Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Wierzchowce w MFO3

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Cytat Napisał bxp Zobacz post
    Mi siano i marchewka też kojarzy się z Metinem.
    Takich tematów było wiele i jeśli żaden nie przeszedł to oznacza, że mfo3 nie potrzebuje żadnych wierzchowców.
    Boże wy jesteście tak zaślepieni grami, że nie widzicie po za nimi innego świata-.-
    Nigdy nie grałem w metina, a to chyba logiczne, że konie jedzą marchewki, siano itp
    A co do tematów to widać, że nie przejrzałeś forum bo nie było ich wiele...
    A co do naz NPC, to tylko jest przykładowa nazwa, jak pisałem
    "Wszystko to co napisałem, jest do modyfikacji przez was (użytkowników, administracje). Jeżeli pomysł się spodoba mogę bardziej opisać moją wizje tego jakby to miało wyglądać.
    "
    Może i być treser koni, nawet lepiej pasuje, ja to na poczekaniu wymyślałem, nie jestem alfą i omegą ^^


    @EDIT
    I nie rozumiem jak można dawać ujemną reputacje za pomysł, który moim zdaniem nie jest beznadziejny i jako tako opisałem mniej więcej jak ja to widzę. Po więcej informacji odsyłam was do pytań, tak jak już wyżej wspominałem.
    Ostatnio edytowane przez Fugiel ; 01-11-2012 o 15:47 Powód: edit

  2. #17
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    A ja powiem jeszcze raz... to jest totalnie bezsensowne... Co on by dawał??? Jakiś dmg czy co??? Może niedługo zwierzaczki pododają i będą ataku dodawać? Konie czy tam wierzchowce to totalnie beznadziejny pomysł i mi się nie podoba.

  3. #18
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    Pomysł nie jest bezsensowny, ale nie pasuje za bardzo do mfo3. Nawet jeśli było tylko kilka takich tematów to i tak wszystkie zostały odrzucone. Na podstawie tego wnioskuję, że administracja nie zamierza dodawać wierzchowców.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    A ja powiem jeszcze raz... to jest totalnie bezsensowne... Co on by dawał??? Jakiś dmg czy co??? Może niedługo zwierzaczki pododają i będą ataku dodawać? Konie czy tam wierzchowce to totalnie beznadziejny pomysł i mi się nie podoba.
    Polecam przeczytać ponownie mój pierwszy post, wtedy zrozumiesz co by dawał ^^
    Trzeba coś zrobić z tą grą, bo po spaleniu energii nie ma co robić i większość graczy wylogowuje się z gry.

    @UP
    Może propozycja nie była zbyt dobrze opisana?
    "My Fantasy online" Sama nazwa wskazuje i nie ma że nie pasuje do klimatu, bo jest wręcz przeciwnie.
    Ostatnio edytowane przez Fugiel ; 01-11-2012 o 15:57 Powód: .

  5. #20
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Fugiel Zobacz post
    "My Fantasy online" Sama nazwa wskazuje i nie ma że nie pasuje do klimatu, bo jest wręcz przeciwnie.
    To może latajmy w talerzach Ufoludków? Taka alternatywa , zamiast koni , które nie są fantastyczne.
    A UFo takze może istnieć , nic nie jest wykluczone , więc...
    Może Kostium Latającego Kurczaka Kosmosu?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #21
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jeśli wierzchowce byłyby talerzami Ufoludków to mógłbym być jeszcze na TAK, propozycję w tej formie warto jeszcze przemyśleć.

  7. #22
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Polecam przeczytać ponownie mój pierwszy post, wtedy zrozumiesz co by dawał ^^
    Trzeba coś zrobić z tą grą, bo po spaleniu energii nie ma co robić i większość graczy wylogowuje się z gry.
    Po zużyciu energii gracze się wylogowują? Nie sądzę... Dużo osób siedzi i czatuje, dużo siedzi na bójkach, dużo ogląda targ, dużo pomaga słabszym w minibossach... A wierzchowiec dałby miałby zmienić to że ludzie wylogowują się z gry??? Śmiganie na wierzchowcach raczej nie zmieniłoby wychodzenia z gry. Po za tym wierzchowce "ciężko" będzie zdobyć, więc duża większość i tak będzie wychodzić jeśli ich to przekona.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    To może latajmy w talerzach Ufoludków? Taka alternatywa , zamiast koni , które nie są fantastyczne.
    A UFo takze może istnieć , nic nie jest wykluczone , więc...
    Może Kostium Latającego Kurczaka Kosmosu?
    Tak na prawdę wielu osobom z gry podoba się taki pomysł, czemu nie komentują na forum? Bo każdy wie, że są tacy wyżeracze jak wy co wszystko hejtują mają jakąś swoją grupę w której każdy sobie wyliże dup** pod tematem a reszcie będzie negatywnie komentował tylko po to, żeby nie przeszło nic ^^

  9. #24
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Zrozum to że KOŃ nie pasuje do MY FANTASY.... Idź do My Little Ponny lepiej jak lubisz koniki....
    @EDIT
    Widze hejt z twojej strony bo zbijasz mi reputacje....

  10. #25
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Fugiel Zobacz post
    Tak na prawdę wielu osobom z gry podoba się taki pomysł, czemu nie komentują na forum? Bo każdy wie, że są tacy wyżeracze jak wy co wszystko hejtują mają jakąś swoją grupę w której każdy sobie wyliże dup** pod tematem a reszcie będzie negatywnie komentował tylko po to, żeby nie przeszło nic ^^
    Bzdury , bzdury i jeszcze raz bzdury.
    A poza tym , jak już nc napisał : po kiego uja ci koń?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Zrozum to że KOŃ nie pasuje do MY FANTASY.... Idź do My Little Ponny lepiej jak lubisz koniki....
    @EDIT
    Widze hejt z twojej strony bo zbijasz mi reputacje....

    Ta tak zbijam wszystkim reputacje... mam to gdzieś na prawdę i nie mam zamiaru się bawić w to...
    Nie mam zamiaru się udzielać bo i tak z bandą oszołomów nie wygram!
    Czekam na pytania związane z tematem

  12. #27
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Bzdury , bzdury i jeszcze raz bzdury.
    A poza tym , jak już nc napisał : po kiego uja ci koń?
    Racja,po uja komuś jakiś koń albo inny wierzchowiec? Świat v3 nie jest tak duży żeby podróżować wierzchowcem.
    Może,może Administracja wykorzysta kiedyś ten pomysł.

  13. #28
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Czekam na pytania związane z tematem
    Proszę.
    Jak wierzchowiec miałby odmienić MFO???

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Proszę.
    Jak wierzchowiec miałby odmienić MFO???
    Akurat na to pytanie jest odpowiedź w 1 poście...

    @UP
    Mądrzejszy odpuszcza, wiem że z wami nie wygram (TROLOLOLO)
    Wy jesteście przecież najlepsi, najprzebieglejsi, najmądrzejsi, najstarsi itp
    Jesteście taką elitą, że pożal się Boże^^
    TYLE W TEMACIE I NA TYM ZAKOŃCZĘ :}

  15. #30
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Nara.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •