Zobacz wyniki ankiety: Czy MF niszczy tą gre

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 5.88%
  • Nie

    16 94.12%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 41

Temat: MF

  1. #1
    DarthVader
    Konto usunięte

    MF

    MF jest to rzecz odpychająca połowę ludzi którzy chcieliby w to zagrać ale to ich właśnie odpycha a wy chyba też jakoś zarabiacie na tym ile ludzi gra w tą grę a mogłoby ich grać jeszcze więcej ale nie dziwcie się że tak nie jest bo połowa ludzi widząca słowo płatne MF odechciewa się grać i potem narzekania że za mała liczba osób w to gra i nie będzie tego i owego bo jest tak a nie inaczej nie tędy droga panowie admini i potem powstaje tyle tematów na temat tego MF(tak ja też taki założyłem propozycja z MF za żetony) i taką metodą z pewnością dalej niż jesteście nie zajdziecie i nie liczcie
    na że jakiś amerykanin w to zagra oni tam mają dużo lepsze gry od tej z lepszą fabułą i tak są tam też gry w których trzeba płacić ale tam chociaż warto bo jest za co dopóki ta gra nie będzie miała jakiegoś solidnego poparcia tutaj w Polsce więc nie mażcie sobie o sławie 1000000 graczy dopóki to MF się nie skończy i nie ten temat nie ma na celu obrażanie administratorów tylko wyrażenie opinii o tym.

  2. #2
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    czyli co brak MF=0 zarobku dla administracji = koniec gry

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W innych grach za punkty premium można kupić sobie przewagę. Tutaj nie.
    Tutaj nawet nie trzeba płacić, a i tak można być 1 w rankingu. W jakiej grze tak masz?

  4. #4
    DarthVader
    Konto usunięte
    Jeśli mam którym się poszczęściło bo gdy zaczynali grać były lepsze czasy ale teraz ta gra to głównie maszynka do zarabiania pieniędzy podobnie jak my mafia online która ma jeszcze mniej graczy.

    I nie próbuj mi wmawiać że jest inaczej.
    Ostatnio edytowane przez DarthVader ; 24-01-2013 o 18:01

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale nadal nie wyjaśniłeś co takiego złego jest w punktach mf?
    No i podaj przykład tych gier.

  6. #6
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    wy byście wszystko chceili ze free żeby coś mieć trzeba się napracowac a nie ...
    własnie chyba lepiej teraz macie bo na targu jest eq setki stron i tanich kiedyś było maks 20 stron i w uj drogich.
    Jeśli szkoda ci kasy na mf to ich po prostu nie kupuj .

  7. #7
    DarthVader
    Konto usunięte
    Ja mogę podać te przykłady gier ale żeby potem nie było że kłamie ja w nie grałem i w żadnej nie spotkałem się z czymś takim że potrzebuje 60 MF żeby kupić sobie jakieś punkciki energii bo inacze 0expa i 0kasy
    margonem
    Aphelion online
    i krótko mówiąc każda inna gra w której jest taka możliwość kupowania czegoś na wzór MF tyle że w tych innych grach to są naprawdę rzeczy opcjonalne czyli nie kupisz nic się nie stanie kupisz też nic tutaj tak niema kupujesz MF albo "Wynocha ze dwora"
    Ostatnio edytowane przez DarthVader ; 24-01-2013 o 18:09

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Energia ładuje się SAMA i nie kosztuje 60mf, lecz 5 za 100 eny.

  9. #9
    Ja mogę podać te przykłady gier ale żeby potem nie było że kłamie ja w nie grałem i w żadnej nie spotkałem się z czymś takim że potrzebuje 60 MF żeby kupić sobie jakieś punkciki energii bo inaczej 0expa i 0kasy
    Nie musisz kupować MF, żeby expić, wystarczy poczekać, aż energia sama się odnowi, chyba że chcesz wbić n-leveli w jeden dzień to już Twój problem.

  10. #10
    DarthVader
    Konto usunięte
    ładuje się sama tak szkoda że trzeba czekać cały dzień lub noc aż się naładuje i wiem że kosztuje 5 nie 60 taki przykład napisałem.

    Tak zważ tylko że żeby gdzieś dalej się posunąć do innego miasta wymóg jest taki albo masz przykładowo 30lvl albo idź expić 2dni.
    Ostatnio edytowane przez DarthVader ; 24-01-2013 o 18:13

  11. #11
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    a co ty byś chcial mieć noon stop ene ?
    1 dzien i 50 lvl a potem nażekanie ze upka nie ma ?
    nieskońcona energia = za dużo złota=za dużo dośwa=za wolne upki( narzekanie )
    a poza tym możesz kase z potworkow nazbierac i kupić mf na targu nie wydając ani 1 zł, tak ja to robie ja
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 24-01-2013 o 18:16

  12. #12
    Skoro tak narzekasz, że to Ci strasznie przeszkadza to wróć do grania w margonem. Widzisz, że pomysł nie przejdzie, ale mimo to dalej na siłę próbujesz przekonać wszystkich do swoich racji.

  13. #13
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    poza tym grasz w tą gre od dziśi już wszystko wiesz ? jest wiele innych mośliwości a nie tylko bicei potworków , dośw
    bijesz mini bossy dostajesz z nich drop , sprzedajesz drop, dostajesz golda za co kupujesz mf

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2012
    Postów
    19
    właśnie po to jest energia żeby nie siedzieć przed kompem 24/7
    gdy się skończy energia można np. iść pobić mini bosy lub powalczyć pvp

  15. #15
    DarthVader
    Konto usunięte
    NIE po raz setny nie oto mi chodzi dochodzę do pewnego wniosku jak sobie czytam wasze odpowiedzi poprostu można by było darować sobie tą energie bo szanowni państwo admini lub admin i tak ma już zapewne i tak dużo forsy i gdyby zrezygnował tylko z energii to w portfelu by nu nie ubyło i strona dalej by się utrzymywała bo i tak jest mnóstwo tych całych bonusików które niby "za które nie trzeba płacić a i tak ma się 1 miejsce w rankingu" ale przy okazji zyskałby więcej graczy bo na razie połowa gier MMO gryzie tą grę a ta gra leży i kwiczy ze swoim poziomem.

    Edit1 I dla jasności nie gram w tą grę 24godz na dobę pomimo że mógłbym to znajdą się ciekawsze rzeczy do roboty albo normalna praca albo piwo z kimś.
    Edit2 Już kiedyś miałem okazje grać w tą grę ale nie grało się milutko i wesolutko tak samo jest teraz.
    Ostatnio edytowane przez DarthVader ; 24-01-2013 o 18:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •