Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: Tueniej MFO3

  1. #16
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Jeśli to nie obciąży za bardzo gry to lepiej:
    1-5
    6-10
    11-15
    16-20
    itd...
    Bo 10 poziomów to trochę za dużo...Trzeba mieć max lvl a jak ktoś nie wie to już wbije kolejny i i tak najsłabszy...

  2. #17
    TrueStory
    Konto usunięte
    Z doświadczenia wiem że Turnieje na low lvl są bardzo, ale to bardzo ciężkie do rozegrania. Po pierwsze liczba chętnych jest bardzo przykra, po drugie są to bardzo często niedoświadczeni gracze, nie śledzący forum, którzy poprostu się zapiszą a potem mają wszystko gdzieś. Teraz jeszcze jak wprowadzono exp za walki rankingowe to ciężko by było utrzymac się w danym przedziale poziomowym. Jeżeli ktokolwiek chciałby zając się organizacją Turnieju na niższych lvlach to polecam : 21-30 lub 31-40. Niżej nie ma sensu schodzic. Uwierzcie mi : )
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 16-01-2013 o 14:34

  3. #18
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Zgadzam się zrób najlepiej 31-40 ! Bo chcesz turniej nie dla 50 lvl to zrób taki dużo osób ma takie lvl więc z ilością nie będzie problemu a jak da się info do aktualności to każdy będzie wiedział

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Przedział lvl'owy 31-40 byłby chyba najlepszą opcją.

  5. #20
    Sir RaQ
    Konto usunięte
    No dobrze ale trzeba poszukać wpierw sponsorów ...

  6. #21
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Nie ma problemu administracja MOŻE da i jakby co znajdą się osoby które dadzą coś na ten turniej zawsze są takie osoby

  7. #22
    Sir RaQ
    Konto usunięte
    A więc zorganizuje listę osób , będzie w mojej prezentacji. Zapisywać się można u mnie na PW ( postać Sir RaQ ) , na chwilę obecną bez wpłacania gotówki.

  8. #23
    Z taką organizacja to nie wyjdzie.
    Załóż nowy temat , w którym jasno określisz zasady turnieju , nie będzie zbędnego spamu. Linkiem do tego nowego tematu możesz pospamować w grze.
    Listę osób możesz zrobić w prezentacji ( jak również info w postaci linka do tematu z turniejem ) , ale zrób ją również na forum
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  9. #24
    Sir RaQ
    Konto usunięte
    Sorki , nie mogę się zająć tematem , nie mam teraz zbytnio czasu. Jeżeli ktoś chce może go przejąć

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    59
    poco poruszasz temat jak sie tym nie zajmiesz xD kłopot z niczego

  11. #26
    Sir RaQ
    Konto usunięte
    W tedy kiedy go poruszałem miałem czas. Z przyczyn prywatnych już go nie mam. To chyba zrozumiałe.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nikt Ci nie broni zorganizować własnego turnieju
    Ant'ek jak ty czytasz? On napisał, że organizuje "Tueniej" - nieprawdopodobne, żeby tak lekceważyć czyjeś starania !

  13. #28
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Sir RaQ kiedy wracas bo już Cię sporo nie ma. Dużo osób namówiłem do tego turnieju,wysłali już wiadomości do ciebie. Więc wróć i zrób ten Turniej !!!!

  14. #29
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Również się nie mogę doczekać!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •