Zobacz wyniki ankiety: Czy MF niszczy tą gre

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 5.88%
  • Nie

    16 94.12%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 41

Temat: MF

  1. #16
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Sorry ale w margonem mas "czas wyczerpania" po którego upłynięciu również jest 0 expa a by móc expić musisz wykupić smocze łzy. pozdro ;P

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czyli po prostu chcesz, żeby MFO było kolejną grą dla nołlajfów. Nie, dzięki.

  3. #18
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    yyyyyy wyloguj się zobacz z prawej strony są etykietki i zobacz na którym miejscu jest ta gra .
    poza tym energie jest , bbędzie i musi być
    nie będzie energi z kazdego potworka exp zmnijeszy sie kilka ( kilkanaście ) razy i wtedy się zacznie to co jest najgorsze w takich grach jak np margonem siedzieć kilka (kilkanaście ) godzin w tym samym mijescu i żenujące ekspienie ciągle na tym samym.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał DarthVader Zobacz post
    MF jest to rzecz odpychająca połowę ludzi którzy chcieliby w to zagrać ale to ich właśnie odpycha a wy chyba też jakoś zarabiacie na tym ile ludzi gra w tą grę a mogłoby ich grać jeszcze więcej ale nie dziwcie się że tak nie jest bo połowa ludzi widząca słowo płatne MF odechciewa się grać i potem narzekania że za mała liczba osób w to gra i nie będzie tego i owego bo jest tak a nie inaczej nie tędy droga panowie admini i potem powstaje tyle tematów na temat tego MF(tak ja też taki założyłem propozycja z MF za żetony) i taką metodą z pewnością dalej niż jesteście nie zajdziecie i nie liczcie
    na że jakiś amerykanin w to zagra oni tam mają dużo lepsze gry od tej z lepszą fabułą i tak są tam też gry w których trzeba płacić ale tam chociaż warto bo jest za co dopóki ta gra nie będzie miała jakiegoś solidnego poparcia tutaj w Polsce więc nie mażcie sobie o sławie 1000000 graczy dopóki to MF się nie skończy i nie ten temat nie ma na celu obrażanie administratorów tylko wyrażenie opinii o tym.
    Nic nie zrozumiałem.

  5. #20
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Edit1 I dla jasności nie gram w tą grę 24godz na dobę pomimo że mógłbym to znajdą się ciekawsze rzeczy do roboty albo normalna praca albo piwo z kimś.
    no własnie sam piszez że nie chcesz grać 24h a z tego co wywnioskowałam z twojego myślenie chcesz przecież walsnie tak zrobić D:
    brak energi nie ograniczona ilośc bicia potworkow i zarabiania dośw , gold
    czyli kto dłużej siedzi przed kompem jest lepszy .
    Pozdro lepiej odpuśc bo ta propozycja jest chyba najgorsza jaką widziaąłm na tym forum .
    skoro chcesz coś takiego to graj w margurema.

  6. #21
    DarthVader
    Konto usunięte
    Wiesz co miejsce gry to można sobie wiadomo co zrobić ale to nie zmienia faktu myślicie że niby jesteście lepsi od panów marrgonemowców ale tak nie jest jeśli wy wydajecie forsę na tą grę to nie ze mną jest problem i jeśli według was brak energii oznacza tylko i wyłącznie 24godz grania to chyba macie zły tok myślenia po drugie primo w żadnej grze MMO nie wydałbym forsy bo "żadnej grze nie trzeba było niczego takiego robić nawet Margonem" i forsa jest nie po to żeby wydawać ją na coś co nie nawet nie jest relane i pokazuje się tylko na ekranie gry bo to jest poporstu chore i to nie jest ani śmieszne ani żałosne to jest normalnie smutne.

    Ja mam pisać do was drukowanymi literami bo jeśli wam przychodzi do głowy tylko po zobaczeniu usłyszeniu o MFO bez energii to odrazu myślicie że to pewnie kolejne dziecko Neo i nie ma własnego życia to zacznijcie w końcu uruchamiać wasze szare komórki mózgowe.
    Ostatnio edytowane przez DarthVader ; 24-01-2013 o 18:39

  7. #22
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Gdzie tak masz napisane że musisz kupować mfy żeby przejść do next miasta??
    Jest dużo graczy którzy nie kupowali mf i mają 50, jak ktoś chce to kupuje,
    żadna gra internetowa nie utrzyma się z polecania innych stron z grami albo z reklam, więc punkty premium muszą być inaczej hajs się nie będzie zgadzał
    chyba że by zrobić coś takiego że musisz obejrzeć reklamę zanim zaczniesz grać i żeby odnawiała się ena znów oglądasz reklamę, to nie płacił byś za mf :P i tak sie ciesz że na 24h dostajesz 400 eny.
    Znajdź mi jakąkolwiek grę za darmo na ps3/xboxa/wii/wiiu?? słucham piraty się nie liczą:P

  8. #23
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    zrozum to
    nie wydalam na tą gre ani 1 zł a w najlepszym momencie miałam ponad 1800mf
    nie muszi miec energi zeby kase zarobić bijac mini bossy .

  9. #24
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DarthVader Zobacz post
    Wiesz co miejsce gry to można sobie wiadomo co zrobić ale to nie zmienia faktu myślicie że niby jesteście lepsi od panów marrgonemowców ale tak nie jest jeśli wy wydajecie forsę na tą grę to nie ze mną jest problem i jeśli według was brak energii oznacza tylko i wyłącznie 24godz grania to chyba macie zły tok myślenia po drugie primo w żadnej grze MMO nie wydałbym forsy bo "żadnej grze nie trzeba było niczego takiego robić nawet Margonem" i forsa jest nie po to żeby wydawać ją na coś co nie nawet nie jest relane i pokazuje się tylko na ekranie gry bo to jest poporstu chore i to nie jest ani śmieszne ani żałosne to jest normalnie smutne.
    Używaj znaków interpunkcyjnych, pisz zwięźle, bo nikt Cię nie rozumie.

  10. #25
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Mintosia Zobacz post
    zrozum to
    nie wydalam na tą gre ani 1 zł a w najlepszym momencie miałam ponad 1800mf
    nie muszi miec energi zeby kase zarobić bijac mini bossy .
    Potwierdzam, popieram i podpisuję się pod tym renkoma i stopoma.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #26
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    poza tym dobij ok 30 lvl to pogadamy a nie grasz raptem od dziś i już wszystko wiesz i wszystkich pouczasz .
    pograj , zobacz jak jest i wtedy pisz co chcesz ( tylko sensownie )

  12. #27
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    wgl Mf możesz kupić na targu za wirtualną kasę a w innych grach raczej nie ;P

  13. #28
    DarthVader
    Konto usunięte
    WIEM jak jest bo grałem już miałem nawet czasy takie że miałem ten 30lvl więc nie pisz mi pograj to zobaczysz bo ja już wiem jak jest i dla mnie ta gra dalej wygląda jak wygląda.

    I jeszcze raz to napiszę MFO bez energii wcale nie oznacza 24godz spędzonych na expieniu myślicie że znacie wszystkich ludzi otóż powiem wam że nie znacie i nie bawcie się w bogów wyciągając takie wnioski że znacie innych lepiej.

  14. #29
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    ale zrozum to ze jeśli nie bedzie energi to najlepsi bedą własnie ci którzy mają najwiecej wolnego czasu i siedzą przed kompem nonstop a nie ci którzy są naprawde dobrzy.
    nie bawcie się w bogów wyciągając takie wnioski że znacie innych lepiej.
    kto się bawi w bogów ? jak narazie to nikt ciebie nie popiera tylko Nas.

    Ps
    ty chesz żeby wszystkie gry wyglądały tak jak margonem tylko rózniły się fabułą ?
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 24-01-2013 o 18:49

  15. #30
    DarthVader
    Konto usunięte
    Tak najłatwiej sobie powiedzieć bo was popiera połowa widocznie połowa osób na tym forum zna się od lat więc tak ale nowego nikt nie poprze prawda więc nie gadajcie o wynikach głosowania ani komentarzach waszych przyjaciół którzy wam pomagają.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •