Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: Sprawiedliwości!

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Sprawiedliwości!

    Toż to już przechodzi ludzkie pojęcie jacy ci gracze z multi są bezczelni!
    Taki Championxd co bił bomby na multi nieuczciwie dorobił się fortuny przy okazji bardzo obniżając cenę targową dobrych zdolności.
    Dostał bana i co? Zgromadzone dobra i tak miał na koncie głównym, więc po minięciu bana korzystał z nieuczciwie zgromadzonych dóbr jeszcze bardziej się bogacąc. Wystarczy spojrzeć, kto jest wiecznie pierwszy w rankungu złota 24h.
    Ile ludzi jeszcze ma multi? Strach się bać...

    Skoro kary są i tak mało dotkliwe, a oszuści faworyzowani to i ja założę sobie multikonto, bo ta niesprawiedliwość mnie razi! Wyciągać hasła od graczy też będę, bo naiwniaki sami się o to proszą!

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Dołączam się do tego. Zróbmy po 10 multikont, będziemy bogaci, ban na 2tyg dostaniemy tracąc powiedzmy 400 eny dziennie, stracimy 5600 energii, lecz wystarczy pomyśleć o korzyściach. Do tego czasu zarobimy tyle szmalu, że za mf które wykupimy za gold, zyskamy kilka razy tyle.

    Zróbcie jak to ktoś napisał: Usuńcie wszystko z postaci, zostawcie 100k + eq sklepowe na 50. Niech kara będzie karą.

    Albo jeżeli to możliwe, to przywróćcie postaci im sprzed stworzenia multi. Pewnie kilkadziesiąt 50+lvl spadnie na 20
    Ostatnio edytowane przez Qwiker ; 22-01-2013 o 13:58

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...sienie-postaci taki temat to już śmianie się uczciwym graczom w twarz. Rozumiem, że nadal jest w propozycjach, bo czeka na rozpatrzenie?

  4. #4
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    będziemy bogagi
    https://www.google.pl/search?q=bogag...O6PI0AXul4DoDA
    dziwnie to wygląda :/
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    stracimy 5600 energii
    całe szczęście mam większy limit, nic nie stracę

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Najciekawsze, że na mfo2 kary było kilkakrotnie ostrzejsze, mimo, że multi nie dawało tyle korzyści (przedmiotów, nie było jak oddawać bo była tylko licytacja, nie było handlu itp.)

    @UP: Już Poprawione

    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post

    cały szczęście mam większy limit, nic ni stracę
    To na co czekasz? Energie spalasz do 0, robisz multi, 0 strat, sam zysk

  6. #6
    Lons
    Konto usunięte
    Moim zdaniem też powinno się znacznie zaostrzyć kary za multi.

  7. #7
    Nikon
    Konto usunięte
    proponuje jeszcze aby energia nie mogła się ładować podczas bana

  8. #8
    tymon
    Konto usunięte
    Oj dajcie spokój... Gdyby nie te ich multi to gra by była zbyt prosta, tak chociaż mamy wyzwanie

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Taa, dzięki za takie wyzwanie.
    Nie wiem czy wiecie, ale Champion sprzedawał skrypt na Bomba ułożony wspólnie na forum jako swój własny. Teraz w prezentacji pisze, że Skarlet i MapY go z niego okradli

  10. #10
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Po prostu skandal! Proponuję internetową chłostę!

  11. #11
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Proszę bardzo zakładajcie sobie multi konta skoro się tak pokrzywdzeni czujecie.
    Dużo krzyku, a pewnie dwu tygodniowy ban za multi byłby już dla was karą śmierci.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Na czas tego bana można rozpocząć grę nową postacią, przez co możemy się tylko wzbogacić Nie wiem na jakim poziomie jest ten problem, ale brak panelu GM jest coraz bardziej odczuwalny, poziom rozmów w grze = mfo old. Zero ograniczeń same bluzgi, wyłudzenia, włamania, itp.

  13. #13
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Przynajmniej można pogadać, bo jak wprowadzą panel to stanie się to samo na czatach co z tutejszym shoutboxem.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Może warunki na forumowym shoutboxie są zbyt rygorystyczne, jednak poziom rozmów po niedzielnych igrzyskach był zdecydowanie nie do zaakceptowania.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał , a dokładniej powiedział ksiądz katecheta
    Sprawiedliwość skończyła się po grzechu pierworodnym
    Sprawiedliwość nie istnieje.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •