Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Wierzchowce w MFO3

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17

    Wierzchowce w MFO3

    Wstęp:


    Wszyscy pewnie widzieli wygląd "Dyniogłowego Herszta", jeździ on na wierzchowcu, fajnie to nawet wygląda i tu zrodził się mój pomysł dotyczący Mountów.

    Na czym to polegało by posiadanie wierzchowca?

    Po dostąpieniu zaszczytu z posiadania konia, można było by go osiodłać i poruszać się na nim zwiększoną szybkością (tak jak na igrzyskach śmierci po zdobyciu buteleczki z sprintem), dodatkowym bonusem może być szybsza odnowa energii o 20%.

    Jak zdobyć Wierzchowca?

    Zdobycie naszego wierzchowca byłoby nie lada wyczynem nawet dla najbardziej biegłych graczy na serwerze.
    Jednym z pomysłów na zdobycie naszego mount'a jest wykonanie bardzo żmudnej Misji od jednego z NPC zamieszkałego Devos.

    • Dokładniejszy opis pierwszej propozycji:


    Pogromca koni, zamieszkały okolice Devos od pewnego czasu miał pewny problemy z swoim stadem. Konie były bardzo niespokojne z niewiadomych przyczyn, prawdopodobnie jakiś czarnoksiężnik rzucił na nie zły urok. Pewnej burzliwej nocy całe stado wydostało się z zagrody i pognało w świat.
    Po rozmowie z Pogromcą koni, prosi nas o pomoc w odnalezieniu stada i z chwytaniu go, ponieważ konie to jego całe życie od małego zajmował się nimi i tylko to umie robić najlepiej, bez nich będzie bez grosza i umrze z głodu.

    Po odnalezieniu i schwytaniu całego stada, Pogromca składa nam propozycje nauki siodłania koni, mamy możliwość przyjęcia propozycji lub odrzucenia jej (po odrzuceniu dostajemy normalną nagrodę).
    Gdy przyjmiemy propozycje i nauczymy się siodłać konie w naszych umiejętnościach podróży jest adnotacja "Jazda na koniu" tak jak w przypadku poruszania się po lasach. Po wszystkim jest możliwość kupienia od niego jednego konia z jego stada (Cena musiałaby być spora, MF albo 1kk złota)

    • Drugi pomysł zdobycia wierzchowca.

    Mógłby być nowy mob, którego musimy zabić i jest 1% szans, że zdołamy go osiodłać i będzie naszym wierzchowcem.



    Co po zdobyciu wierzchowca?

    - Musimy go oczywiście karmić specjalnym pożywieniem (Marchewki, siano itp), gdy któryś z graczy był offline 2 dni + i nie karmiłby swojego konia, ten z głodu umierałby. (W przypadku zapobiegnięcia utraty swojego wierzchowca, jest możliwość oddania go na przetrzymanie do stadniny koni, oczywiście za każdy dzień zajmowania się koniem będzie pobierana kwota, którą będziemy musieli zapłacić przed odebraniem konia)
    - W zmianie wyglądu postaci pojawiłby się nowy outfit, po wybraniu go poruszamy się na koniu (nie można siedzieć na nim całego dnia, ponieważ koń też musi odpocząć, więc na noc musimy go odstawić do stajni)

    //ADNOTACJA na razie tyle, jeżeli macie pytania dotyczące tego pomysłu, proszę kierować je pod tym tematem. Odpowiem na każde z nich opisując moją wizję.

    Wszystko to co napisałem, jest do modyfikacji przez was (użytkowników, administracje). Jeżeli pomysł się spodoba mogę bardziej opisać moją wizje tego jakby to miało wyglądać.

    @EDIT
    Za wszelkie błędy stylistyczne/językowe przepraszam pisałem zbyt chaotycznie, za dużo pomysłów na raz i nie wiedziałem jak to opisać. Później postaram się jakoś ogarnąć to w ładniejszej formie.
    Ostatnio edytowane przez Fugiel ; 01-11-2012 o 13:51

  2. #2
    ciastek
    Konto usunięte
    Jestem ZA !!!
    Jak dla mnie bardzo dobry pomysł. ;]

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    W twoim linku wyskoczyło Brak wyników.

  5. #5
    Void
    Konto usunięte
    Bardzo fajny pomysl , jestem za

  6. #6
    ciastek
    Konto usunięte
    Hahahaha ...

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    W twoim linku wyskoczyło Brak wyników.

    dziwne mi dziala no nic dam po kolei tematy ^^
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ht=wierzchowce
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ht=wierzchowce
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ht=wierzchowce
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ciastek Zobacz post
    Hahahaha ...
    Nie hahaha bo sic ma racje, takie tematy już były, i było ich pełno. Z tego co pamiętam są to pomysły "na kiedyś". Poczytajcie forum a potem zakładajcie tematy.

    @edit.
    Wyprzedziła mnie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Nie hahaha bo sic ma racje, takie tematy już były, i było ich pełno. Z tego co pamiętam są to pomysły "na kiedyś". Poczytajcie forum a potem zakładajcie tematy.

    @edit.
    Wyprzedziła mnie.
    Trudno, zobaczymy co administracja zrobi z tym tematem^^ co z tego, że ktoś już założył taki temat, skoro w nim nie opisał dokładnie swojej wizji jak to ma wyglądać.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Słowo o szybszym ładowaniu energii zawsze zmienia moje podejście do tematu...

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    17
    Widzę, że nie macie zbyt dużo pytań dotyczących mojego pomysłu, tylko jakieś pretensje typu: "takie tematy już były"

    W grze sporo osób piszę, a bardziej chodziło mi o wypowiadanie się na forum, odpowiem na jedno z pytań Lady Karen:

    [14:19]Lady Karen trzeba nową mape zrobić, nowe moby, jak niby sie te stado ma łapać?
    Po przyjęciu misji od Pogromcy koni, dostajemy w ekwipunku lasso (Przykładowe Info: Posiada na 5% szans na złapanie konia podczas celnego ataku), tak więc zakładamy lasso jako broń i po zaatakowaniu uciekającego wierzchowca atakujemy go zwykłym ciosem, jeżeli atrybut wejdzie walka zostaje wygrana i nalicza nam jednego złapanego konia.
    Jest pomysł także dodania całego seta "poskramiacza koni", zwiększający szanse złapania oraz osiodłania konia, podczas jazdy dodawałby szybkość i odnowę energii o ileś tam procent.
    Ostatnio edytowane przez Fugiel ; 01-11-2012 o 14:41

  12. #12
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    LOL! Za dużo Metina....I powiedz mi jeszcze jedno... Jak można zostać Pogromcą Koni???? hahah...Lepszy by był Treser Koni.
    Ostatnio edytowane przez LookAtMyHorse ; 01-11-2012 o 15:30

  13. #13
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Po przyjęciu misji od Pogromcy koni
    Bez przesady, nie fantazjujmy. Nie można zostać pogromcą koni, raczej Koń może zostać pogromcą.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 01-11-2012 o 15:37 Powód: literówka

  14. #14
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    LOL! Za dużo Metina....I powiedz mi jeszcze jedno... Jak można zostać Pogromcą Koni???? hahah...Lepszy by był Treser Koni.
    Mi siano i marchewka też kojarzy się z Metinem.
    Takich tematów było wiele i jeśli żaden nie przeszedł to oznacza, że mfo3 nie potrzebuje żadnych wierzchowców.

  15. #15
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Jak będą wierzchowce to nakręcę teledysk do Loo kAt My Horse My Horse Is Amazing...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •