Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Przywrócenie Bójek w Wiekowym.

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał recoverme Zobacz post
    Wiem wy uważacie że wiekowcy to banda gówniarzy, a tak nie jest.
    No, ale jest na pewno jakaś różnica. W pewien sposób jesteście grupą graczy, których podnieca atakowanie niższych poziomów. To trochę jak homoseksualiści w heteroseksualnym społeczeństwie. Już wolałbym być gimbusem.

  2. #17
    Amai
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zauważyliście wzrost ludzi online? Wg mnie trochę więcej nowicjuszy zostaje, bo ich lamki w wiekowcu i grocie szkieletów nie męczą.
    Być może mi nie uwierzysz, ale nie siedzę całymi dniami śledząc ile graczy jest online.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2012
    Postów
    11
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    No, ale jest na pewno jakaś różnica. W pewien sposób jesteście grupą graczy, których podnieca atakowanie niższych poziomów. To trochę jak homoseksualiści w heteroseksualnym społeczeństwie. Już wolałbym być gimbusem.
    NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY. Tak jesteśmy grupą, ale nie od atakowania! Jesteśmy grupą która lubi dobrze się bawić na podstawie walczenia z 50 lvl, i pomaganie sobie, a nie. To że byłeś kilka razy w wiekowym i cie zaatakowali to już nie mój problem. A jeżeli chodzi tu o atakowanie, to Sensation najwięcej tu narobił i trochę Terens. Nie nie czepiam się bo każdy ma na swoim sumieniu zabicie kilka osób. Ale to przesada nazywanie nas zabójcami, na pewno ty też zaatakowałeś nie jedną osobę.

  4. #19
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ty zabójco, wstydziłbyś się.

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jesteśmy grupą która lubi dobrze się bawić na podstawie walczenia z 50 lvl
    Powalczyć z 50 levelem możesz sobie np na wichrowych wzgórzach.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2012
    Postów
    11
    Cytat Napisał Misa Misa Zobacz post
    z JAKIEGOŚ POWODU tak właśnie normalniejsi gracze myślą..
    Sugerujesz że jestem nienormalna, ponieważ ty jesteś święta i nigdy nikogo nie zaatakowałaś, nie toleruję takich osób, sorry.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2012
    Postów
    11
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Powalczyć z 50 levelem możesz sobie np na wichrowych wzgórzach.
    Niestety. Nie mówię że to ja akurat mam walczyć, mówię w imieniu innych.

  8. #23
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jestem tolerancyjny, ale nie toleruję osób, które są nietolerancyjne.

  9. #24
    Cytat Napisał recoverme Zobacz post
    Sugerujesz że jestem nienormalna, ponieważ ty jesteś święta i nigdy nikogo nie zaatakowałaś, nie toleruję takich osób, sorry.
    nie toleruję osób którzy są idiotami i mają zabawe z bicia niższych lvli. a, i nigdy nie powiedziałam że jestem święta.
    jeśli chcesz atakować, to wybierz się w inne miejsca, jest takich dużo na mfo. dziękuję, to wszystko co mam do powiedzenia

    @up: to słodkie coni, masz u mnie piwo

    @down: SKORO CHCESZ TYLKO GADAĆ W TYM WIEKOWYM TO PO CO W OGÓLE SIE UDZIELASZ? pisać na czacie można zawsze.
    Ostatnio edytowane przez Misa Misa ; 30-12-2012 o 20:31

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2012
    Postów
    11
    Cytat Napisał Misa Misa Zobacz post
    nie toleruję osób którzy są idiotami i mają zabawe z bicia niższych lvli. a, i nigdy nie powiedziałam że jestem święta.
    jeśli chcesz atakować, to wybierz się w inne miejsca, jest takich dużo na mfo. dziękuję, to wszystko co mam do powiedzenia

    @up: to słodkie coni, masz u mnie piwo
    Nigdzie nie napisałam, że chcę atakować. Nie pomyślałaś, że zrobiłam ten wątek dla innych osób? Dla twojej wiadomości, nazywając innych idiotami pokazujesz swoją stronę. Pozdro.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2012
    Postów
    11
    Cytat Napisał Misa Misa Zobacz post
    @down: SKORO CHCESZ TYLKO GADAĆ W TYM WIEKOWYM TO PO CO W OGÓLE SIE UDZIELASZ? pisać na czacie można zawsze.
    Nie tylko gadać.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał recoverme Zobacz post
    Nigdzie nie napisałam, że chcę atakować. Nie pomyślałaś, że zrobiłam ten wątek dla innych osób? Dla twojej wiadomości, nazywając innych idiotami pokazujesz swoją stronę. Pozdro.
    To dlaczego te inne osoby się nie wypowiedzą, tylko ty odpisujesz na każdy post i spinasz się jak skóra na baranich jajach?

  13. #28
    Amai
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Andrevv Zobacz post
    To dlaczego te inne osoby się nie wypowiedzą, tylko ty odpisujesz na każdy post i spinasz się jak skóra na baranich jajach?
    Może dlatego, że jej zależy na tym, żeby wiekowy odzyskał swoją magię ?

  14. #29
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ta gra skończyła się na 30lvl, czar mfo już dawno prysnął.
    O jakiej magii gadamy?

  15. #30
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Ta gra skończyła się na 30lvl, czar mfo już dawno prysnął.
    O jakiej magii gadamy?
    Właaaaśnie ;D Na 30lvl pvp kwitło i w topce byli ci, którzy na to zasłużyli

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •