Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Zniszczenie a Przeczekanie

  1. #1

    Zniszczenie a Przeczekanie

    Chcę zapytać, czy ta walka była w jakikolwiek zbugowana, czy Zniszczenie nie spełnia swojej roli, a może spadek HP do 1 jest losowy?

    To nie mój raport, tylko gracza Farben:
    https://mfo3.pl/r/118241943

    Gdy użył przeczekania, a Gryf zniszczenia, to nie zostało mu 1 HP, jednak wszystkie jego pozytywne statusy zniknęły, stąd moje pytanie, czy zniszczenie ZAWSZE zjeżdża HP do 1 i zabiera pozytywne statusy?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dziwny błąd

  3. #3
    Gracz tego nie zgłosił, ale je zgłaszam, bo chcę uniknąć takich "niespodzianek", może ta akurat jest na +, ale skoro tak, to mogą się zdarzyć i na -... Proszę administratorów o jakąś odpowiedź. Bo sądzę, że to jednak jest jakiś błąd.

  4. #4
    tymon
    Konto usunięte
    Może teraz przeczekanie jest silniejsze od zniszczenia ?
    Tylko jakoś nikt nikomu o tym nie wspomniał.

  5. #5
    Nikon
    Konto usunięte
    Chyba tak samo było z błotnistą czaszką. Ciężko ocenić czy to błąd bo nie wiadomo jak powinno być ale skoro nie naprawiono tego do tej pory to pewnie tak ma być.

  6. #6
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Jak dobrze Pamiętam to od początku przeczekamie nie chroniło przed zniszczeniem, usuwając wszystkie pozytywne statusy, zmniejszając HP do 1 i zostawiając paraliż.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Jak dobrze Pamiętam to od początku przeczekamie nie chroniło przed zniszczeniem, usuwając wszystkie pozytywne statusy, zmniejszając HP do 1 i zostawiając paraliż.
    Tak, ale w pokazanej walce zniszczenie nie zabrało całego hp.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Błąd związany z poprawką do "drenażu na nietykalności".
    Teraz powinno już działać normalnie, tzn. zdejmować pozytywne statusy (+ nietykalność) i zawsze obniżać HP do 1.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Błąd związany z poprawką do "drenażu na nietykalności".
    Teraz powinno już działać normalnie, tzn. zdejmować pozytywne statusy (+ nietykalność) i zawsze obniżać HP do 1.
    o jakiej porpawce mowa? czy drenaz nie dziala juz na nietylkalności?

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie działa, niedawno zostało to poprawione.

  11. #11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •