Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Wiekowy Las.

  1. #16
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Bardzo dobrze, że odbójkowali wiekowy las i grotę szkieletów. To męczenie małych leveli było przykre.
    Teraz męczymy jeziorko, tam też odbójkują ?

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na jeziorku będą się spotykać już bardziej zaawansowani gracze.
    Gdy expiłem sobie w wiekowym to nie tylko mnie atakowano, ale też bezpodstawnie obrażano (nie wiedzieli jaka jest moja główna postać). Mnie jako doświadczonego gracza to wkurzało, a jak musi czuć się osoba, która ma pierwszą styczność z grą?

  3. #18
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Na jeziorku będą się spotykać już bardziej zaawansowani gracze.
    Gdy expiłem sobie w wiekowym to nie tylko mnie atakowano, ale też bezpodstawnie obrażano (nie wiedzieli jaka jest moja główna postać). Mnie jako doświadczonego gracza to wkurzało, a jak musi czuć się osoba, która ma pierwszą styczność z grą?
    Dlatego też od jakiegoś czasu (jeszcze przed odbójkowaniem lasu) przenieśliśmy się nad jezioro. W lesie zostały same gimbuski, które przesadzały ze wszystkim na każdym kroku. Sensation na czele gimbusów z 86 speeda ^^. Pewnie siedział tam bo biedaczka dublowali wszyscy na 30 levelu. Może to i dobrze że odbójkowali ten las, przynajmniej będzie święty spokój.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76
    Oh.... Antybristler ale napisales XD to było rozczulające

  5. #20
    El Fortuno
    Konto usunięte
    I gdzie się teraz leszcze będziecie dowartościować jak gimbusowego lasu nie ma ?
    Tak to zabiliście kilka 15 lv i byliście ' bogami' najlepszymi graczami na mf ... Tomi dobrze zrobił usuwając bójki z tego lasu , pewnie mu sie tygrysy żaliły że już nie mogą na was patrzeć.
    Nie długo to i żółw z jeziora odpłynie jak dalej będzie patrzył na takich pseudo graczy .
    Jakoś nie widzę żeby któryś z tych miszczów z wiekowego atakował czołówkę rankingu.
    Telepiecie gaciami na samą myśl stoczenia z równym lv walki.

    @ dołn
    Rosalyn bierzesz to do siebie, widocznie masz coś na sumieniu .
    Ostatnio edytowane przez El Fortuno ; 10-12-2012 o 11:04

  6. #21
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    I gdzie się teraz leszcze będziecie dowartościować jak gimbusowego lasu nie ma ?
    Tak to zabiliście kilka 15 lv i byliście ' bogami' najlepszymi graczami na mf ... Tomi dobrze zrobił usuwając bójki z tego lasu , pewnie mu sie tygrysy żaliły że już nie mogą na was patrzeć.
    Nie długo to i żółw z jeziora odpłynie jak dalej będzie patrzył na takich pseudo graczy .
    Jakoś nie widzę żeby któryś z tych miszczów z wiekowego atakował czołówkę rankingu.
    Telepiecie gaciami na samą myśl stoczenia z równym lv walki.
    Ok Elfiku, chętnie się z Tobą umówię na PvP . Kto telepie, ten telepie .

  7. #22
    Aurrasing
    Konto usunięte
    Jednak po tych zmianach gracze na etapie Eternii nie mają żadnej często odwiedzanej lokacji, w której mogą atakować innych. Na 100 lvl dojdzie do tego, że większość lokacji do Eliar/Devos również zostanie odbójkowanych. Nie lepiej wprowadzić przedziałów poziomowych, jak w v2?

  8. #23
    Cytat Napisał Gloin Zobacz post
    Jednak po tych zmianach gracze na etapie Eternii nie mają żadnej często odwiedzanej lokacji, w której mogą atakować innych. Na 100 lvl dojdzie do tego, że większość lokacji do Eliar/Devos również zostanie odbójkowanych. Nie lepiej wprowadzić przedziałów poziomowych, jak w v2?
    nie dojdzie do takiej sytuacji, wydaje mi się, że admini po prostu zaliczyli wiekowy do strefy świeżo "nabytych" graczy, a w tej strefie trzeba się starać przekonać do gry i dobrze z nią zapoznać, a nie utrudniać przez zabawę "h lvli"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie dojdzie do takiej sytuacji, wydaje mi się, że admini po prostu zaliczyli wiekowy do strefy świeżo "nabytych" graczy, a w tej strefie trzeba się starać przekonać do gry i dobrze z nią zapoznać, a nie utrudniać przez zabawę "h lvli"
    Uznajemy wszystkie mapy do "rapsa" jako obszar dla świeżaków i czas na spokojnie zapoznanie się z grą.

  10. #25
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Uznajemy wszystkie mapy do "rapsa" jako obszar dla świeżaków i czas na spokojnie zapoznanie się z grą.
    A co z Wilczą Grotą i Pieczarą Goblinów?

  11. #26
    gownoajdaiofsk
    Konto usunięte
    Pieczarę Goblinów też najlepiej odbójkować, Sensation gdy odbójkowali wiekowy las właśnie tam się przeniósł .

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gloin Zobacz post
    Jednak po tych zmianach gracze na etapie Eternii nie mają żadnej często odwiedzanej lokacji, w której mogą atakować innych. Na 100 lvl dojdzie do tego, że większość lokacji do Eliar/Devos również zostanie odbójkowanych. Nie lepiej wprowadzić przedziałów poziomowych, jak w v2?
    Świeżaki nie myślą zbytnio o bójkach.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie jestem przekonany, czy wyłączenie bójek w wiekowym to do końca dobry pomysł, niby gracze nowi mają spokój na opanowanie podstawowych elementów, zanim wejdą w tę "dżunglę", ale z drugiej strony najwięcej doświadczenia/praktyki zdobywali poprzez takie pełnometrażowe walki i zyskiwali wskazówki od doświadczonych graczy oraz znajomości.

  14. #29
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Znajomości w grze internetowej są ważne c'nie mapy
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Mnie chodzi o znajomości "na bossy"/grupowanie/drużyny. Na to jak sobie ty już to nadinterpretowałeś, nie mam większego wpływu ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •