Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ekwipunek

  1. #1
    Raahal-W3
    Konto usunięte

    Ekwipunek

    To jest moj pierwszy post na tym forum i mam nadzieje ze w dobrym dziale go zalozylem.
    Chodzi mi o rekawice i bron. Nie wiem dlaczego ale jak zaloze byle jaka bron to nie moge miec zalozonych rekawic. Tak some tyczy sie dodatkow. Jesli mam ubrany pasek nie moge miec zalozonego medalionu. Czy beda dodatkowe sloty specjalnie dla: rekawic, paskow, naszyjnikow i pierscieni???

  2. #2
    minek
    Konto usunięte
    Rękawice są jako broń. Uderzasz z pięści.

    Paski, wisiorki, pierścienie, to dodatek, traktowany jako jedno.

  3. #3
    Raahal-W3
    Konto usunięte
    To moze warto byloby to zmienic bo dla mnie dziwne z ogolnego puntku widzenia zeby rekawice i bronie liczyc jako jedno. Dodatkowo 1 miejsce na dodatek to troszke malo.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Na dodatki (może) kiedyś dołożymy drugi slot, natomiast rękawice zostaną tak jak są - jako ofensywna cześć ekwipunku (atak fizyczny bez atrybutu).
    Należy jednak pamiętać, że dołożenie jakiegokolwiek slotu pociągnie za sobą obniżenie bonusów w pozostałych częściach eq - żeby zachować ten sam poziom bonusów.
    Ogólnie będzie to więc ten sam efekt, tylko rozłożony na więcej części eq, dlatego zmiany w tej kwestii są z naszego punktu widzenia "niemile" widziane.

    Przykładowo: teraz można założyć jedną zbroję i daje ona +30 DEF, a gdyby można było założyć trzy zbroje to musiały by dawać jedynie po +10 DEF (razem +30 DEF)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •