Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie nagrody oraz system punktowy dla Ekipy Igrzyskowej?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    28 65.12%
  • Nie

    3 6.98%
  • Obojętne mi to

    12 27.91%
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 295

Temat: Ekipa Igrzyskowa

  1. #31
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Nie wziąłeś pod uwagi jednej kwestii.
    Mi nie zależy na wygranej ;)
    Możesz mnie uważać za zero, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie robię to co chcę, a nie to co każą. To jest dopiero smutne.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    7
    Zachowujesz się zupełnie inaczej. A tak w ogóle to ładnie wyeliminowałeś 3 swoich kolegów
    https://mfo3.pl/r/120810757

  3. #33
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Mi nie zależy na wygranej ;)
    Zachowujesz się zupełnie inaczej.
    Czyli tym, że chciałem ubić siebie (oraz 'sprzymierzeńców') udowodniłem, że zależy mi na wygranej?
    Naprawdę Twoja logika jest powalająca.
    Z takim rozumowaniem nie dziwię się, że zostałeś tak łatwo zmanipulowany.

  4. #34
    manipulacja to nadużywany termin, również w tym przypadku
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    7
    manipulacja? Ty wiesz co Ty piszesz? Zastanów się najpierw co to znaczy a później pisz. Z Ksil znam się długo i jakbym mial wybierać miedzy innymi z gry to pomógłbym jej, a to była jedyna pomoc w tym przypadku.

    Jakby nie zależało Ci na wygranej nie robiłbyś całej tej szopki.

    Dziękuje, dobranoc.

  6. #36
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cóż Ty pomagasz Ksiliath, ona Tobie nie. Nazywaj to jak chcesz

    Jakby nie zależało Ci na wygranej nie robiłbyś całej tej szopki.
    Hoho, ktoś tu chyba zaczyna się bać.
    Cóż, zgodnie z tym co napisałem, ja jako gracz z poniżej 50lvl będę się poświęcał, a nie wygrywał
    Poza tym mi zależy na tym, aby wyłamać się już z przyjętego schematu na igrzyskach, jeśli już tak chcesz wiedzieć.

    Dobranoc ;*

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2011
    Postów
    40
    Planujecie rzeczy ktore juz dawno zostaly wprowadzone i to z powodzeniem - sabotowanie. W dodatku przeprowadzone w 2 osoby na 4 kontach tak wiec jak widac nie trzeba sie zbytnio wysilac aby wyeliminowac samozwancze gwiazdeczki - familie

  8. #38
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cóż sabotowanie było od prawie samego początku igrzysk, jednak rzadko spotykane.
    Czy z powodzeniem zostało to 'wprowadzone'? Nie sądzę, tylko kilka osób dotychczas je zrobiło.
    Każdy się bał, czy to zginięcia przez Ksiliath/DaFamilje czy też przez sabotaż, bo liczył że w nagrodę go oszczędzą.
    Większość graczy z Igrzysk wchodzi samemu, bez drużyny, dlatego nie mając wsparcia nie chce dodatkowo ryzykować.
    Teraz ma listę osób chętnych, którzy są po jego stronie (na starcie, bo są inne priorytety), przez co ryzyko będzie mniejsze wiedząc, że stoją za nim również inni gracze. Raz się poświęci, raz inni, ale to i tak daje im większą szansę na dojście do późnego etapu Igrzysk.
    tak wiec jak widac nie trzeba sie zbytnio wysilac aby wyeliminowac samozwancze gwiazdeczki - familie
    A jednak, dziś wygrali ;)

  9. #39
    Smakosz
    Konto usunięte
    I cały misterny plan poszedł w .......

  10. #40
    Cytat Napisał Bungee Zobacz post
    Planujecie rzeczy ktore juz dawno zostaly wprowadzone i to z powodzeniem - sabotowanie. W dodatku przeprowadzone w 2 osoby na 4 kontach tak wiec jak widac nie trzeba sie zbytnio wysilac aby wyeliminowac samozwancze gwiazdeczki - familie
    Taka beka ,bo chyba oni sami się nigdy tak nie określili tylko. WY z nich zrobiliscie gwiazdy

  11. #41
    Fearheaven
    Konto usunięte
    Dobra, w takim razie wielki props dla Ksiliath i Familii. Ludzie, wy im tak bardzo zazdrościcie tego że wygrywają? Dajcie spokój. Przyjdzie i wasz czas, jak wreszcie się nauczycie grać. Gracze którzy sabotują jak Coni, powinni dostawać bany na min. 1 miesiąc.

  12. #42
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Taka beka ,bo chyba oni sami się nigdy tak nie określili tylko. WY z nich zrobiliscie gwiazdy
    prawda, te multum żałosnych wymian zdań na forum, wstyd tylko, że familia również wpadła w ten dołek jakiegoś niewyszukanego trollingu, pyskowania, czy jak to tam nazwać
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  13. #43
    Fearheaven
    Konto usunięte
    Określa się jako gwiazda tylko MortalChaos, a dokładnie że jest legendą, hahahaha beka

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Cytat Napisał Fearheaven Zobacz post
    Ludzie, wy im tak bardzo zazdrościcie tego że wygrywają? Dajcie spokój. Przyjdzie i wasz czas, jak wreszcie się nauczycie grać.
    Wreszcie trzeźwo myślący człowiek. Propsy dla niego

  15. #45
    Dervera
    Konto usunięte
    Dopisuje sie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •