Strona 3 z 56 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 828

Temat: Wrażenia po Igrzyskach

  1. #31
    Retaxen
    Konto usunięte
    Hmm najgorsze było że tyle ludzi ... Bo jeżeli ktoś ma słabszy internet to już na igrzyskach jest gorzej. Ja sam byłem na widowni ale jak się zaczęło to nie mogłem się za bardzo ruszać bo było tyle ludu ...

  2. #32
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    co wy na to żeby zrobić opcje , dołącz do walki i losowo wybiera Ci stronę do której dołaczysz , wszyscy Ci to zrobią sobie oklepaną grupę będą nieco w kropce bo niewiadome do kogo system ich przypisze po dołączeniu
    Bardzo dobry pomysł.

  3. #33
    Fatal
    Konto usunięte
    Ja mam 2 pomysły na poprawki:
    - powinny być grupy max. dwuosobowe(albo w ogóle ich brak)
    - gdy przez minutę/dwie będzie ktoś unikać walki, powinien dołączyć do losowej(tak było wczoraj)

    Ogólnie event super, nie licżąc tych lagów..

  4. #34
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Pierwsza rzecz;
    -Lagi, jeszcze raz lagi. Ktoś wspomniał o pokazie slajdów - fakt, tak to wyglądało. Postać zrywała przy chodzeniu, ponadto nim zdołałem kogoś zaatakować ten już zmieniał swoje położenie. Zatem wygrane walki to lekki żart, raz zostałem zaatakowany i przyszła odsiecz, innym razem zaatakowała zgrupowana osoba bądź znów przeciwnik.
    -Opłata za bilet - brałem udział w igrzyskach, mimo to musiałem zań zapłacić. Koszt niewielki, jednak konsternacja wielka.
    -Moje niedopatrzenie, bądź niedoinformowanie z góry. Ubrałem się zdecydowanie pod walki 1vs1. Tak przynajmniej odebrałem "przeniesienie idei filmu" tutaj. Jak się okazało, może dołączyć pomoc więc hajda! Mega leczenie i... "nie można zmienić ekwipunku w czasie walki", dopadła nas Kliliath, rezultat wszyscy widzieli. Z tego co wiem, nie byłem jedynym, który nie brał pod uwagę TvT. Chyba, że jak już wspomnieliście, niedozwolonym miało być grupowanie. Wtedy należy parokrotnie to sprawdzić, w następnej edycji ubrany pod TvT zostanę zmasakrowany w pierwszej walce jeden na jeden i chyba się rozpłaczę.
    -Propozycja padła już na widowni, wczoraj wieczorem. Kneble - niekiedy naprawdę ciężko się to ogląda. Walczącym przeszkadzano na priv a kneble na ogólnym i widowni nie działały należycie.
    -Prezenty - dam sobie ująć nogę, że prócz Memento, ew. teamu wolfmena raczej nikt nie zebrał wszystkich. Rozlokowane "gdzieś tam" w gąszczu trupów, zupełnie niewidoczne. Zebrałem miksturkę, fajnie. Czym był następny, nie wiem.

  5. #35
    prezenty- jedyne co zebrałem to prezent z punktami rank i miksy przyśpieszające, więc zysku żadnego, oczywiście oprócz fajnej zabawy Też zakładałem, że grupy będą wyłączone, ale jednak nie były, przez co przynajmniej z z mojej perspektywy był to turniej tvt i końcówka turek 1v1, a nie "igrzyska śmierci".
    Nie wiem do końca jak wygląda kwestia nagrody dla zwycięzcy, ilość mf z tego co zrozumiałem zależy od ilości stoczonych walk i Ksil mi coś mówiła, że jakbym ja wygrał to dostałbym mniej, bo nie ja łapałem, więc jeśli to prawda to jest to trochę niesprawiedliwe..
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    .
    Nie wiem do końca jak wygląda kwestia nagrody dla zwycięzcy, ilość mf z tego co zrozumiałem zależy od ilości stoczonych walk i Ksil mi coś mówiła, że jakbym ja wygrał to dostałbym mniej, bo nie ja łapałem, więc jeśli to prawda to jest to trochę niesprawiedliwe..
    Właśnie jest to sprawiedliwe, ponieważ widać było wczoraj podczas bójek TvsT. Każdy przedłużał, bo liczył że po jednej walce dostanie tylko kilka osób bo reszta odpadnie przez te 30minut, ile toczyliście jedną walkę.

  7. #37
    Chodzi mi o kwestie, że ten co łapie dostaje więcej(jeśli to prawda).
    Jak już piszę to chciałem jeszcze dopowiedzieć coś. Pomysł skrócenia kolejek wydaje mi się niestosowny, w czasie walki z Bidim z 4 albo 5 razy musiałem odświeżać bo zawiesiła mi się walka. Przy tak krótkim czasie kolejki można równie dobrze zablokować czat "sprzymierzeńcy", żeby nie czytać ciągle "sry nie zdążyłem bo lagi"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #38
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Nie no dajcie już spokój JESZCZE CHCECIE SKRACAĆ WALKI ? Może w ogóle dacie broń 3 slotową i zmniejszcie ZNOWU limit użycia zdolności i miksów 5 sek czasu na zastanowienie i mamy prawie auto walki. Już dość zepsuliście ;/ tvt powyżej 40 lev to kpina więc nie zmieniajcie jej w komedie, bo skończy się dramatem.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #39
    Noriko
    Konto usunięte
    Mi się podobały igrzyska. Usunięcie grup to dobry pomysł, ale z tym skracaniem czasu... Czasem trzeba się zastanowić nad swoim ruchem

  10. #40
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Tak czasu na ruch nie można skracać. Było parę błędów związanych z grupowaniem się. Moim zdaniem trochę zdolności są za mocne na te walki TvsT. I nagroda powinna być od ilości walk, w których się brało udział, a nie tylko za te co się sprowokowało. Bo tak ktoś kto będzie pomagał w walkach 4vs1 temu 1. To dostanie 10 max 20 mf za ostatnie walki.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Ja to bym chętnie spróbowała podjąć solo wszystkich 1vs1 na igrzyskach :P wtedy byłoby 120 walk x 10 mf i nagroda byłaby konkretna gdyby się udało wygrać nie mówiąc, że 120 prezentów też by zrobiło swoje

  12. #42
    kazda z 3 zdolnosci do pvp na 50lv jest zbyt silna.
    A według mnie szczególnie wyrok śmierci ,a no i ślepa furia dzierżona przez maga tez boli

  13. #43
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    Tak czasu na ruch nie można skracać. Było parę błędów związanych z grupowaniem się. Moim zdaniem trochę zdolności są za mocne na te walki TvsT. I nagroda powinna być od ilości walk, w których się brało udział, a nie tylko za te co się sprowokowało. Bo tak ktoś kto będzie pomagał w walkach 4vs1 temu 1. To dostanie 10 max 20 mf za ostatnie walki.
    Zgadzam się z tym braniem udziału w sumie można by było dostać 0 mfów mimo że się uczestniczyło w 10 walkach oraz tym że są te zdolności za mocne. Poprawiłabym 1 inną ilość mf w zależności od poziomu zaatakowane osoby i ich ilości bo co to za zabawa w 4 50 zaatakować kogoś na 40 -.-' ( może losowanie stron by pomogło bo było by pi razy drzwi po równo).
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  14. #44
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dużo też zależało od ustawienia kolejek...

  15. #45
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Emocje jak na grzybach...
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •