Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Czas do energi

  1. #1
    QSQ
    Konto usunięte

    Czas do energi

    Moim zdaniem powinna być możliwość wyświetlenia się czasu jaki pozostał do naładowania się punktu energii. Mógłby on wyskakiwać po najechaniu na niebieską gwiazdkę.
    Ostatnio edytowane przez QSQ ; 04-05-2011 o 21:33

  2. #2
    Sheep
    Konto usunięte
    Do naładowania JEDNEGO punktu, tego nastepnego - tak.
    Bardzo przydatne na bossach.

  3. #3
    MaX Zino
    Konto usunięte
    w mfo 2 wiedziało się, kiedy naładowany będzie ruch (ruch był ładowany co 3 minuty wg. zegara i zawsze był o tej samej minucie: 8:00, 8:03, 8:06 itd.
    w mfo 3 pewno tak samo jest odnawiana energia wg zegara wszystkim graczom w jednym momencie, a że liczba 7 nijak mieści się w godzinie, dlatego są takie efekty :P

  4. #4
    w mfo 2 wiedziało się, kiedy naładowany będzie ruch (ruch był ładowany co 3 minuty wg. zegara i zawsze był o tej samej minucie: 8:00, 8:03, 8:06 itd.
    Nie wydaje mi się, żeby tak było.

  5. #5
    MaX Zino
    Konto usunięte
    a jednak tak jest, że w minucie "podzielnej przez 3" odnawia się pkt ruchu

  6. #6
    QSQ
    Konto usunięte
    3up@

    1 energia jest ładowana co 7min 12s, a więc nie jest to możliwe, aby było o pełnej minucie, do tego przy straceniu ostatniego punktu energii jest liczone 7min 12 sec, a więc też nie wyjdzie na pełna minutę.

    4up@

    Tak chodzi mi o doładowanie 1 (kolejnego) puntku energii

  7. #7
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Nie jest głupi pomysł!!

    Mógłby się wyświetlać komunikat: do odnowienia kolejnego pkt energii pozostało tyle i tyle czasu
    Tylko z drugiej trzeba mieć na uwadze tych, którzy mają pełną energię

  8. #8
    QSQ
    Konto usunięte
    @up

    Jednak zdaje mi się, że ładniej i przejrzyściej by było gdyby podany był tylko czas, np 6min 30sec, ale jakoś inaczej, ale z czasem.
    Gdyby ktoś miał pełną energię?? - To gdyby się najechało mogłoby wyskakiwać "Maksymalna ilość energii"

  9. #9
    Jacek
    Konto usunięte
    Jest już zrobione. Wkrótce zostanie wysłane.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •