Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Lista oszustów w grze

  1. #1
    tymon
    Konto usunięte

    Lista oszustów w grze

    Witam, nie dałoby się jakoś wprowadzić forumowej listy oszustów jako oficjalna w grze ?

    Noobki dostawałyby komunikaty, żeby nie ufać nikomu kto proponuje jakieś dziwne transakcje i że oficjalna lista oszustów znajduje się [link] lub "napisane jak znaleźć" i żeby być ostrożnym, a jeżeli już mamy komuś zaufać, to najpierw sprawdzamy, czy na tej liście się nie znajduje.

    Wtedy można by było zrobić 2 listy: na tych, co okradają z itemów/kasy/mf/kont, a druga na tych co notorycznie oszukują przy wymianach i ogólnie, taka lista małych oszuścików :P
    Ostatnio edytowane przez tymon ; 19-01-2013 o 14:59 Powód: beacouse of reason

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ja bym proponował coś innego. Znamy oszustów więc można im do konta przypisać jakiś znaczek. I przy każdej postaci na koncie pisało by "oszust". Chociaż jak patrzę na wasze tematy typu "okrad mie, bo mu dałem itemki bo powiedzial rze nie ukradnie" to nawet jakbyście im nadali nicki "oszust! nie handluj" to i tak będzie dochodzić do kradzieży...

  3. #3
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jestem za.

  4. #4
    tymon
    Konto usunięte
    Dziwnie się czułem czytając twoją wiadomość qwik, bo pisałeś w 2 osobie.
    Mi raczej chodziło o pomoc ludziom, którzy są zbyt ufni i dają się oszukać, ale do których na szczęście nie należę.
    Ze znaczkami nawet lepiej myślę, ale wątpię, że przejdzie, chyba szybciej lista

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    tymon, pisałem w 2 osobie, lecz to nie było do ciebie, tylko do tych co się dali oszukać w taki sposób. Zobacz, jest lista oszustów, i od miesięcy mówiło się o graczu DamianC, a ludzie i tak dali się oszukiwać, nawet ci co wiedzieli o tym temacie i o jego oszustwach. Prawda jest taka, że jak ktoś zobaczy osobę na liście oszustów a ta osoba napisze mu "po co miałbym cie oszukać? nie zrobię tego, obiecuję" to i tak ludzie dają się nabrać na coś tak banalengo

  6. #6
    tymon
    Konto usunięte
    Po części racja, ale 1. było mówione na forum, które niewielu wie gdzie się znajduje, 2. taka lista nigdy nie usunie problemu, ale chociaż niektórych uratuje.

    Edit: Jak ktoś jest głupi to nawet powiesz mu w twarz, że go oszukasz, a on i tak da Ci hasło i nie o takich tu mówimy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •