Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 98

Temat: Odbicie - propozycja zmiany

  1. #16
    Mifune, siła odbicia zależy nie tylko od obrony, ale też od obrony magicznej. W praktyce nie ma ono przesadnej mocy i równie dobrze może być używane w walkach woj vs woj. Jedynie denerwujące bywały techniki ubierania się na maga na walkę z wojem, zdarzało się, że mag pierwszy atakował, później wojownik uderzał go silniejszym hitem, a ten go dobijał odbiciem. Wtedy, gdy widziało się barierę magiczną na początku walki trzeba było na to uważać
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 06-12-2012 o 20:47
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    Only one time
    Konto usunięte
    Nieważne jest czy ktoś przeciw niemu używał odbicia. Liczy się, iż dostrzegł problem. Skończcie z dziecinnym krytykowaniem ludzi tylko dlatego, że mają odwagę posiadać inne opinie tudzież nie zgadzają się na pewne absurdy. Jasne - jeśli Kali ukraść krowę to dobrze, jeśli Kalemu ukraść krowę to źle. Parafrazując - jeśli bliźniemu dzieję się źle to dobrze, jeśli mi to źle. Nie dość, że to krótkowzroczne to jeszcze na wskroś prymitywne.
    Facet ma rację i należy mu postawić piwo, a nie krytykować.

    Ad. Up

    Ale uśrednia je, a mag na papierze ma więcej sumarycznego defa od woja. Owszem, może być mag co gra na 10 defów i szczęścia, ale to jest to z czymadministracja walczyła i nie możemy uznawać takiego buildu za baze.
    Ostatnio edytowane przez Only one time ; 06-12-2012 o 20:52

  3. #18
    Liczy się, iż dostrzegł problem. Skończcie z dziecinnym krytykowaniem ludzi tylko dlatego, że mają odwagę posiadać inne opinie tudzież nie zgadzają się na pewne absurdy.
    "Problem" był dostrzeżony niemal natychmiast po wejściu zdolności i był już (z tego co pamiętam obszerny) temat o odbiciu, pod wpłwem jego i czasu zaakceptowałem odbicie. Nie wydaje mi się problemem, a ty wtrącasz jakieś swoje uwagi o krytykowaniu ludzi, jednocześnie stwierdzając, że ci co nie widza problemu się mylą, gratuluję.
    Ale uśrednia je, a mag na papierze ma więcej sumarycznego defa od woja.
    może się nie znam, ale jakoś nie zauważyłem takiej zależności
    Nie jesteś hiterem więc nie znasz tej bezradności.
    El Fortuno był hiterem z tego co pamiętam i na pewno zna sytuację doskonale.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #19

  5. #20
    Only one time
    Konto usunięte
    Yeahok jak cię czytam to mam ochotę strzelić w zęby a potem wykastrować ;]
    I przy okazji zgwałcić twoją kobietę, ale tak żebyś mógł oglądać.
    Twój post jest poniżej wszelkiej krytyki.
    Ostatnio edytowane przez Only one time ; 06-12-2012 o 21:30

  6. #21
    Yeahok jak cię czytam to mam ochotę strzelić w zęby a potem wykastrować ;]
    I przy okazji zgwałcić twoją kobietę, ale tak żebyś mógł oglądać.
    Twój post jest poniżej wszelkiej krytyki.
    Jak można być takim hipokrytą ?

    Co do tematu / mifune. Niby dlaczego mag ma więcej defa ? Zazwyczaj jest po równo ( chyba ,ze spojrzysz na ksil z jej eq +miljon ^^ )
    Po za tym , gdyby odbicia nie było , większość ludzi grałaby hiterami i walkę wygrywałby ten kto miał pierwszy ruch ; >

    Ale tak jak mówiłem w moim pierwszym poście w tym temacie, na odbicie jest sposób , nie będę go ujawniał , bo po co mi "dobrzy" przeciwnicy ;; > Po prostu ruszcie głową;>

    Kolejny typ "mający własne , odmienne zdanie i będzie on za to piętnowany ... tylko dlatego , że ma inne zdanie , nie dlatego , że te zdanie jest nic nie warte ...
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  7. #22
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mifune Zobacz post
    Yeahok jak cię czytam to mam ochotę strzelić w zęby a potem wykastrować ;]
    I przy okazji zgwałcić twoją kobietę, ale tak żebyś mógł oglądać.
    Twój post jest poniżej wszelkiej krytyki.
    Jak można napisać tak idiotyczny post?
    Wiesz co mam ochotę dobić Cię z odbicia.
    Każdy wie że hiter ma swoje wady i między innymi zdolność odbicie jest jedną z nich .
    Ale hiter idealnie współgra z szczęśliwym ciosem. Coś za coś.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Jak jakis noname, ktory nigdy nie mial stycznosci z walkami PvP moze pouczac kogokolwiek? Dla mnie to jest śmieszne. Odbicie bylo juz tyle razy walkowane, ze sie juz nudne to zrobilo.

    Zdolnosc jak najbardziej spelnia wyznaczoną fukncję, a nastepnym razem, jeśli ktoś chce zaprzeczyc, radze uzasadniac sowje posty konkretnymi raportami.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Tworząc ten temat liczyłem się z krytyką. Każdy dał swoją opinie i o to mi chodziło. Szczerze, wiedziałem że to nie przejdzie. Myślę że temat do zamknięcia (-; Pozdrawiam

  10. #25
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Odbicia trzeba jeszcze umieć używać.
    Ostatnio edytowane przez Potencjalny Nabywca ; 07-12-2012 o 22:31

  11. #26
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Odbicie od zawsze było lamerską zdolnością, pozdrawiam.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #27
    Only one time
    Konto usunięte
    Mag ma więcej w obronach, bo parametry mp/szczęście sumarycznie wymagają u woja więcej punktów. Tzn, że na obrona/atak /szybkość przypada więcej punktów statystyk, a przy założeniu, że nikt nie ma dubli to mag z pewnością ma więcej obron.
    A jak nie ma, to ma zabójcze duble i wychodzi jeszcze gorzej ;]

    Wyjątek jest woj nastawiony na sztylet/rękawiczki garudy, ale zauważcie, że to dopiero 50 poziom, a odbicie jest na 30.

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...14&vpid=188979
    716 dmg z 573 pkt czyli +25%.

    172 defa fizycznego na 41 lvl, nie wiem ile przeciwnik, ale wątpię by miał więcej fizycznej obrony. A jakbym się ubrał pod szczęście i szybkość i miał raptem 120 defa to oberwałbym za ponad 1 k. To teraz wystarczy jeśli przeciwnik ubierze się na 0 defa i nałoży odbicie. Komiczni jesteście.
    Niech ktoś na 50 lvl zrobi sobie luckera z 0 defa i full szczęścia oraz szybkości, po czym wybierze się na woja (ci nie noszą odbicia). Czekam na raport panowie "eksperci".

  13. #28
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Defensywny wojownik to najlepszy wojownik jaki może istnieć.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    i coni podsumował wasze rozważania. Niesprawiedliwe niesprawiedliwe tylko tyle wojownicy umieją napisać. Tacy mądrzy jesteście nawet nie zauważyliście, że mag nie ma żadnego ukrytego dobrego skila na dobicie. Za to wojownik ma pełną gamę takich zdolności. Do tego wojownik zawsze może zagrozić magom krytykiem co już maga zmusza do zachowywania więcej hp. Hiter nie jest doskonałym buildem do pvp manualnych, ale doskonałym do auto, ale ktoś coś zrobi i potem umie tylko narzekać, że jego build jest za słaby.

  15. #30
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Mifune, byłeś pierwszy do narzekania więc nie wyjeżdżaj teraz z parafrazą. Odbicie jest równie przesadzone jak "hiter" na mobilizacji używający szczęśliwego ciosu. Wszystko zależy od Twojego współczynnika inteligencji, który czytając Twój idiotyczny post oceniam bardzo nisko. Wielokrotnie padłem przez odbicie, czy to o stawkę czy to dla zabawy. Jednocześnie magowie z którymi sparowałem padali od krytycznych ciosów równie zaskoczeni. "Coś za coś" jak już ktoś wspomniał. Jeśli odbicie jest przesadzone zmień profesję i sam nim szachuj. Współczynnik obron jest porównywalny, ponadto zawsze możesz ubrać się defensywnie i wspomniane odbicie nie zabierze Ci więcej jak 100-150 HP ponad wartość zadanego ciosu. Raz tylko widziałem odbicie znacznie mocniejsze od ciosu. Finałowa walka igrzysk. Ten jednak przykład się nie liczy i nie przytrafia się w normalnych okolicznościach. Kombinuj ze statystykami i różnymi wariantami uzbrojenia.

    Wojownicy wcale nie jęczą "niesprawiedliwe, niesprawiedliwe".
    Ostatnio edytowane przez Jan Saryusz ; 07-12-2012 o 23:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •