Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Usuwanie niepotrzebnych zdolności i zaklęć

  1. #16
    kubujujus
    Konto usunięte
    Tak ale chyba będziesz zmieniał walcząc z poszczególnymi mini-bossami bójkach czy nawet do expienia a biorąc to, że np poszedłeś po picie expiąc i nie wyjdąc z gry a tu cie ktoś atakuje przychodzisz 10s i co zdążysz znaleźć w gąszczu 10+ zdolności tą która ci się przyda? Więc przydało by się coś takiego jak oduczanie się umiejętności

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał kubujujus Zobacz post
    Tak ale chyba będziesz zmieniał walcząc z poszczególnymi mini-bossami bójkach czy nawet do expienia a biorąc to, że np poszedłeś po picie expiąc i nie wyjdąc z gry a tu cie ktoś atakuje przychodzisz 10s i co zdążysz znaleźć w gąszczu 10+ zdolności tą która ci się przyda? Więc przydało by się coś takiego jak oduczanie się umiejętności
    To się robi oddzielne profile.

  3. #18
    kubujujus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Ile wy razy dziennie zaglądać do zakładki zdolności?
    Najważniejsza jest walka, a to co w niej widać to można sobie w dowolny sposób poustawiać.
    Tworząc nowy skrypt się wybiera odpowiednie zdolności i się tego później nie zmienia 200 razy dziennie!
    Poza tym można posortować listę zdolności alfabetycznie.
    Tak ale chyba będziesz zmieniał walcząc z poszczególnymi mini-bossami bójkach czy nawet do expienia a biorąc to, że np poszedłeś po picie expiąc i nie wyjdąc z gry a tu cie ktoś atakuje przychodzisz 10s i co zdążysz znaleźć w gąszczu 10+ zdolności tą która ci się przyda? Więc przydało by się coś takiego jak oduczanie się umiejętności

  4. #19
    kubujujus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    To się robi oddzielne profile.
    Tak ale potem co na każdego mini bossa inny profil na bójki z magiem też inny na bójki z wojem też inny na TvsT też inny na pvp też inny tak można w nieskończoność

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    ja tam na PvP i na bójki używałbym tego samego profilu
    średni mini bossów na upek jest 3, 2 do PvP (mag i woj) do TvT jakiś który lekko sie będzie modyfikować przed walką w zależności jacy gracze w przeciwnym teamie są i naszym
    wychodzi 7 profili (1 do expienia uniwersalny)
    to nie tak dużo, na pewno lepiej tak niż cały czas zmieniać eq, zdolności i gemy przed walkami

  6. #21
    kubujujus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    ja tam na PvP i na bójki używałbym tego samego profilu
    średni mini bossów na upek jest 3, 2 do PvP (mag i woj) do TvT jakiś który lekko sie będzie modyfikować przed walką w zależności jacy gracze w przeciwnym teamie są i naszym
    wychodzi 7 profili (1 do expienia uniwersalny)
    to nie tak dużo, na pewno lepiej tak niż cały czas zmieniać eq, zdolności i gemy przed walkami
    To dobrze z tym to masz rację ale wracając do początku po co nam w zakładce zdolności niepotrzebne zdolności? Skoro moglibyśmy je usunąć?

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja tam z nudów robię sobie na wszystko oddzielny profil ;]
    Ogniki - profil Ogniki
    Golemy - profil golemy
    łażenie między lokacjami - profil bierność mag lub woj (2 profile)
    Garuda - profil na Garude
    Nieumarli - profil na nieumarłych ;]
    Ork - profil na orka (tylko raz użyłem :/)
    Duchy Gothar - profil Duchy (tak, zrobiłem na duchy)
    Pvp mag - PvPmag
    PvP auto mag - pvp mag auto
    analogicznie dla woja


    Nawet na którejś postaci mam profil pt. praqu - chyba po którejś turniejowej został

  8. #23
    kubujujus
    Konto usunięte
    Nadal czekam na opinię ze strony administracji jeśli da się to jakoś przyśpieszyć proszę pisać Tak jeśli ktoś jest za dodaniem tego lub Nie jeśli ktoś jest przeciwny

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2012
    Postów
    24

    Usuwanie niepotrzebnych zdolności i zaklęć

    Tak jak w temacie. Jak dobrze wiecie od początku gry nie znając zdolności się każdej uczy, a na wyższym lvlu robi się ich o wiele za dużo i to przeszkadza. Wpadłem na pomysł, żeby np w Eliar postawić NPCka, który za opłatą będzie usuwać zdolności, bo np tak jak z mojego przypadku zmieniłem profke i już zdolności na woja nie są mi potrzebne. Powiedzcie co o tym sądzicie.

  10. #25

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A może będziesz chciał kiedyś wrócić do woja? Nie ma sensu usuwać.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2012
    Postów
    24
    nie mogłem znaleźć żadnego podobnego tematu więc nowy otworzyłem, ale co nie zmienia faktu, ze i tak pomysł dobry. ANty.. nie gubisz się w gąszczu umeiejętnosci zbędnych?

  13. #28
    to może generować za dużo problemów, już widzę temat "Pomuszcie ósónołem 2 zdolnosci a hcialem jednom", albo podobna wersja tylko, że usunął bo nie potrzebował po zmianie profesji, a jednak okazało się że chce wrócić do starej
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2012
    Postów
    24
    to wtedy kupuje i szkoli od nowa, albo iech chociaz jakies sortowanie będzie. Niech bedzie mozna dodawac profile i tam przenosic zdolnosci dobrowolnie. Coś co ułatwi.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To nie przejdzie, bo za posiadanie zdolności się nic nie płaci, a dodanie możliwości usuwania tylko przynieść może niepotrzebne problemy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •