Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Temat: Prezentacja gracza Old Zenobia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339

    Prezentacja gracza Old Zenobia

    Witam,

    Proszę o usunięcie prezentacji gracza Old Zenobia oraz ukaranie owego gracza stosownym banem (tabela kar) za obrażanie innych graczy w bardzo brzydki sposób.

    Oto fragment prezentacji:
    "Lista zwykłych dupków atakujących niższe levele szczególnie kobiety:

    Championxd (zaraz po zaatakowaniu ten wielki bohater ma pampers pełny i sam woła o pomoc. I przestań mnie wyzywać, gdyby nie dziwki to by cię na tym świecie nawet nie było)

    deserek (lubi się chwalić swoją różdzką gothar, dobre chociaż to, skoro natura mu czegoś tam w realu poskąpiła)

    Chłopaki mają chyba jakieś problemy ze sobą, bo podczas walki to marzą tylko o ssaniu. Chyba uświadomienie przez kolegów z bloku poszło nie w tą stronę co trzeba.

    Sensation – gimbus z Wiekowego Lasu teraz poluje również na innych lokacjach: na żółwiu, na kobrze, na gryfie. Szczególnie na zgrupowanych, atakuje i za chwileczkę woła swych kolesi na pomoc nawet jak trafi kogoś 10 poziomów niżej. Szczyt bohaterstwa, nie ma co, hehehe. Najgorsze, że czasami człowiek ma mało czasu i chce szybko coś zrobić, a tu pojawia się taki przypał. A co tam, on to zawsze ma czas, mamusia przecież obsrane gacie wypierze, żarcie do michy nałoży, więc może się w grze realizować.

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...=171931&vtid=0

    [12:45] Sensation: jeb mnie w kakałowe oczko

    O teraz już jasne czemu mnie tak nienawidzi, w końcu nie mam mu czym dogodzić tak jak lubi

    SystemOfADown –hmm down, w tym przypadku nazwa idealnie pasuje do delikwenta. Czy ja muszę naprawdę enę tracić albo własną ekipę narażać (sorka nie zdążyłam zmienić profilu na orka) tylko dlatego że się jakiś koleś z kolejnymi niedorozwojami się nudzi ??? Eutanazja dla nich to naprawdę dobrodziejstwo.

    Kekashi – popapraniec jakich mało. Jesteś najzwyklejszą ku.... sępiącą się na groszaki i tylko utrudniajacą grę innym. Żal mi naprawdę ciebie, musi ci wiele w tym trudnym dzieciństwie brakować.

    „Bójki to normalny element tej gry” - tak twierdzisz złamasie ? To czemu kolesiów o pomoc wołasz, tchórzu jeden ?

    Widzisz, ja o pomoc nie wołam, ale dla ciebie słowo honor to wyraz zdecydowanie obcy. Nie tym, to następnym razem ci dokopię. Poczekam tylko aż równy poziom wbiję, bo na razie to bardzo łatwo ci wychodzi to atakowanie słabszych.

    Cioteczki z drużynki pędzące na pomoc Kolnay, Rebeq (może tak najpierw przestaniesz atakować w zakamarkach nieprzygotowanych, oczywiście z niższego levelu, a dopiero później porozmawiamy o uczciwej walce ? Bo żeby zadrzeć z równymi czy silniejszymi to widocznie nie masz ani odwagi ani jaj), Dizar (jak się nam sam ładnie w jednej walce przedstawia: syn pierdolonej feministki przez ojca lodem poczęty. Uwaga jebie mu z ryja, o czym również czasami nie omieszka poinformować). Kolejne złośliwe chamidła mocne tylko w gębie. Człowiek traci pół godziny, bo się gówniarzerni zabawy zachciało i złośliwie przedłużają grę. No cóż gdy "bohatery" mają w sumie 7 poziomów przewagi to mogą się bezpiecznie popisywać.

    Btw ktoś chyba nie pomyślał, jak to jest możliwe że agresorzy mogą przy takiej przewadze dobierać sobie jeszcze pomoc ?

    4 takich pojebów w jednej drużynie to mistrzostwo świata, naprawdę nie trzeba żadnych igrzysk organizować. Cały dochód z żetonów można na ich leczenie przeznaczyć, a i to pewnie będzie kropla w morzu potrzeb.

    Yoh - podstępny gnojek, który niby prosi o pomoc, a zamiast tego człowieka sam atakuje. Choćbyś padał i skamlał nigdy ci frajerze już nie pomogę"


    Rozumiem, że można się zdenerwować, ale wszystko ma swoje granice, które w przypadku tej osoby zostały zdecydowanie przekroczone, dlatego proszę o usunięcie prezentacji i ban dla gracza.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Fajna prezentacja. Czepiasz się.

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    "Dizar (jak się nam sam ładnie w jednej walce przedstawia: syn pierdolonej feministki przez ojca lodem poczęty. Uwaga jebie mu z ryja, o czym również czasami nie omieszka poinformować)."

    Mieć dystans do samego siebie to podstawa ^^

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Fajna prezentacja. Czepiasz się.
    Nie jest fajna. Kekashi ma rację. Prezentacja jest obraźliwa w stosunku do wymienionych osób, choć nie wiem czy na bana zasługuje. W tej grze widziałem już gorsze wyzwiska/obrazy:
    +18

    Coś takiego już bardziej zasługuje na bana.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Fajna prezentacja. Czepiasz się.
    Dla mnie nie ma w tym nic fajnego. Takie coś jest zabronione i powinno być odpowiednio karane w jak najkrótszym czasie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    A morał tej bajki krótki, i niektórym znany. Nie bij mniejszych lvli, to nie będziesz wyzywany...

    @EDIT: Chociaż po obejrzeniu prezki...
    "I żeby nie było za smutno, lista bardzo fajnych, życzliwych i pomocnych ludzi na których zawsze można polegać. I z którymi można inteligentnie pogadać." a tam między innymi... Antek.

    Więc tą prezentacje trzeba zdecydowanie usunąć
    Ostatnio edytowane przez Qwiker ; 19-02-2013 o 18:27

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Dla mnie nie ma w tym nic fajnego. Takie coś jest zabronione i powinno być odpowiednio karane w jak najkrótszym czasie.
    serio jest zabronione?

    Właściwie nie dziwię sie oburzeniu, nigdy nie jest miło czytać czegoś takiego o sobie. Z drugiej strony ma prawo sądzić co chche i pisać co chce... tylko mogłaby ton zmienić.

    ps. jak przekleństwa są zabronione w prezce, to nie banujcie pliiiska;-)
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 19-02-2013 o 19:10 Powód: nie umieć pisać po polska, kiedyś sie poprawić

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Fajna prezentacja. Czepiasz się.
    Antek czym ci Zenobia zapunktowała że nawet opisujesz jej osobę w swojej prezce ?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    serio jest zabronione?
    https://s1.mfo3.pl/start/kodeks.htm
    Punkt drugi.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Antek czym ci Zenobia zapunktowała że nawet opisujesz jej osobę w swojej prezce ?
    Lepiej żebyś nie wiedział

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Ignorantia legis non excusat, że tak mądrze pojadę. Dzięki Kekashi, za zwrócenie uwagi.
    Ciekawi mnie czy cytaty (np. książki jak mam na Clayu) czy też jak Endriu wkleił cytat innego gracza też jest przewinieniem?

  12. #12
    Via
    Konto usunięte
    Ani jedno zdanie z prezentacji Zenobii nie jest niczym innym niz jej opinia. Zdarzalo mi sie w podobny sposob trafiac na wiesniackie prezentacje roznorakich graczy z powodow takich jak np. kupienie ich srebrnego pylu za 1G na KT. Proponuje nabrac dystansu do tego kto co mowi i samemu pracowac na 'swoje imie'. Witamy w internecie, Kekashi.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    W trzecim "punkcie" od końca jest coś o obrazie GM'a lub admina, więc zwykłych gracz chyba się nie tyczy. W sumie można podpiąć pod ten punkt. Jednak przyjdzie Adi, powie: "Nie wydaje mnie się" i nie wlepi bana.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Ani jedno zdanie z prezentacji Zenobii nie jest niczym innym niz jej opinia. Zdarzalo mi sie w podobny sposob trafiac na wiesniackie prezentacje roznorakich graczy z powodow takich jak np. kupienie ich srebrnego pylu za 1G na KT. Proponuje nabrac dystansu do tego kto co mowi i samemu pracowac na 'swoje imie'. Witamy w internecie, Kekashi.
    Wyjdź na ulice i wyraź swoją opinie dla funkcjonariuszy w samochodzie. Nie rozumiesz że pisanie na swojej prezentacji takich bluzg obraża graczy i jest to karalne ?

  15. #15
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Jak ktoś cię w szkole nazwie złamasem to idziesz do dyrektora i go na tydzień zamykają w więzieniu. Jak ktoś powie, że bijesz słabszych i tak nie wolno, to wzywasz prokuratora policję i oskarżasz go o zniewagę ?

    Płakanie nic Ci nie da (no może sparodiują cię w South Parku, jak tego rudego od dusz), to jest internet nie akceptujesz jego zasad nie korzystaj z niego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •