Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Temat: Prezentacja gracza Old Zenobia

  1. #16
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Ale jej prezentacja obraża innych ... Niech zmieni prezke i sprawa rozwiązana

    A te teksty o innych niech sobie zatrzyma dla siebie a nie na prezce -,-

  2. #17
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    To jest jej prezka może sobie tam pisać co chce, nie podoba się? nie czytaj i wtedy sprawa rozwiązana.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Jak ktoś cię w szkole nazwie złamasem to idziesz do dyrektora i go na tydzień zamykają w więzieniu. Jak ktoś powie, że bijesz słabszych i tak nie wolno, to wzywasz prokuratora policję i oskarżasz go o zniewagę ?

    Płakanie nic Ci nie da (no może sparodiują cię w South Parku, jak tego rudego od dusz), to jest internet nie akceptujesz jego zasad nie korzystaj z niego.
    Zastanów się o czym ty piszesz ! Akceptuje zasady a ona je łamie. Naprawdę nie rozumiesz ? To nie jest szkoła !

  4. #19
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    To jest jej prezka może sobie tam pisać co chce, nie podoba się? nie czytaj i wtedy sprawa rozwiązana.
    Heh.... Nie sprawa się rozwiąże gdy obie strony się pogodzą w tym przypadku to raczej usunięcie prezentacji

  5. #20
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    To jest jej prezka może sobie tam pisać co chce, nie podoba się? nie czytaj i wtedy sprawa rozwiązana.
    Nie wszystko, regulamin ten temat również porusza - karą będzie usunięcie, bana za takie coś raczej nie wyłapie mimo tych epitetów

  6. #21
    Zenobia
    Konto usunięte
    Witam, nie przypuszczałam że moja prezentacja wzbudzi aż takie kontrowersje.
    A teraz po kolei, co do rzekomego obrażania innych graczy, to zawarte w prezce zwroty są tylko zaczerpnięte z chata ewentualnie z samej walki. Więc czy to jakiś męski szowinizm ? Jak się do mnie pisze bez żadnego powodu ty dziwko, ssij, itp to jest ok, natomiast jak ja napiszę trochę prawdy o paru graczach to już wielki płacz ?
    Nie będę się ustosunkowywała do całej prezki, bo podejrzewam że autora tego wątku boli przede wszystkim to co jest o nim i jego pomagierach z drużyny.

    Wygląda na to że gracz kekashi traktuje mnie jako łatwe źródło zarobku wykorzystując przewagę levela. W sumie napadł mnie już 4 razy, w tym raz na zgrupowanych tuz przed biciem garudy. Niestety jakiekolwiek próby dogadania się spełzły na niczym, bo ile mogę słuchać jak to go wali czy jebie, że mamy mało czasu i chcemy tylko szybko zrobić questa. Szczególnie pierwsza walka drużynowa jest popisem złośliwości jego ekipy, bo wykorzystując fakt że napadł na grp z niższym levelem i do tego nieprzygotowaną do walki drużynowej i dobrał sobie koleżków w sumie o 7 lv lepszych, to później celowo przedłużali grę bawiąc się przez całe 30 minutek wykorzystując te swoje super zdolności kiedy już oczywiste było kto to wygra. Chociaż z naszej strony były sygnały że naprawdę nie mamy na to czasu. Oferowałam mu nawet walkę solo byle tylko zakończyli tą gehennę, ale bez żadnego odzewu.
    Następny napad i dostał tą swoją obiecaną walkę solo. Mam spokój ? Baa, skądże znowu, gracz kekashi kontynuuje swoje polowanie. I jest wielce zdziwiony, że biorę pomoc, bo miało być solo, pewnie już na wieki wieki amen. I tej walce towarzyszą wyzwiska na chacie jak to mnie załatwi.

    Wiec reasumując, po tych wszystkich kontaktach gracz kekashi powinien się już zorientować że nie mam ochoty mieć z nim jakiegokolwiek kontaktu i to uszanować. Oczywiście jeśli posiada chociaż kapkę inteligencji. Ale nie, ściga mnie utrudniając zrobienie bossów, nasyła koleżków. Więc skoro jest taka agresywna akcja z jego strony to niech się nie dziwi, że jest tez odpowiedź z mojej strony. Tym bardziej, że wszystkie te napady to były napady na postać o niższym levelu, co właśnie opisuje moja prezka.
    Ja mu nie spamuje chata ani poczty, jak dostał ignora to mi na drugą postać pisze. Honorowej walki chce. Więc się pytam jak tłukłeś niższy level to wtedy jakoś nie myślałeś o honorze ?

    To samo dotyczy gracza rebeq, kolejnego płaczka. Honorowa walka ? Chyba nie z tobą, przecież też nie przeszkadza ci zaatakować słabszego. A jak biorę kogoś na pomoc, to jest płacz i wyzwiska na chata.

    Kolejny z drużyny Dizar. Nie wiem jaki miał powód żeby w walce wyzywać mnie. Słowa o "pierdolonej feministce" oraz "poczęciu przez ojca lodem" padają z jego strony. Zakładam więc naiwnie, że nie miał powodu, tylko może swoją rodzinę przedstawiał albo o sobie coś mówił ?

    Rozumiem, że ta prezka może niektórych boleć, ale to już jest zasługa ich samych. Zdarzyło mi się stoczyć więcej walk (czytaj być napadniętą), ale jeśli temu nie towarzyszy nic innego, jakieś złośliwości, wyzwiska, to na pewno takie osoby nie traktuję jako kandydatów do negatywnych bohaterów mojej prezentacji.

    pozdrawiam

  7. #22
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Wyjdź na ulice i wyraź swoją opinie dla funkcjonariuszy w samochodzie. Nie rozumiesz że pisanie na swojej prezentacji takich bluzg obraża graczy i jest to karalne ?
    ha, fajna interpretacja. To może wyjdź na ulice i włóż komuś kosę pod żebro, to nie jest karalne. tak jak to robisz tutaj w grze.

  8. #23
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Gdyby administracja nie chciała bójek, to by nie było lokacji z bójkami. Gdyby zezwalała na takie wyzwiska/prezentacje itd., to by tego nie uwzględniła w wykazie kar.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Zenobio, myślę, że każdy rozumie Twoje podirytowanie, bo gracze fabularni zawsze łapią niechęć do tych co ich bójkują. Zostałam zwyzywana na turkuciu więcej razy, niż potrafię spamiętać, a nie atakowałam nigdy graczy wiele słabszych lv (chyba max 2 lv, plus ew. łomot za bezpodstawne plucie się do mnie.)
    Jednak uważam, że rozpisywanie swoich żali, aż tak długo, wylewnie i w takim tonie może urażać graczy. Po Twoim stylu pisania wnioskuję, że nie jesteś rozhisteryzowaną 15latką, więc dlaczego nie przejść ponad tym?
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 20-02-2013 o 00:01

  11. #26
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Gdyby administracja nie chciała bójek, to by nie było lokacji z bójkami. Gdyby zezwalała na takie wyzwiska/prezentacje itd., to by tego nie uwzględniła w wykazie kar.
    Dobrze, ale skoro bijesz słabszych i to w sposób utrudniający im grę to musisz się liczyć, ze ci ktoś kilka słów prawdy powie. A co wyzwisk to są tam cytaty z wypowiedzi drugiej strony. Proponowałam ci jak miałes coś do mnie walkę solo to to zlałeś i skradłes nam wszystkim poł godziny czasu tylko dlatego ze się nudziłes.
    Później dostałes tą walkę, ani słowa do ciebie nie powiedziałam, ze ci gemik zleciał, to co myślisz ze bedzie tak zawsze ? Wiec jak w ostatniej wezwalam pomoc to po co mnie wyzywasz na chacie ?
    Za kazdym razem atakujesz nizszy poziom wielki bohaterze i dyrdymały o honorze prawisz.
    Tak samo jak ignora dostałeś, to po ch...uuuk mi pm-ki na drugą postać piszesz ? Nie chcę z graczami twojego pokroju mieć nic do czynienia. I tyle w temacie.

    Do tej pory bylo cicho, wiec co nagle sie stało ? Pewnie to że napuszczeni z druzynki dzis bęcki dostali (mimo przewagi leveli), bo przyjaciele mi pomagaja. I to tak nagle zabolało ?
    Pewnie jak zenobie sie lało to było klawo, a jak juz się bronić potrafi to z płaczem na forum sie leci.

    Załosny jesteś.

  12. #27
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    Zenobio, myślę, że każdy rozumie Twoje podirytowanie, bo gracze fabularni zawsze łapią niechęć do tych co ich bójkują. Zostałam zwyzywana na turkuciu więcej razy, niż potrafię spamiętać, a nie atakowałam nigdy graczy wiele słabszych lv (chyba max 2 lv, plus ew. łomot za bezpodstawne plucie się do mnie.)
    Jednak uważam, że rozpisywanie swoich żali, aż tak długo, wylewnie i w takim tonie może urażać graczy. Po Twoim stylu pisania wnioskuję, że nie jesteś rozhisteryzowaną 15latką, więc dlaczego nie przejść ponad tym?
    ale chwilka moment, ja nie opisuję graczy którzy mnie tylko zaatakowali, bo tych jest wiecej i przecież ich nie ma w prezentacji. Tylko takich którzy mnie wyzywają itp.

    A ze niektorzy potrafią być bardzo mili, to prosze oto wypowiedź gracza o nicku nieobliczalny akurat to z chata skopiowałam:

    13:55
    Nieobliczalny
    ty szmato pierdolona pomóż mi z gryfem bo kurwa pożałujesz!!!! i w tedy zobaczysz co to jest wkurwienie!!!!!!
    13:59
    Nieobliczalny
    ty pierdolona dziwko!!!
    13:59
    Nieobliczalny
    wal się na ryj szmato niedojebana!
    14:01
    Nieobliczalny
    ty jesteś mendą pierdoloną!
    14:01
    Nieobliczalny
    nie chcesz nikomu pomóc jesteś pierdoloną dziwką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    I co na to powiesz ? Taka serię wiązanek dostalam tylko za to, ze nie mogłam mu na gryfie pomóc, bo akurat jakis inny dupek mnie w tym czasie bił.

    A że chamstwa jest w tej grze niestety sporo, ja tylko biorę odpowiednie cytaty i je umieszczam. Nie ma w tym nic nieprawdziwego.

    Więc co ? Ja to nie mogę się po czymś takim czuć urażona ? I ciekawe co w tej sprawie gracza nieobliczalny administracja zrobi, btw ?
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 20-02-2013 o 00:27

  13. #28
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    Dobrze, ale skoro bijesz słabszych i to w sposób utrudniający im grę to musisz się liczyć, ze ci ktoś kilka słów prawdy powie. A co wyzwisk to są tam cytaty z wypowiedzi drugiej strony. Proponowałam ci jak miałes coś do mnie walkę solo to to zlałeś i skradłes nam wszystkim poł godziny czasu tylko dlatego ze się nudziłes.
    Później dostałes tą walkę, ani słowa do ciebie nie powiedziałam, ze ci gemik zleciał, to co myślisz ze bedzie tak zawsze ? Wiec jak w ostatniej wezwalam pomoc to po co mnie wyzywasz na chacie ?
    Za kazdym razem atakujesz nizszy poziom wielki bohaterze i dyrdymały o honorze prawisz.
    Tak samo jak ignora dostałeś, to po ch...uuuk mi pm-ki na drugą postać piszesz ? Nie chcę z graczami twojego pokroju mieć nic do czynienia. I tyle w temacie.

    Do tej pory bylo cicho, wiec co nagle sie stało ? Pewnie to że napuszczeni z druzynki dzis bęcki dostali (mimo przewagi leveli), bo przyjaciele mi pomagaja. I to tak nagle zabolało ?
    Pewnie jak zenobie sie lało to było klawo, a jak juz się bronić potrafi to z płaczem na forum sie leci.

    Załosny jesteś.

    Jak tracisz 30min to chyba ktos z ekipy mogl sie poddać ? Nie wiem jak to jest.

    Co do wyzwisk. Jeszcze na ciebie jakos działają? Wyolbrzymiasz ich znaczenie.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Tym bardziej że nie napisałem do niej ani jednego wulgarnego słowa i znalazłem się w jej prezce za samą pomoc dla Kekashiego.

  15. #30
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jak tracisz 30min to chyba ktos z ekipy mogl sie poddać ? Nie wiem jak to jest.

    Co do wyzwisk. Jeszcze na ciebie jakos działają? Wyolbrzymiasz ich znaczenie.
    aha, to ja mam jeszcze z miejsca się poddawać, żeby jeszcze większą mieli radochę ? To dopiero zaczną polowania wiedząc że ja sie od razu poddam. I bedą sobie zbierali te grosiki.

    A co wyzwisk, ja nic nie wyolbrzymiam. Nie zaczęłam tego wątku. I powtarzam po raz już któryś, zawarte w prezce zwroty pochodzą z wypowiedzi samych graczy. Wiec jak mnie ktoś wita w walce czy na chacie: "pierdolona dziwka" czy "jebana feministka" to jest ok, tak ? Natomiast jak ja to umieszczę w prezce przy jego nicku to już wielki lament i płacz ?

    Więc jedyną osobą, która tu cokolwiek wyolbrzymia to jest płaczek kekashi, ja jedynie trzymam się faktów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •