Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Temat: Prezentacja gracza Old Zenobia

  1. #46
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Andrevv Zobacz post
    Za takie coś jest chyba ban na forum

    tylko dla kogo ten ban ? Takie coś leżało w jego prezentacji tygodniami, dopiero przed chwileczką zmienił na inne słówka.
    Wiec tu chodzi o ukaranie mnie bo go cytuję ? Natomiast ten gracz który w jawny sposób za pomocą swojej prezki dyskredytuje i obraża twórców gry ma zostać za to pobogosławiony może ? Fajny chłopak widac od razu, nikogo się nie boi i wali z mostu co mu slina na język przyniesie. Takich to chyba tutaj w grze muszą lubić.

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Ja nie powiedziałem,że Rebeq'owi mają odpuścić.Adminem nie jestem,więc nie będę decydował. Ale to co Ty pisałaś w poprzednim poście z pewnością zasługuje na bana i nie ważne czy cytowałaś czy pisałaś własną opinię. Przynajmniej ja za sam cytat z wulgaryzmem dostałem bana, więc tobie też się należy*.
    *Ja bana za cytat z wulgaryzmem dostałem od Eldotha, ale nie wiem czy inni banują za coś takiego.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Za cytowanie na forum Old Zenobi mam mieć bana ?

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Za cytowanie na forum Old Zenobi mam mieć bana ?
    Old Zenobia cytowała słowa z Twojej prezentacji. Za to miałbyś dostać bana.

  5. #50
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Andrevv Zobacz post
    Ja nie powiedziałem,że Rebeq'owi mają odpuścić.Adminem nie jestem,więc nie będę decydował. Ale to co Ty pisałaś w poprzednim poście z pewnością zasługuje na bana i nie ważne czy cytowałaś czy pisałaś własną opinię. Przynajmniej ja za sam cytat z wulgaryzmem dostałem bana, więc tobie też się należy*.
    *Ja bana za cytat z wulgaryzmem dostałem od Eldotha, ale nie wiem czy inni banują za coś takiego.

    aha, skoro tak jest to jako pierwszy juz wczoraj bana powinien dostać kekashi, watek skasowany i wszyscy unikneliśmy by tej nieprzyjemnej dyskusji

  6. #51
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Bez względu na to jakie słowa padały w prywatnych rozmowach czatowych/w trakcie walki, nie usprawiedliwia to wulgaryzmów i obraźliwych określeń w prezentacji. To samo można przekazać bez uciekania się do tego typu sformułowań. Dotyczy wszystkich, nie tylko Zenobii.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Będą wyciągnięte jakieś Konsekwencje ?

  8. #53
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Będą wyciągnięte jakieś Konsekwencje ?
    Na razie tylko upominam, za jakiś czas sprawdzę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •