Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Arena

  1. #1
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143

    Arena

    Szukałem i nie znalazłem, a wiem że było o tym.
    Co w końcu z walkami na arenie. Słusznie ktoś zauważył w jakimś temacie, że ktoś jest zapisany cały czas na arenie, a druga osoba jak ją atakuje, to zdąży ubrać odpowiednie gemy, zdolności itp. Może przydał by się jakiś pomysł na zmianę.

    Może ci którzy mają ranking powyżej minimalnego, niech są zapisywani na arene automatycznie? W końcu jak mają ranking powyżej minumum, znaczy to, że walczą pvp. Więc nie widzę przeszkód, by byli automatycznie zapisywanie na arene.

    I jak już by zostało wprowadzone, trzeba coś wymyślić, by uniknąć sytuacji, że taka osoba schowa całą kase do depozytu i ma 0 co wypisuje ją z areny.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Zaaaaaaaa:d

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,770
    Auto-zapis ludzi z topki jest na TODO.
    Nie może to jednak dotyczyć wszystkich, musza być też ograniczenia w liczbie ataków przez tego samego gracza/ogółu graczy/dzień.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Właśnie, problem nie dotyczy samej topki, bo na mniejszych rankingach jest to samo.

  5. #5
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Skrócić czas z 60s do 20s by nie było szansy na obejrzenie raportu itd (choć oczywiście na drugi atak już się ktoś przygotuje, ale zawsze coś).

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Albo podczas przygotowania, niech zostanie ujawniona tylko profesja. Wtedy jedyna opcja to ubrać się na maga/woja bo nie wiem z kim walczymy.

  7. #7
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Albo podczas przygotowania, niech zostanie ujawniona tylko profesja. Wtedy jedyna opcja to ubrać się na maga/woja bo nie wiem z kim walczymy.
    Bardzo słuszna uwaga. Od pewnego momentu nie jestem all tajm na arenie ,z uwagi na fakt ,że uniwersalny skrypt sobie nie radzi z rozmaitymi graczami Dobrze do walki z mną przygotowanymi.

  8. #8
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Skrócić czas z 60s do 20s by nie było szansy na obejrzenie raportu itd (choć oczywiście na drugi atak już się ktoś przygotuje, ale zawsze coś).
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Albo podczas przygotowania, niech zostanie ujawniona tylko profesja. Wtedy jedyna opcja to ubrać się na maga/woja bo nie wiem z kim walczymy.

    Na rankingu ponad 500 ma się już właściwie pewność kogo się atakuje/kto nas.
    Skrócenie czasu uderzy w broniącego się ,gdyż przygotowanie sie wtedy na przygotowanego przeciwnika bedzie niemożliwe i jednocześnie dawało często wygrywającą przewage atakującemu.

    Ogólnie taka dezinformacja i zabranie możliwości obrony przed atakującym znaczącą zmniejszy ilośc osob walczących na arenie.

    Co do topki to według mnie tu trzeba dać z 5min na przygotowanie + możliwościa opoznienia walki + możliwością chodzenia podczas okienka przygotowania,ale braku mozliwosci zerwania walki. Bo ktoś może się kampić na nas na innej postaci i szybko potem złapać w 100% na nas przygotowanym.
    Po za tym przymus ten zastosowałbym raczej do zmuszania do walk niewalczących lub selekcjonujących przeciwnikow.

    Oraz zablokowanie resetu stat podczas okna przygotowania do walki

  9. #9
    To jest pvp..Tym się można zająć po wakacjach

  10. #10
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Na rankingu ponad 500 ma się już właściwie pewność kogo się atakuje/kto nas.
    Skrócenie czasu uderzy w broniącego się ,gdyż przygotowanie sie wtedy na przygotowanego przeciwnika bedzie niemożliwe i jednocześnie dawało często wygrywającą przewage atakującemu.

    Ogólnie taka dezinformacja i zabranie możliwości obrony przed atakującym znaczącą zmniejszy ilośc osob walczących na arenie.

    Co do topki to według mnie tu trzeba dać z 5min na przygotowanie + możliwościa opoznienia walki + możliwością chodzenia podczas okienka przygotowania,ale braku mozliwosci zerwania walki. Bo ktoś może się kampić na nas na innej postaci i szybko potem złapać w 100% na nas przygotowanym.
    Po za tym przymus ten zastosowałbym raczej do zmuszania do walk niewalczących lub selekcjonujących przeciwnikow.

    Oraz zablokowanie resetu stat podczas okna przygotowania do walki
    Ja tu mówie o arenie. Na auto jak ktoś cię atakuje jak jesteś wylogowany to po kij ci "wiecej czasu na przygotowanie" ? Złapać w 100% nieprzygotowanym na arenie. Czytaj temat cały...

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,770
    Każdy kij ma dwa końce. Będąc poza topką chcemy rozwiązań, które będą nas wspierały, jak już ją osiągniemy to te same opcje będą nam przeszkadzały. Przesadne kombinowanie nie ma sensu. Ktoś zaskakuje Ciebie, Ty zaskakujesz jego.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Każdy kij ma dwa końce.
    Zawsze ty możesz zapisać się na jedną walkę z zupełnie innym eq i atrami, a naiwny atakujący ubierze się pod twoją poprzednią walkę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •