Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 47

Temat: Sprawiedliwości!

  1. #16
    Ptysia
    Konto usunięte
    Proponuję zamknąć MFO do czasu aż wejdzie panel GM.

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No tak, inni mają zrezygnować z gry przez bandę idiotów z multi? To oni powinni zostać ukarani, a nie my.

  3. #18
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Sprawiedliwości stanie się zadość (niedługo).

  4. #19
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Ptysia Zobacz post
    Proponuję zamknąć MFO do czasu aż wejdzie panel GM.
    Panel nic nie zmieni, dopóki kary będą takie jakie są teraz

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Sprawiedliwość nie istnieje.
    Taa, najlepiej nic nie robić i niech świat się pogrąża.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Taa, najlepiej nic nie robić i niech świat się pogrąża.
    większe kary za multi dla cwaniaków bez wyjątków!! to jest to, denerwuje mnie to że maja łatwiej tylko dlatego że mają 2 bądź nawet 3/4/5 kont wystarczy zwrócić uwagę na osoby lubiące na Fb: mfo3 bądź nk, G+, graczy Tu jest kilka razy więcej niż osób lubiących, ok gra internetowa nie każdy musi lubić publicznie i w ogóle, ale litości albo admini liczą tylko kaskę za mf i są ślepi, albo już dawno olali tą grę, normalni gracze po prostu odejdą przez zaćmę analną gmów (zaćma analna-dupa admina nie widzi możliwości zatoczenia się do roboty) popieram Twórce tematu.

  7. #22
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ja mam 8 multikont i co tam, najwyżej dostanę bana. Te tysiące mfów, które na nich wycisnąłem i tak rekompensują mi wszystko, a wy tchórze nadal grajcie tylko jednym kontem i proponujcie śmieszne zmiany. Hehe, beka.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Hmm... patrząc po wypowiedziach w temacie i to że posiadam tak niski lvl, rozumuję że najlepszą rzeczą dla mnie na szybkie Wbicie lvl'a to bd zrobienie sobie Multi w końcu przecież to same Plusy takie jak:
    Możliwość zdobywania Expa przez multi na główną np. w Bójkach itp.
    Niesamowicie Szybkie Zdobywanie Golda
    Możliwość Dorobienia się bardzo dużej ilości ranq <ciągłe walki z naszymi licznymi multii>
    i wiele wiele innych, dziękuje za podpowiedź w tym temacie że admini mają na to wywalone, dam im ścieme że gram z Bratem i już po kłopocie w końcu kto wie czy mam brata czy nie.

    A przy Multii sobie Dobije do 30 lvl w max 3 iechy no dobra w takim terminie to do 50 lvl'a dojdę spokojnie .
    Jeszcze raz dziękuje za wskazanie mi poprawnej drogi i leci * Dla twórcy tematu
    <Ps. jak bym do was pisał z 2 konta to mój nick bd tam ModeratorToPierdołka>

  9. #24
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Popieram rygorystyczne kary za mutli, to ogromna niesprawiedliwość dla uczciwych graczy, a i straty dla administracji - reflinki na postać głowna i w cholerę darmowych mfów leci.
    Jak to przejdzie... biedny Soład, chociaż w sumie prawo nie działa wstecz prawda?

  10. #25
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    darmowe mf dla multi z polecenia, rzeczywiście sporo mogą stracić:P

  11. #26
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    proponuje jeszcze aby energia nie mogła się ładować podczas bana
    Wszedlem, bo chcialem to napisac.

    Cytat Napisał tymon Zobacz post
    Oj dajcie spokój... Gdyby nie te ich multi to gra by była zbyt prosta, tak chociaż mamy wyzwanie
    Co za brednie. Ja moge bez - to ty tez mozesz.

    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Panel nic nie zmieni, dopóki kary będą takie jakie są teraz
    Absolutnie trzeba zaostrzyc kary. Najlepiej w postaci dodatkowej kary grzywny w postaci % od calkowitego posiadanego majatku/przedmiotow.

    A co do panelu...
    Grupa osob zasiadajacych w nim musi miec bardzo scisle okreslone kompetencje i ich akcje powinny podlegac okresowemu zainteresowaniu ze strony Tomiego. Idiotyczne jest twierdzenie (tak jak wiele osob na tym forum robi), ze panel bedzie dla nich rozwiazywal problemy zwiazane z gra. Nianke niech wam rodzice kupia. Panel niech sie interesuje wylacznie lamaniem regulaminu i niczym co jest zwiazane z dowolnym innym aspektem gry. W przeciwnym razie bedziemy mieli (znowu) sfore bezdennie aroganckich, nie ponoszacych odpowiedzialnosci za swoje akcje osob, ktorzy mfo traktowac beda jak swoja piaskownice.

  12. #27
    tymon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ptysia Zobacz post
    Proponuję zamknąć MFO do czasu aż wejdzie panel GM.
    Chyba nawet sobie nie zdajesz sprawy na jak długo by trzeba było przerwać zabawę z mfo.
    Panel admina = tysiąc wiadomości dziennie o ile zdajesz sobie sprawę na jakim poziomie ludzie grają w tą grę.
    Trzeba byłoby zatrudnić masę ludzi lub ekipę 10 osób pomiędzy zwykłym graczem, a adminem. Ludzie tacy by odpowiadali na te debilne pytania, zostawaliby oceniani itp, a gdy zostaną poinformowani o jakimś multi, oszustwie, które widzą, że jest trafione albo istnieje prawdopodobieństwo, że być mogą, to wtedy by kierowali dopiero sprawę do admina. Ogólnie można by było dodać kilku adminów odpowiedzialnych do banowania na termin do 2 dni, w międzyczasie bany byłyby wydłużane/anulowane przez admina wyższego szczebla.

    Bo ta gra jednak wymaga uwagi większej ilości osób patrząc na to, co się dzieje.

    Edit: Pierwszy raz dokładnie się z Tobą zgadzam, jednak spam będzie tam i tak i tak, bo wybiorą temat skargi na multikonto, a będą pytali co mają zrobić po zabiciu rapsa bo most jest zablokowany, dlatego kilka osób trzeba by było zatrudnić do pomocy w obsługiwaniu panelu, żeby wklejali wiadomość "to nie miejsce na spam, odpowiedzi masz na forum" albo kierowali sprawę dalej.
    Ostatnio edytowane przez tymon ; 22-01-2013 o 19:39

  13. #28
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Bo ta gra jednak wymaga uwagi większej ilości osób patrząc na to, co się dzieje.[/QUOTE]

    Dokładnie.

  14. #29
    SZCZAWENGER
    Konto usunięte
    Kary są zdecydowanie za niskie, co to 2 lata które dostałem na obydwa konta, szybko minie a ja dalej po tych dwóch latach będę się mógł bogacić ! Skandal, powinno być dożywocie na IP

  15. #30
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Dożywocie na IP jest spoko, potwierdzam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •