Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 107

Temat: Noworoczny Turniej PVP 50 +

  1. #46
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Cytat Napisał Alekey Wielki Zobacz post
    Co fakt to fakt że za rezygnacje powinna by,c jakaś kara ale jaka chyba nie ban albo dedy coś by trzeba było wymyślić następnym razem.
    Kara za opuszczenie turnieju? dobre sobie. Jeśli dana osoba uiściła wymagane wpisowe, to w trakcie turnieju już od niego zależy czy się wypisze czy nie. W końcu zapłacił swoją część na turniej. Gracze nie wypisują się od tak sobie, mogą mieć różne powody.

  2. #47
    nareszcie koniec tej fazy..od 10 dni sie nic nie działo

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Jeszcze dzisiaj można walczyć? Liczyłem na to że tak

  4. #49
    Pirrat
    Konto usunięte
    Mi się wydaje, że dzisiaj jeszcze można walczyć. Do 12 ale pewnie włącznie, małe niedopatrzenie.

  5. #50
    TrueStory
    Konto usunięte
    Oczywiście ze mozna dzisiaj

  6. #51
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    jeszcze 7h do końca

  7. #52
    Hard Punk
    Konto usunięte
    Wycofuje sie, nie mam czasu.

  8. #53
    TrueStory
    Konto usunięte
    Witam serdecznie !
    Aktualizacja tabel nastąpi w dniu jutrzejszym lub w piątek.

    Pozdrawiam

  9. #54
    TrueStory
    Konto usunięte
    Udało mi się podsumowac jedną z tabel w dniu dzisiejszym. Jutro dokonam podsumowana drugiej tabeli oraz rozpiszę kolejną faze Turnieju.

    PS. Przepraszam za opóźnienie jednakże jest to bardzo czasochłonne. W sobotę ruszamy.

  10. #55
    Cytat Napisał Hard Punk Zobacz post
    Wycofuje sie, nie mam czasu.
    a gosc ma 14 zwyciestw xd chyba cos jest nie tak tym bardziej ,że w raportach czyste zero walk.

  11. #56
    Pirrat
    Konto usunięte
    Porażek 14

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    I zawsze się znajdzie taki co robi dym. No ale cóż...
    Hard punk ma rozegrane walki, do których nie doszło, prawie wszyscy dostali od niego darmowe 3pkt, ja niestety nie miałem takiego szczęścia. Jeahok za to wybił się na walkowerach, również ze mną, a nie unikałem walki (cóż za zbieg okoliczności). Moje wielokrotne wiadomości o tym, że inni gracze unikają rozegrania walki zostały zwyczajnie olane. Nie zależało mi na wyjściu z grupy, ale na Boga. Są zasady to się ich trzymajmy!

    PS. Nic do żadnego z uczestników nie mam, to tak dla jasności.

  13. #58
    wygląda na to że dostałem jednego walkowera od Lonsa, Kampaja albo Visca. Walkowera od Hard Punka i Kolnaya nie dostała tylko jedna osoba
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #59
    TrueStory
    Konto usunięte
    Jeżeli ktoś nie wie co skąd jak i gdzie i dlaczego proszę pisac w grze wiadomość. Mam rozpiske wszystkich walk. Co do Hard Punka, jego walki są uznane ponieważ zrezygnował już w samej końcówce i nie widziałam sensu go wykreślac i każdy gracz dostał walkowera ( oprocz Tymona i Kolnaya )

    "Moje wielokrotne wiadomości o tym, że inni gracze unikają rozegrania walki zostały zwyczajnie olane." - nie wiem co znaczy słowo inni. Proszę o daty wiadomości kiedy mi pisałeś kto nie chce walczyć.

    PS. Polecam wszystkim, którzy jeszcze czegoś nie wiedzą zebyscie do mnie pisali : )
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 16-02-2013 o 10:02

  15. #60
    TrueStory
    Konto usunięte
    Witam wszystkich serdecznie . Mamy za sobą najdłuższą fazę Turnieju PVP! Mamy najlepszą piatkę Turnieju :

    Lp Nick Rozegrane walki Nierozegrane walki Wygrane Remisy Porażki Punkty
    1 Ksiliath 4 3 0 1 9
    2 Muszynianka 4 0 0 4 0
    3 Pirrat 4 2 0 1 6
    4 siata 4 2 0 2 6
    5 Jeahok 4 2 0 2 6

    Walki na zasadzie "każdy z każdym"

    Czas na rozegranie walk do 3.03.2013
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 05-03-2013 o 09:07

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •