Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby w grze była możliwość sprzedarzy skórek (outów) ?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    6 28.57%
  • Nie.

    13 61.90%
  • Nie wiem.

    2 9.52%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Możliwość sprzedarzy skórek (outów).

  1. #1
    pirlo
    Konto usunięte

    Możliwość sprzedarzy skórek (outów).

    Witam, chciałbym wprowadzić nową propozycję, która niektórym osobom to ułatwi. Możliwość sprzedaży jednej tylko jednej w całej grze skórki, osoby znudzone swoim outem lub porostu niewłaściwym kliknięciem kupiły niewłaściwą skórkę (słyszałem o takich przypadkach) miały możliwość sprzedarzy skórek. Ale za sprzedaną skórke, oczywiście mfy były by zwracane w takiej samej cenie jakiej były kupione.

    Głosujcie w ankiecie do 23.02.13r. oraz wypowiadajcie się na ten temat.

    Prosiłbym też o wypowiedź admina co o tym sądzi i czy jest taka możliwość wprowadzenia czegoś takiego.
    Ostatnio edytowane przez pirlo ; 20-02-2013 o 13:29

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Nie, wtedy wystarczyłoby kupić jeden out, który po znudzeniu sprzedawałbyś i kupowałbyś nowy, administracja by nie zarobiła. Chcesz mieć superhiperzajebiste outy musisz płacić za każdy z osobna.

  3. #3
    pirlo
    Konto usunięte
    To można by było tak zrobić, żeby za te mfy co dostaniemy ze sprzedaży outów, już nie będzie można ich wydać na kupienie następnego outa, tylko na inne usługi lub na sprzedaż u aukcjonera. Wiem trochę za dużo zachodu, ale można by było jakoś to ogarnąć.

  4. #4
    ale co to za recykling w ogóle, zakup usługi>otrzymujesz wybrany out i tyle, chcesz inny to kupujesz drugi
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    pirlo
    Konto usunięte
    Można też tak zrobić aby dostawać 50% mfow ze sprzedazy outa lub sprzedaz outa ale tylko 10 godz po kupieniu outa.

  6. #6
    Tuhajbej
    Konto usunięte
    Tylko po co? Niepotrzebne komplikacje. Kupisz sobie strój, znudzi ci się, to sobie kupisz nowy. Jeśli chcesz, żeby ci się nie znudził, to nie kupuj badziewnego.
    Propozycja zupełnie nieprzemyślana.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Tak ale jak kupisz nie chcący skórkę ? NO WŁAŚNIE -,-

    Po za tym napisał że JEDEN raz więc chyba nie będzie problemu ...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Na nie. Przykładowo kupię outfit za 60 mf, lecz po pewnym czasie zrozumiem,że te mf'y bardziej przydadzą mi się na zwiększenie limitu lub uzupełnienie energii, to sprzedam oufit i będę znów mieć mf'y, które wydałem. Lepiej niech zostanie tak jak jest. Tak poza tym, nie sprzedarzy, tylko sprzedaży.

  9. #9
    pirlo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Andrevv Zobacz post
    Na nie. Przykładowo kupię outfit za 60 mf, lecz po pewnym czasie zrozumiem,że te mf'y bardziej przydadzą mi się na zwiększenie limitu lub uzupełnienie energii, to sprzedam oufit i będę znów mieć mf'y, które wydałem. Lepiej niech zostanie tak jak jest. Tak poza tym, nie sprzedarzy, tylko sprzedaży.
    ale można tak zrobić, że dostaniesz 50% tej ceny czyli 30 mfow, ale ta skórkę można sprzedać tylko jeden raz, a gdy sprzedasz tą skórke to ty lepiej na tym wyjdziesz, w końcu ty ją kupiłeś za nie małe pieniądze. Ja myśle, że ten temat można jeszcze rozważyć.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Wątpię, aby administracja na coś takiego poszła, gdyż wiąże się to ze zmniejszeniem zarobku. A hajs się musi zgadzać.

  11. #11
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jednorazowa sprzedaż skórki mogłaby jeszcze przejść.

  12. #12
    pirlo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Andrevv Zobacz post
    Wątpię, aby administracja na coś takiego poszła, gdyż wiąże się to ze zmniejszeniem zarobku. A hajs się musi zgadzać.
    Dlatego czekam jeszcze na wypowiedź admina.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Może by nie robić tak jak "Andrevv" mówi moze wymienić skórkę

    skórka za 60 MF <> Za skórkę za 60 MF

    skórkę za 60 MG <> Na 2 skórki po 30 MF <> - wymienić

    Co wy na to można ? Tak jak na górze z 2 opcjami lub tylko 1
    Można też zostawić tak jak mówi pirlo -,- ( taki tam pomysł... )

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak można kupić niechcący strój?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Hhehehe

    Po prostu rozkojarzenie Lub sporyyy lag... Bywało tak !

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •