Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 268

Temat: Multikonta

  1. #16
    Via
    Konto usunięte
    Diabel ma rowniez multi o nicku Bank Diabla i kacu XD. Zgloszone wczesniej.

  2. #17

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    1
    Podczas walki z gryfem wezwałem pomoc, dołączyl do mnie gracz o nicku vertez XD następnie on wezwał pomoc dołączył gracz o nicku MisioQ jak sie okazało po krótkiej rozmowie gracz vertez XD podczas walki napisał że MisioQ to jego 2 postać.

    [07:54] vertez XD to moie konto 50 lvl
    [07:54] vertez XD fainie co

    no niestety screena nie zrobiłem ale chyba można sprawdzić logi? godzina i data jest Pozdrawiam!

  4. #19
    Darcos
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/128685817
    [17:13]
    pogromca elit
    graj na czas to przyjde 2 kontem

  5. #20
    Nikon
    Konto usunięte

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2011
    Postów
    19
    Gracz fgdgtg posiada multikonto,prosze o jego zbanowanie i sprawdzenie jego ip

  7. #22
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

  8. #23
    dolll
    Konto usunięte
    Piła i beta, TYPL TO MULTIKONTA ZNAM GO BO TO MUJ KOLEGA Z KLASY KTÓREGO NIE LUBIE.

  9. #24
    Błazen
    Konto usunięte
    Po pierwsze to piła nie ma multi ponieważ to konto Damiana po drugie ty masz multi Minjiona
    Ostatnio edytowane przez Błazen ; 26-06-2013 o 15:43

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2012
    Postów
    3

    Ważne Gracz Piła ma multi konta.

    gracz Piła ma multi konta i to 3 - Beta - Piła -TYPL w tym przypadku są to multi konta.

  11. #26
    dolll
    Konto usunięte
    Gracz malboro ma multi konto lord igor

    a minjon to muj brat na nim gra więc prosze o nie banowanie
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 15-12-2013 o 09:43

  12. #27
    Błazen
    Konto usunięte
    hahaha dolll ma multi minjion i dollll

  13. #28
    Houqe
    Konto usunięte
    Gracz Smoczy /FrugoPL/xfrugox/Słodziutka/Smoczy Bank posiada multi konto Marvix /Marvis/Moju WeiLong/Zhanhi.

    I oczywiście dowodziki:





    PS: Skumplikowane to jak niwim..
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 29-06-2013 o 18:07

  14. #29
    Houqe
    Konto usunięte
    Gracz Truskolasky /alfred hitchoff posiada multi konto Elwirka

    Tu w walce w której się na mnie nieco wkurzył delikatnie mówiąc:



    A zaraz po skończeniu walki, którą wygrał napisał do mnie z konta Elwirka :



    Konto Elwirka ma 50 poziom a przegrane raptem 2 dni i 12 godzin, co świadczy że tylko wchodził na nie i wykorzystywał energię. Po czym wracał na swoje drugie konto.
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 29-06-2013 o 18:03

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    Zacytuję tutaj swoje posty z drugiego tematu, w sprawie Truskolaskiego, bo tam nikt nie reaguje:
    Cytat Napisał Ekonomista Zobacz post
    Truskolasky, OnoWariatka, Elwirka - jedna i ta sama osoba na 3 kompletnie oddzielnych kontach.
    Co do 1 postaci a pozostalej dwojki ciezko mi przedstawic jeden mocny rzeczowy dowod gdyz podejrzewam ze gracz uzywa 2 komputerow ale zacznijmy od ono~ i elwirka. Wystarczy żeby jakiś mod sprawdził liste zalogowań tych 2 postaci czy też różnice w drużynach w przypadku tych postaci. Zawsze jest gracz A B C i raz walka postaci Elwirka, raz OnoWariatka.
    Prezentacja Truskolaskiego:
    Załącznik 1014
    Zabawne jak na kogoś, kto uważa postać Elwirkę za oszustkę, biję z nią mini bossy i co najlepsze, kiedy biją we dwójkę żadna ze stron się do siebie nie odzywa.

    Biłem dzisiaj Garudę na swoim 48magu wraz z Usui, Truskolasky i Elwirka. Posiadając jeszcze 2 minibossy na 2 innych postaciach znajdujących się na moim koncie, poczekałem grzecznie az Elwirka odeszla z mapy z racji, że pozostałą dwójkę chciałem już ubić w składzie 3 oosobowym. Czekając na przylot garudy w 3-os składzie nagle w ostatniej chwili pojawia się w drużynie "OnoWariatka"
    https://mfo3.pl/r/147054397
    Zamieszczony link jest dowodem. Od razu ze strony Trusk~ leci atak na Usui że to on dodał ostatnią osobę, OnoWariatka ciągle piszę na kopiuj-wklej zdanie "dzięki usui", po przyjrzeniu sie walce mozna jasno stwierdzic ze to wyglada trochę dziwnie, jak parę razy pod rząd pojawia się tekst "dzięki usui", który ma ewidentnie zwalić winę na osobę postronną. Kiedy w czasie walki stwierdziłem, że Elwirka i OnoWariatka to multi-konto, Truskolasky broni ich stwierdzając że ja robie multi mając parę postaci na 1 koncie(co jest dozwolone w regulaminie gry). Czyż nie jest to dziwne, ze osoba która nawet we własnej prezentacji podkresla fakt, że Elwirka sie pod niego podszywa, nagle broni ją przed zarzutami multikonta z inną postacia?
    Radzę cos zrobić z tym komediantem.
    Cytat Napisał Ekonomista Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/148143988
    Kolejny dowód, Elwirka i Trusk na multi i na ostatnią chwile wchodzi OnoWariatka by powiększyć mu drop na trzecią postać

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •