Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie nagrody oraz system punktowy dla Ekipy Igrzyskowej?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    28 65.12%
  • Nie

    3 6.98%
  • Obojętne mi to

    12 27.91%
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 295

Temat: Ekipa Igrzyskowa

  1. #16
    Sabotując familie będę po stronie Ksil tak, czy siak, co jak oba cele będą ze sobą walczyć ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Piszę się na to. Mam dość tych lamusów!

  3. #18
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Sabotując familie będę po stronie Ksil tak, czy siak, co jak oba cele będą ze sobą walczyć ?
    Wybieramy mniejsze zło i sabotujemy Familje

    Piszę się na to. Mam dość tych lamusów!
    Nie przyjmuję Familji. Może w teamie nie jesteś, ale wszyscy wiemy, że jesteś z nimi.

  4. #19
    dopiszcie mnie ,chce byc fejmem

  5. #20
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    A i ważny warunek. Osoby, które mają poniżej 50lvl niech tylko sabotują, a nie pomagają swoim, bo są po prostu za słabi na to.
    Dodałem małą podpowiedź ;)

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    familia vs reszta świata, będzie w końcu ciekawie xd

  7. #22
    Całe mfo by wyeliminować 7os? Ktore jeszcze też są ze sobą skłócone najs

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Cały czas jesteśmy sabotowani. Bez różnicy jak dla mnie

  9. #24
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Niby proste się to wydaje, ale w rzeczywistości to wygląda zupełnie inaczej.
    Trzeba się odnaleźć, nie bać się zaatakować/strollować, zaufać tym graczom (bo przecież mogą się wystawić) itd, a i oczywiście pokonać ich
    W dodatku gracze też chcą wygrać i zachowują się inaczej w trakcie, a inaczej na trzeźwo po.

    Jednak warto spróbować, a nawet gdy się nie uda to nie warto się zniechęcać.

    garf, dopisany.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Myślę ze to może się udać . Choć rozum i tak mi mówi tak: Jaki 40- 49 dołączy się do familii lub zaatakuję ją ?! Jak dla mnie zanim to zrobi to szybko go jaki inny zaatakuje i wyrzuci z igrzysk. Sporo osób jest w liście ale czy będę spół pracować ? To jest pytanie:l Zapewne zapomną o tej liście lub kto jest na liście i sami będą walczyć. Ja ( nie wiem jak ty :P ) będę spół pracować ( chodzi głównie mi o to że ci którzy są na liście nie atakowali się nawzajem ) :d

  11. #26
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Dlatego 40-49 powinno czekać na okazję by 'pomóc' Ksiliath czy Da Familji i ich zasabotować.
    I tak taki poziom nie wygra Igrzysk więc nic im nie szkodzi.
    Na starcie po prostu warto biegać dookoła i się gdzieś ukrywać/czaić, bo i tak co innego do roboty?

    Poza tym, nie chodzi o to by zapamiętać kto jest na liście, lecz przeciwko komu jest lista.
    Zapamiętaj te osoby i staraj się je wyeliminować, a dopiero potem innych, a na pewno nie będzie sytuacji wyżej opisanej.
    W dodatku kilka min przed igrzyskami należy popytać się graczy z listy co i jak, dogadać itd.

    Potencjalny Nabywca,
    dodany.

  12. #27
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jaki 40- 49 dołączy się do familii lub zaatakuję ją ?
    Tak jak ja dzisiaj.
    Ksiliath była z siatą 2v1 na desade i szybko kolega pomógł mu, a ja wskoczyłem jako trzeci do Ksiliath.
    Wszystko poszłoby gładko gdyby jej multi "kolega" nie wbił pomóc jej (z przeciwnej strony).

    Ewentualnie rozpocząć atak i szybko jej 'pomóc'.

    @EDIT
    Skasował posta i teraz wygląda jakbym dublował, sorry.

  13. #28
    Użytkownik Avatar HunterKiller
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    43
    HunKilla

  14. #29
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ok, dopisany.

    W dodatku jeśli chcecie możecie do prezki wrzucić link do tematu by zachęcić również i innych ;)

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    7
    i co Ci to da? I tak jesteś zerem i zostaniesz bardzo szybko wyeliminowany z następnych igrzysk :*

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •