Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Możliwość wyłączenia upiększaczy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763

    Możliwość wyłączenia upiększaczy

    Proponuje dodać możliwość wyłączenia mgły(w Grocie Orków), chmur(na wichrowym wzgórzu) i innych tego typu rzeczy(jeżeli coś pominąłem).
    Niestety jak ktoś ma slaby procesor to takie rzeczy bardzo spowalniają grę. Nie raz spotkałem się, w szczególności w Grocie Orków, że gracze skarżą się na lagi.

  2. #2
    W konfiguracji mapy jest opcja: Dodatkowe Animacje. Wstrzymuje ona efekty takie jak poruszająca się mgła.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Mi bardzo laguje gra przez noc w eliar , zróbcie jakąś opcje żeby można było ją wyłączyć.

    @edit
    W każdym innym mieście też Ogólnie to po godzinie 18:00 nie mogę się poruszać po miastach bo ruch trwa wieczność.
    Ostatnio edytowane przez Ice Axe ; 10-02-2013 o 19:02

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Mi bardzo laguje gra przez noc w eliar , zróbcie jakąś opcje żeby można było ją wyłączyć.

    @edit
    W każdym innym mieście też Ogólnie to po godzinie 18:00 nie mogę się poruszać po miastach bo ruch trwa wieczność.
    Popieram, mam to samo, w eliar w ogóle nie da się przemieszczać, 1 krok zajmuje z 10 sek. Opcja wyłączenie wszelkich efektów dzień/noc powinna załatwić sprawę.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 10-02-2013 o 19:42

  5. #5
    Zróbcie coś z tą nocą ,bo idzie się powiescić ,nie moge normalnie handlowac/gadac/zmieniac eq
    Dzis o 18 stała się straszna rzecz.
    Wszytsko było pięknie no i zaczęło się lekko ściemniać i .............
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 13-02-2013 o 18:04

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Co wy na tych komputerach macie?
    U mnie zero różnicy z nocą czy bez.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Atomowe , nie obsługują takich pikseli.

  8. #8
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co wy na tych komputerach macie?
    U mnie zero różnicy z nocą czy bez.
    U mnie też.
    A z jakich przeglądarek korzystacie?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Od procesora to zależy w szczególności jednordzeniowe nie wyrabiają, a Tomi masz w swoim pewnie kilka rdzeni ;>

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Z chrome. Generalnie nie jest źle, ale w dzień jest lepiej. W nocy, żeby wyjść z miasta muszę się trochę "nacofać" co jest irytujące.

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mnie cofa, ale tylko wtedy kiedy mam słabego neta

  12. #12
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co wy na tych komputerach macie?
    U mnie zero różnicy z nocą czy bez.
    Komp nowy Windows 8 na chromie. Nie ogarniam aktualnie nic z tego nowego windowsa więc właściwie nic nie mam poinstalowane. Może tego to jest wina. Są jakieś rzeczy które mogą przyspieszyc działanie ?
    Cofek nie ma. Lecz klikne na mape to reakcja jest po paru sekundach i nagle wszystkie postacie "przyspieszają"

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Nerus Zobacz post
    Od procesora to zależy w szczególności jednordzeniowe nie wyrabiają, a Tomi masz w swoim pewnie kilka rdzeni ;>
    2 rdzenie po 2.4 Ghz, a więc bardzo przeciętnie, przy czym przeglądarka i tak korzysta z jednego.
    Podejrzewam, że problemem jest brak/niepełne wsparcie dla przyspieszenia sprzętowego do renderowania stron (wina systemu, sterownika karty graficznej lub po prostu wyłączone w opcjach przeglądarki)

    Niemniej jednak opcja całkowitego wyłączenia warstwy efektów (nie tylko ruchu) nie powinna być problemem.

    @jeśli win8 to powinno działać tym bardziej płynnie. Nawet na IE10 działa OK. Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki karty graficznej.

  14. #14
    Cytat Napisał Nerus
    Od procesora to zależy w szczególności jednordzeniowe nie wyrabiają, a Tomi masz w swoim pewnie kilka rdzeni ;>
    ej, ja mam jednordzeniówke (JESZCZE) i jest wszystko ok. win 7, chrome. chyba jakieś serio graty musicie mieć, albo bardzo słabego neta, czy coś.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Ja mam tylko problem tylko na tablecie (1 Rdzeń)
    Na 2 laptopach i 2 komputerach - 0 problemów [ poza moim netem :| ]
    (czy tylko ja sądzę, że pisane słowo "Rdzeń" wygląda nieco dziwnie ... albo to po prostu moje urojenia )

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •