Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: żetony propozycja.

  1. #16
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na NIE i tyle. Jestem kolekcjonerem żetonów i nie mam zamiaru ani ich wydawać, ani tracić, chyba że po upku za 3lata.
    To, że Ty wydałaś swoje żetony nie oznacza, że inni muszą, więc nie masz prawa decydować za nich.

  2. #17
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    up
    ja za nikogo nie decyduje tylko daje propozycje.
    Admin przyjdzie admin zdecyduje :P
    wyobraś sobie dobijesz tą postać na 50 lvl z ok 20k żetonów za co mozęsz kupić 33 pancerze. a z loteri dropnąć dużo wiecej i lepszych rzeczy.
    ale wezme pod uwage te pancerze :P Każdy z nich sprzedasz za np 700k
    33*700=23100k=23,1kk w uj i troche za to że kiedyś dobre eq sobie skombinowałeś i sredni skrypt :P

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ja też na nie. W końcu mogę się dorobić. Nie miałem mf na ruchy, to z 3 tygodnie po upku był... drop x2 z powodu lików na FB :| Teraz widzę okazje dla walczących pvp i nie chce by przepadła mi ona.

  4. #19
    Cytat Napisał Mintosia Zobacz post
    up
    ja za nikogo nie decyduje tylko daje propozycje.
    Admin przyjdzie admin zdecyduje :P
    wyobraś sobie dobijesz tą postać na 50 lvl z ok 20k żetonów za co mozęsz kupić 33 pancerze. a z loteri dropnąć dużo wiecej i lepszych rzeczy.
    ale wezme pod uwage te pancerze :P Każdy z nich sprzedasz za np 700k
    33*700=23100k=23,1kk w uj i troche za to że kiedyś dobre eq sobie skombinowałeś i sredni skrypt :P
    Wtłaczajac nagle 33 pancerze ich wartosc spadnie.
    Przypuszczam ,że po tych zmianach(ktore juz wprowadzno) wbijanie tych żetonów takie łatwe nie bedzie. Wbicie 10k to jest naprawde duzo pracy.
    Po prsotu jak nie bd loterii na początku upka bd ok

  5. #20
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Ktoś zapracował sobie na te żetony, jak ci to przeszkadza to sama zacznij je zbierać.

    To jest jak ze szmalcem, ktoś oszczędza hajs na wymarzone auto czy inną pierdołę, ja oszczędzam żetony na loterię bo loterią jaram się jak dziecko i chciałbym aby to podniecenie było bardzo mocne i trwało jak najdłużej. Im więcej losów tym więcej nagród, JUPIIIIIIKAJEJ
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #21
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Teraz żetony za te średnie walki to dla wygranego zazwyczaj kilka żetonów (max 5 na dość dobrym ranku), a dla przegranego jeszcze mniej, trzeba używać cennych mikstur by je zdobyć, więc teraz jest ciężej.

    Poza tym pisałaś:
    "czas na zmiany trzeba dać szanse biedniejszym na rozkręcenie się :P"
    To zmiana, którą proponujesz właśnie zabiera im szansę by zdobyć eq za żetony zdobyte np. na 10lvlu.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Ogolnie loteria z nowym EQ po upku i tak bedzie po ok 3/4 miechach [ Tomi na pewno nie da odrazu loterii z całością upa ]
    Na pewno nie wcześniej wiec ja nie widzę powodu prowadzenia tej dyskusji ...

    Tyle na ten tema z mojej strony ...

  8. #23
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Poczekam na tę loterię.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Loteria styczniowa będzie lada dzień, a potem się zobaczy.
    Ostatnie działania były właśnie po to, aby bezkosztowe zdobywanie żetonów ukrócić i zatrzymać ich inflację.
    Teraz jeszcze sporo dochodzi za rekordy, więc obraz zmian jest nieco zaburzony.
    Za ok. miesiąc będę analizował przyrost liczby żetonów i od tego co z tej analizy wyjdzie będą zależały ew. kolejne kroki.
    Po upku na pewno nie będzie najnowszego eq od razu dostępnego w loterii czy sklepiku.

    Dla ciekawskich: osób, które mają 3k+ żetonów jest równo 10, ok. 70 osób ma więcej niż 1k.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    A co z tym rankingiem żetonów ? Zostało już coś postanowione ?
    Czy czekamy nadal na ten "magiczny rozwój sytuacji"
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 08-01-2013 o 21:24
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  11. #26
    Poojka
    Konto usunięte
    Ja też jestem na nie.
    Jak się ma milion żetonów to jakoś tak wygodniej się chodzi.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Dokładnie, lubie jak te wszystkie rumuny gapią się na mnie i z zazdrości aż żyła na karku im pęka, przecudne uczucie. Dzięki tym żetonom świece jak miljony monet.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    up
    Na nie. Nowi gracze walcżac pvp na niskich poziomach łatwiej się dorobią eq, miksów specjalnych etc, będzie im łatwiej na wyższych poziomach.
    Bogaci stają się bogatszymi niezależnie od sytuacji bo "pieniądz robi pieniądz"
    Poza tym, żetony z ograniczeniem czasowym? jeżeli przykładowo nie walczę i nie koszę żetonów na tym, a zbieram je tylko za pióra garudy czy rudy w celu wydania ich tylko na ulepszenia, to proces powolny i nie chciałabym żeby przepadły.
    Ponadto "resztki" żetonów których nie wydam na loterię i ulepszenia będę zmuszona wymieniać na miksy których mam dostatek.
    Jedynie zmieniłabym ten sklep z uzbrojeniem za żetony.. Psuje handel, zwłaszcza przedmiotami bez plusa

  14. #29
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    O boshe ludzie mam już 6000 tych złotych krążków, ale mam podnietkę, zazdrościcie mi bardzo pewnie bo wy tyle nie macie i płaczecie i chcecie abym i ja tyle nie miał ŁOOOOOHOHOHOHOHOHOO
    btw. kiedy ranking ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    juz ostatnia zmiana obnizyla w mojej ocenie ilosc chetnych do walki bo sie staly mniej oplacalne, nie dobijamy i tak kulejącego pvp

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •