobie dziecko"
    Takie teksty są karygodne!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    10
    Opowiadał Ci swoje fantazje erotyczne? Jezeli nie to masz szczęście.
    Ostatnio edytowane przez undefined ; 04-03-2013 o 20:17

  7. #7
    Herrcia
    Konto usunięte
    Wiesz, takie teksty z ust jakiegoś gościa, któremu w życiu się nudzi są naprawdę obrzydliwe i przyprawiają mnie o konwulsje!

  8. #8
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Opcja "ignoruj" powinna załatwić sprawę.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Salina
    Dołączył
    31-08-2012
    Postów
    33
    Popieram admini powinni z tym coś zrobić

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    10
    Jedna mu da ignora to zacznie pisać tak do innej, i tak w kółko. Więc chyba lepiej załatwić sprawę raz a porządnie niż bawić się w ignory.

  11. #11
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ale w tym nie ma akurat nic złego.
    Np. ja lubię fetysz w kostiumie batmana.
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Mnie tam kręcą słoiki.
    Akurat wasze dewiacje nas mało interesują.

    Rzeczywiście mon jest uciążliwy, odmowy, olewanie wiadomości nic nie dają. Można być zboczonym, ale są granice! Najgorsze, że pisze to do dziewczyn niepełnoletnich i uważa proponowanie 'założenia rodziny' za normalne. Próby wytłumaczenia mu, że jego zachowanie jest nie odpowiednie nic nie dają, bo jest święcie przekonany, że nic złego nie robi.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    10
    Cytat Napisał Fausis Zobacz post
    Akurat wasze dewiacje nas mało interesują.

    Rzeczywiście mon jest uciążliwy, odmowy, olewanie wiadomości nic nie dają. Można być zboczonym, ale są granice! Najgorsze, że pisze to do dziewczyn niepełnoletnich i uważa proponowanie 'założenia rodziny' za normalne. Próby wytłumaczenia mu, że jego zachowanie jest nie odpowiednie nic nie dają, bo jest święcie przekonany, że nic złego nie robi.
    W pełni się z Tobą zgadzam

  13. #13
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Dostanie ze sto ignorów i mu się znudzi... Czy wasza psychika jest aż tak słaba, żeby wytrzymać ataki jakiegoś za przeproszeniem debila. No proszę. Przecież mądry człowiek by takie zachowanie po prostu ZIGNOROWAŁ.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Salina
    Dołączył
    31-08-2012
    Postów
    33
    Zignorować można raz ,dwa za n-tym to już zaczyna być mocno denerwujące i uciążliwe. A to co on robi to jest nękanie. I to w stosunku do osób niepełnoletnich.

  15. #15
    Via
    Konto usunięte
    Ukaranie jednego gracza nie rozwiaze problemu. Mozna by pomyslec nad takim systemem, ktory przyznawalby jakis globalny knebel, jesli dany uzytkownik zakumuluje odpowiednia ilosc zwyklych 'ignorow' od innych graczy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •