Zobacz wyniki ankiety: Czy MF niszczy tą gre

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 5.88%
  • Nie

    16 94.12%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: MF

  1. #31
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    takie są fakty głupia propozycja =taki wynik ankiety
    Nie masz racji ty i tyle .
    pogódź się z tym.

    PS:
    nie ma energi nie ma MF to z czego ma administracja kase zarobic ?

  2. #32
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Poprzeć można każdego wystarczy tylko mądrze mówić :P

  3. #33
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To właściwie temat dotyczący energii, a nie MF jako takich.
    Żeby cos konstruktywnego napisać:

    MFO jest całe zaprojektowane z myślą o energii. Zniesienie jej spowodowało by, że gra zapełniła by się botami. W MFO potworki/mini-bossy są indywidualne, oddzielne dla każdego, co jest wygodne - wchodzisz kiedy masz czas i expisz, Nikt ci nie podbiera potworów, szybko się expi - nie trzeba poświęcać całych godzin, nie musisz czekać godzinami na resp mini-bossa, którego ktoś ci potem zgarnie spod nosa - masz swojego gwarantowanego co 24h lub za okresloną liczbę zabitych potworów. To wszystko jest możliwe właśnie dlatego, że jest energia. Gdyby jej nie było, wymagało by to całkowitej zmiany systemu gry - potwory i bossy wspólne aby regulować dostepnosć expa (podbieranie sobie nawzajem), kto dłużej czatuje przy grze, ten może złapać mini-bossa, boty były by najlepszym sposobem gry. Dodatkowo brak MF z energii = szukanie zarobku w innym miejscu, a więc sklepiki z najlepszym uzbrojeniem za MF, a więc bezpośrednie kupowanie przewagi.

  4. #34
    można by było darować sobie tą energie bo szanowni państwo admini lub admin i tak ma już zapewne i tak dużo forsy i gdyby zrezygnował tylko z energii to w portfelu by nu nie ubyło
    To prawdopodobnie najpopularniejsza usługa premium w grze. Bez tych pieniędzy gra po prostu na siebie nie zarobi - dokładać do interesu nikt nie będzie, pracować za darmo również.

    w żadnej grze MMO nie wydałbym forsy bo "żadnej grze nie trzeba było niczego takiego robić nawet Margonem" i forsa jest nie po to żeby wydawać ją na coś co nie nawet nie jest relane i pokazuje się tylko na ekranie gry bo to jest poporstu chore i to nie jest ani śmieszne ani żałosne to jest normalnie smutne.
    Gdyby wszyscy gracze w ten sposób myśleli, nikt nie traciłby czasu na produkowanie gier, skoro nie można na nich zarobić.

    Nie wiem ile masz lat, sprawiasz jednak wrażenie mocno oderwanego od rzeczywistości.

  5. #35
    DarthVader
    Konto usunięte
    A to przepraszam was bardzo a to niby po co te wszystkie kostiumy które też kupuje się za MF powiększanie depozytu to zapewne też ludzie kupują więc dlaczego to jest dla jaj czy dla większych zysków bo jeśli to drugie to znaczy że spokojnie można usunąć punkty energii i tyle to mogło by być darmowe.

  6. #36
    DarthVader
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Nie wiem ile masz lat, sprawiasz jednak wrażenie mocno oderwanego od rzeczywistości.
    Być może jestem oderwany od rzeczywistości może za dużo zarabiam nie wiem pojedź sobie do ameryki tam na takich grach zarabia się zupełnie inaczej i nie potrzebne są takie zagrywki jakie są serwowane w niektórych grach MMO.

  7. #37
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    To jedź sobie do ameryki i tam sobie graj skoro tak Ci to przeszkadza ;P

  8. #38
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    95% graczy nie ma problemow z energiom i MF
    a ty jesteś w tych 5% graczy którzy chcialiby miec wszystko za darmo . ( mieć nie robiącc nic )

  9. #39
    DarthVader
    Konto usunięte
    I na tym może zakończyć się ta dyskusja bo ja mogę sobie kupić tej energii nawet za 300zł i to zrobię albo nie ale na tym koniec dyskusji bo chyba tutaj do niczego nie dojdziemy a mi się nie chce pisać temat do zamknięcia.

  10. #40
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    a więc tak nie masz już argumentów to koniec .
    Dobrze jest tak jak jest teraz lepiej nie możę być

  11. #41
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    w żadnej grze MMO nie wydałbym forsy bo "żadnej grze nie trzeba było niczego takiego robić nawet Margonem" i forsa jest nie po to żeby wydawać ją na coś co nie nawet nie jest relane i pokazuje się tylko na ekranie gry bo to jest poporstu chore i to nie jest ani śmieszne ani żałosne to jest normalnie smutne.
    I na tym może zakończyć się ta dyskusja bo ja mogę sobie kupić tej energii nawet za 300zł i to zrobię albo nie ale na tym koniec dyskusji bo chyba tutaj do niczego nie dojdziemy a mi się nie chce pisać temat do zamknięcia.
    Watch out, we got a retard over here
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •