Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: zacina grę w miastach

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    10

    zacina grę w miastach

    Witam.
    Moja dziewczyna pisze do mnie, że nie może grać na mapie w Eterni i w Langeburgu, bo strasznie zacina tam się gra. Od miejsca gdzie kupuje miksturki do targu idzie około 2 minut. Dzieje się to głownie gdy jest nocna mapa. W dzień zacina, ale mniej. Wiecie może co jest tego powodem i jak to naprawić?

    Pisze że dzieje się to głownie koło fontanny. Jak wychodzi z miasta to już nie wcina aż tak. W sklepach też nie.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    No bo w miastach występuje maga nocy i dnia i admin nie chce dodać opcji wyłączenia tych efektów i niestety okropnie się zamula (także i mi), więc nie jesteś osamotniony. Nic z tym nie da się zrobić, trzeba przeżyć i żyć dalej.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    10
    zacytuję wiadomość z facebooka:
    "powoli dochodze na miejsce
    w ten czas przeszlam do depozytu,wyjelam pieniadze i jestem powoli przy sklepie"

    mowa o wyjściu z miejsca gdzie targ, do depozytu, i do sklepu dla magów w langeburgu. trwało to 11 minut ;/ to jest przesada

  4. #4

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    10
    jeżeli chodzi o kompa to nie ma złego. ostatnio instalowałem jej sterowniki do karty graficznej, ma 2 rdzeniówkę, 3gb ramu. no ale skoro jest taki temat to można zamknąć i tylko czekać na możliwosć wyłączenia takich dodatków.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Mi nie zamula komp mam bardzooo słaby przeglądarka to "Google Chrome " ;D

    Trzeba zrobić by można było wyłączyć tą "NOC"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •