Strona 2 z 56 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 828

Temat: Wrażenia po Igrzyskach

  1. #16
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Dla mnie mistrzostwem świata jest to że ślepa furia wychodzi magowi lepiej niż mgła XD are u serious? ktoś w ogóle tvt testuje z magów czy sami woje którzy nie ogarniają tej magicznej kuwety?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Byliśmy najlepsi. Znowu.

    1. Memento Mori
    2. Memento Mori
    3. Memento Mori i Vegit
    Bididididid!

  3. #18
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Najlepsze są internety , które akurat rozłączają cie z serwem gdy masz wejść na igrzyska i nawet nie wchodzisz ;>
    co nie
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Taa, jedna walka i po igrzyskach...
    Dużo osób było, gra się cięła...
    I szkoda, że nie będę mógł uczestniczyć w kolejnych.

  5. #20
    Pirrat
    Konto usunięte
    Igrzyska powinny być nieprzewidywalne, a te były oczywiste, szczególnie porażką była możliwość grupowania

  6. #21
    Cytat Napisał Filozof Zobacz post
    Dajcie mi tylko 40lv a obiecuję, że sam rozbiję Memento Mori ^^
    Miałem zamiar to zrobić... Ale przez...

    Ogólnie grupowanie było zablokowane - grupa nie dawała niczego w walkach (każdy musiał dołączyć), sprawdzaliśmy to na testach, nie wiem jednak czemu tutaj już tak nie było.

    Arena była przebudowywana wiele razy, jej pierwszy wizerunek jest chyba ukazany na jednym z ostatnio wrzuconych przez Bicka filmików. Były rozmyślania jak wszystko rozstawić, aby wyglądało to ciekawie i nie było większych problemów z widocznością - tutaj jednak przeważyła liczba osób.

    10k to często nawet dla 30 lvl jest dużo... Myślę, że z czasem w miarę opadania popularności tego eventu wymagania lvl mogą zostać zmniejszone, ale wyższa cena? Nie bardzo, co najwyżej może zależeć od lvl.

    O byciu zapisanym na arenie nikt chyba nie pomyślał :P
    Odnośnie niechęci do walki to osobiście proponowałem powódź i jakieś lwy pod areną, ale chyba nikt nawet tego nie skomentował (było dużo ważniejszych rzeczy do roboty)

    Podsumowując dzisiejsze Igrzyska wypadły bardzo dobrze, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo napięty był grafik przy ich tworzeniu i testowaniu, do czego również przyczyniły się lekkie modyfikacje w samym evencie halloweenowym. Zostało poprawionych bardzo wiele błędów od pierwotnej wersji, jak również większość była przemyślana kilkukrotnie, rezygnowano również z kilku opcji, aby nie zamulać zbytnio mapki - jak widać było to dobrym posunięciem. Mam nadzieję, że frekwencja zawodników, jak i publiczności pozostanie na wysokim poziomie, na jak najdłuższy czas.

  7. #22
    Pirrat
    Konto usunięte
    Dodajcie możliwości w igrzyskach czyniące je bardziej nie przewidywalne, bo teraz sry ale wiadome było kto wygra.

  8. #23
    Nikon
    Konto usunięte
    igrzyska nawet fajne
    co powiecie na 2 rodzaje igrzysk - z walkami auto i manual?

  9. #24
    Pirrat
    Konto usunięte
    Moze z bonusami w eq i bez bonusow ?

  10. #25
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Dodajcie możliwości w igrzyskach czyniące je bardziej nie przewidywalne, bo teraz sry ale wiadome było kto wygra.
    Wspomniałem wyżej, był to błąd z bliżej nieokreślonych przyczyn, który testowaliśmy i u nas nie występował. Coś się kopsnęło i tyle. A jedynie przez to igrzyska były przewidywalne w takim stopniu.

    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    igrzyska nawet fajne
    co powiecie na 2 rodzaje igrzysk - z walkami auto i manual?
    Gdzieś był poruszony temat igrzysk auto ;p chyba w temacie Igrzyska (rozmowa) lub odpowiednik w propozycjach.

    edit @up
    Chcesz rozdzielać na 2 eventy? Będzie wtenczas niedosyt w obu grupach. Po wywaleniu grup będzie to zupełnie inny event niż dzisiejszy (taka sprawiedliwość powinna wystarczyć, liczy się spryt). Dzisiejszy nazwałbym bardziej w stronę Turnieju TvT i PvP w jednym.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 31-10-2012 o 23:13

  11. #26
    Jeśli można prosiłbym o jakieś screeny (mam nadzieję, że ktoś zrobił).
    Co prawda screena nie mam, ale...


  12. #27
    Hard Punk
    Konto usunięte
    Nie chce nic mowic,ale przy tylu osobach na widowni to wygladalo jak pokaz slajdow. A co z osobami,ktorym sie zlagowalo na starcie i musieli f5 dac?wyrzucilo nas

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Mnie zlagowalo, dałem f5 i jakoś udało mi się wejść

  14. #29
    El Fortuno
    Konto usunięte
    co wy na to żeby zrobić opcje , dołącz do walki i losowo wybiera Ci stronę do której dołaczysz , wszyscy Ci to zrobią sobie oklepaną grupę będą nieco w kropce bo niewiadome do kogo system ich przypisze po dołączeniu

  15. #30
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Zrobiłem film przedstawiający 1 Igrzyska Śmierci z mojej perspektywy. Co prawda tylko 15 min ponieważ szybko padłem ;D


Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •