Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72

Temat: Zapomniany system wyzwań?

  1. #61
    Nikon
    Konto usunięte
    Proponuje aby gracze powyzej limitu lvl nie mogli dodawac pkt stat. Dzieki temu walki bd bardziej uczciwe.

  2. #62
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Proponuje aby gracze powyzej limitu lvl nie mogli dodawac pkt stat. Dzieki temu walki bd bardziej uczciwe.
    uczciwy jest zysk paru punktów stat za wysiłek włożony w expienie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #63
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    uczciwy jest zysk paru punktów stat za wysiłek włożony w expienie
    nie

  4. #64
    miliony postaci sobie robicie to później nie dociągniecie do 52, niektórzy specjalnie zostawali na niższym, żeby mieć większe pole manewru w bójkach
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #65
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Zastępczy system wyzwań został wprowadzony, ale zakładając ten temat, nie sądziłem że będzie się to ograniczało do tak małej grupy osób. Powinni być brani pod uwagę np. najlepsi gracze pod względem rankingu na każdym lv. W ogóle myśląc o wyzwaniach, byłem pewny że to będzie opcja dla każdego walczącego. Wielka rewolucja w mfo, którą są w stanie zauważyć 3 osoby. Jak zwykle swędzi mnie dyskryminacja

  6. #66
    Od czegoś trzeba zacząć

  7. #67
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Skoro sam system został wprowadzony, to nie sądzę by problemem było zmodyfikować go na tyle, żeby korzystało z niego więcej osób.

  8. #68
    Tomi pisał ,że taki system i tak trzeba przetestować w grze ,więc za jakis czas będą dalsze rozszerzenia zapewne

  9. #69
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Czy zwiększyła się możliwość ataku na osoby z topki?
    W sensie - jeśli chcę i spełniam warunki (odpowiedni ranking itp) to mam szansę zaatakować.
    Czy jednak jest tak, że chcę, ale nadal nie mam szansy z jakiegoś powodu.

  10. #70
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Tomi pisał ,że taki system i tak trzeba przetestować w grze ,więc za jakis czas będą dalsze rozszerzenia zapewne
    jako pierwsze rozszerzenie ,proponuje dodanie na arene pozycje medalowe z rankingu auto/manual pvp 24h

  11. #71
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czy zwiększyła się możliwość ataku na osoby z topki?
    W sensie - jeśli chcę i spełniam warunki (odpowiedni ranking itp) to mam szansę zaatakować.
    Czy jednak jest tak, że chcę, ale nadal nie mam szansy z jakiegoś powodu.
    Terens się stał mistrzem trzymania targu, co prawda kilka miesięcy temu postulował aby nie było trzymania teleportów.
    Co do rozszerzeń to bym się wstrzymał. Wpływ tego systemu będzie widoczny niedługo - jeśli ktoś wbił duży rank i chce go zwiększyć będzie musiał zawalczyć - znajdzie się na arenie. Wrzucanie osób za 24h, jest zmienne każdego dnia, więc dostępność tych graczy do walk nie stanowi raczej problemu

  12. #72
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Terens się stał mistrzem trzymania targu, co prawda kilka miesięcy temu postulował aby nie było trzymania teleportów.

    hio hio <zawstydzony> terens mistrz tu terens mistrz tam :> skoro jestem zajęty ,mfo włączone sobie jest bo jest to sobie stoję w miejscu gdzie postać będzie bezpieczna i nikomu nie będzie przeszkadzać . Przepraszam ,że Cie zawiodłem . Jednak tak patrze ,że w ciągu 3 dni stoczyłem 8 walk rankingowych ,a więc troszkę czasu się znalazło i CHĘTNYCH przede wszystkim

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •