Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 53

Temat: Prezentacja gracza Old Zenobia

  1. #31
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Tym bardziej że nie napisałem do niej ani jednego wulgarnego słowa i znalazłem się w jej prezce za samą pomoc dla Kekashiego.
    A czemu miałbyś się nie znaleźć ? W końcu uczestniczyłeś w tej nieco przydługiej bójeczce, w której kiedy już wszystko było rozstrzygnięte to na zmianę kogoś stawialiście albo dobijaliście, itp. My chcieliśmy to już zakończyć, ale to was wzięło na zabawę. Mimo że dostawaliście od nas wyraźne sygnały, ze nam naprawdę zależy na czasie, bo jeden z nas spieszył się do pracy na nocną zmianę. I przez tą waszą zabawę chłopak swojej garudy nie zrobił. Więc sorka, ja miałam być prawo wkurzona.
    Poza tym przecież biegłeś jak ten piesek do swego pana, więc o co się tak obrażasz ? Wbiłeś jako ostatni, wiec dobrze widziałeś jaka jest sytuacja. U was 51 lv a u nas 46lv. Czemu jakoś wtedy nie pomyślałeś o honorze ? Bo ostatnio jak mnie napadasz oczywiście mając tą swoją przewagę leveli to jak chcę wezwać pomoc to pierwszy płaczesz: walcz honorowo. Widzę że dla was honor to jest lać słabszych, bo jak jest już bardziej wyrównana walka to wielki lament.

    A więc byłeś tam wstawiony na początku tylko jako pomagier, a pewne rzeczy zostały dopisane już później kiedy sam zacząłeś mnie atakować i przy okazji wyzywać na chacie, bo walki kończyły się nie tak jak chciałeś. W końcu za coś tego ignora ode mnie dostałeś, no nie ? Nie pamiętasz już ?

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Nie chcę Ci przypominać, ale to Ty zaczęłaś wyzwiska podczas pierwszej bójki i dlatego tak to przeciągaliśmy. Przednia zabawa oglądać was zdenerwowanych i wyzywających. Wielka tragedia się stała, że ktoś garudy nie ubił, ja bym się powiesił. Miałaś prawo być wkurzona, ale trzeba to było zachować dla siebie, a nie wyzywać nas. Oko za oko.

    "Poza tym przecież biegłeś jak ten piesek do swego pana", "A więc byłeś tam wstawiony na początku tylko jako pomagier" - kolejne wyzwiska.
    Przypominam tylko o punkcie nr 2 z wykazu kar. I czekam na karę dla tej osoby.

  3. #33
    Zenobia
    Konto usunięte
    Też ci nie chce przypominać, ze moje zdenerwowanie pojawiło się dopiero wtedy, kiedy to sam zacząłeś mnie wyzywać na chacie. Przez pierwszą połowę walki byłam spokojna. Więc przestań się ośmieszać.

    I mała ankieta to jakiego bana za te słówka jak sobie życzy gracz kekashi:

    piesek - ?
    pan - ?
    pomagier - ?

    może jeszcze za biegłeś walniemy też ?

    Nie ma tam ani jednego wyzwiska, ale szkoda dyskusji z tym graczem.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    ''ale chwilka moment, ja nie opisuję graczy którzy mnie tylko zaatakowali, bo tych jest wiecej i przecież ich nie ma w prezentacji. Tylko takich którzy mnie wyzywają itp.''
    To fragment twojej wypowiedzi na forum. W którym dokładnie piszesz że wstawiasz do swojej prezki tylko tych którzy ciebie wyzywają. A tu napisałaś że też takich którzy przedłużają-

    ''A czemu miałbyś się nie znaleźć ? W końcu uczestniczyłeś w tej nieco przydługiej bójeczce, w której kiedy już wszystko było rozstrzygnięte to na zmianę kogoś stawialiście albo dobijaliście, itp.''

    Zdecyduj się (-;

    A co do walki to ten ktoś co ma na nockę do pracy nawet nie powiedział że mu się śpieszy. Mieliśmy prawo przedłużana za twoje chamstwo i wulgarne teksty które wypisywałaś na czacie walki. A tu raport dla tych którzy jeszcze ją bronią https://mfo3.pl/r/116450373

  5. #35
    Zenobia
    Konto usunięte
    a nie widzisz tam itp ? Kekashi trafił za wyzwiska, a ty za chamskie i złośliwe utrudnianie mi gry i nie tylko mi. Skoro ty miałeś prawo do złośliwego wydłużania tej walki wiedząc że nam się spieszy, to ja tym bardziej mam prawo do opisania tego procederu. Wiec nadal nie wiem skąd ten lament ?

    A co do mojego zdenerwowania, to pojawiło sie ono w momencie kiedy kekashi zaczał mnie obrażać na chacie. Poprosiłam go o zakończenie tej walki remisem i ewentualnie jak ma coś do mnie to później skoczymy na solo, niech tylko da nam zrobić garude, to mi zaczął odpisywac jak go to wali i plus epitety pod moich adresem. Nie przywykłam do takiego traktowania.

    Stosujecie zasadę oko za oko ? W porządku, mądrale bo mieliście przewagę poziomów. Poczekajmy do czasu jak to ja bede tych kilka poziomów wyzej, zobaczymy czy wtedy też będziecie tak skorzy do bitki.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 20-02-2013 o 13:09

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Wystarczy zobaczyć w raport i spojrzeć kto pierwszy zaczął rzucać wyzwiskami ''aa ty kurwa kekaski paprykarzu jebany to na solo chodź'' Nawet koledzy z drużyny ciebie uspokajali całą walką...

    Może powinnaś stosować jakieś środki uspokajające ?

  7. #37
    Zenobia
    Konto usunięte
    No wiesz, jak cię parenaście sekund wcześniej na chacie ktoś wyzwie od pieprzonych zdzir to się nie dziw. Zresztą nawet nie chciałam tego napisać w walce tylko mu na te jego obelgi na prywatnym chacie odpowiedzieć, tylko mi okienko przeskoczyło.

    A że z was prymitywy są to ja nic na to nie poradzę, koleżka z drużyny Dizar , który w ogóle nie był w prezce, to 2 dni temu w walce zaczął mnie od pierdolonych feministek wyzywać, chociaż niczym go nie sprowokowałam.

  8. #38
    Użytkownik Avatar HunterKiller
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    43
    Najśmieszniejsza jest ta sprawa o karalności, ona nie nazywa osób fizycznych, tylko postacie w grze i wy za to myślicie że mogli byście ją pozwać?

  9. #39
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Nie radzę tak się zasłaniać punktem 2 ponieważ tam jest

    "Dotyczy wszelkich treści umieszczanych przez użytkownika.
    (m. in. nazwa postaci, prezentacja, czat)"

    Więc za wyzwiska podczas walka na czacie też powinna być kara, chociaż nie wiem dlaczego admini tego nie stosują.

  10. #40
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Przeczytałem ich argumenty i jej.
    Prezentacja adekwatna do tych graczy.
    Widzę że chłopaki mają brawurowe słownictwo.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  11. #41
    Użytkownik Avatar HunterKiller
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    43
    Przyczepiliście się tego regulaminu jak 3 letnie dziecko matczynej spódnicy. Regulamin jest bo być musi, gdyby on był tak rygorystycznie przestrzegany jak co po niektórzy tego pragną to ta gra straciła by coś około 90% użytkowników. A to by się po prostu nie opłacało właścicielowi, a tak proszę jedna prezentacja (widziałem gorsze które też nie zostały zbanowane) i aktywność wzrasta.

  12. #42
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Najlepsze jest to, że robiąc aferę o prezentację doprowadzacie do tego, że więcej graczy ją ogląda i dowiaduje się zawartych w niej informacji

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    To mnie rozwaliło- Antybristler - pisze fajne poradniki i historyjki, docenił nawet moje rude włosy i szmaragdowe oczy w swojej prezce. Potrafi chłopak docenić prawdziwe piękno i to nie tylko duszy

  14. #44
    Zenobia
    Konto usunięte
    A tak btw skoro już się zaczęła ta wielka dyskusja na temat wulgaryzmów w grze to proszę spojrzeć na prezkę gracza rebeq, który właśnie to używając wulgaryzmów nawołuje do sabotowania pewnych inicjatyw "Akcja rozpierdolić igrzyska" albo wręcz obraża samych twórców gry "Odbicie pozostało zjebane."
    A przecież jeszcze niedawno stało tam przed długie tygodnie "Zjebali furię, zjebali (coś tam nie pamiętam co tam było), odbicie pozostało zjebane."
    Więc ja się naprawdę nie dziwię, skoro ten gracz nie ma żadnego poszanowania nawet dla samych twórców tej gry i ośmiela się ich publicznie krytykować używając właśnie wulgaryzmów, że w tak niewybredny sposób traktuje mnie, niewiele znacząca uczestniczkę tej gry.
    Może to właśnie temu panu jak postuluje kolega kekashi przydałby się dłuższy odpoczynek od gry, tak dla nabrania większego dystansu ? Może wtedy przestał by wyładowywać swoją frustrację na innych ?

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    A tak btw skoro już się zaczęła ta wielka dyskusja na temat wulgaryzmów w grze to proszę spojrzeć na prezkę gracza rebeq, który właśnie to używając wulgaryzmów nawołuje do sabotowania pewnych inicjatyw "Akcja *** igrzyska" albo wręcz obraża samych twórców gry "Odbicie pozostało ***."
    A przecież jeszcze niedawno stało tam przed długie tygodnie "*** furię, *** (coś tam nie pamiętam co tam było), odbicie pozostało ***."
    Więc ja się naprawdę nie dziwię, skoro ten gracz nie ma żadnego poszanowania nawet dla samych twórców tej gry i ośmiela się ich publicznie krytykować używając właśnie wulgaryzmów, że w tak niewybredny sposób traktuje mnie, niewiele znacząca uczestniczkę tej gry.
    Może to właśnie temu panu jak postuluje kolega kekashi przydałby się dłuższy odpoczynek od gry, tak dla nabrania większego dystansu ? Może wtedy przestał by wyładowywać swoją frustrację na innych ?
    Za takie coś jest chyba ban na forum

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •