Strona 29 z 56 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 435 z 828

Temat: Wrażenia po Igrzyskach

  1. #421
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Gdyby było oko...

  2. #422
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    No to do następnych Igrzysk panowie, tylko uważajcie bo oni wystartują bez przegród ;>

  3. #423
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    15s to wystarczająco, ja dzisiaj byłem na necie z komy i dało się spokojnie ogarnąć Po prostu musisz wiedzieć co masz gdzie i nie ma problemu. Do tego 15s do czas na myślenie gracza, a nie na polecenie od sojusznika(każdy tu musi myśleć sam). Co do rozstrzygnięcia to leży w ich kwestii, mogą walczyć do następnej niedzieli

  4. #424
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Hahahahaaha i nikt nie wygrał

  5. #425
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    15s to wystarczająco, ja dzisiaj byłem na necie z komy i dało się spokojnie ogarnąć Po prostu musisz wiedzieć co masz gdzie i nie ma problemu. Do tego 15s do czas na myślenie gracza, a nie na polecenie od sojusznika(każdy tu musi myśleć sam). Co do rozstrzygnięcia to leży w ich kwestii, mogą walczyć do następnej niedzieli
    Moim zdaniem 15 sek to za mało. Posiadam wolny internet a do tego rozwalony touchpad i nie jestem w stanie ogarnąć ruchu w tak krótkim czasie. Walki igrzyskowe to w większości walki TvT, więc tu trzeba się porozumieć z resztą drużyny. Jakby każdy sobie walczył jak chciał to by nic z tego dobrego nie wyszło. Szczególnie w walkach 4v4 trzeba trochę pomyśleć co się robi bo jest więcej przeciwników, większe zagrożenie, i większe pole manewru. 20 sek było by lepszym rozwiązaniem.

  6. #426
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Hahahahaaha i nikt nie wygrał
    Tomi trolling

  7. #427
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    I bardzo dobrze.

  8. #428
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    pompa z igrzysk familia to lamusy nie znaja sie na zasadach fair play zrazlili fanow do siebie (pozdro naha) i ogolnie wieszkosc musiala isc spac bo mama krzyczala albo tata wyrwal im kabel od neta (jak mi i musialam krasc neta od somsiaduf) a pozniej wywalilo mnie i prosze o zwrot kasy bo normalnie umre oczy mi sie wypala od sleczenia i patrzenia na glupie zagryfki familii, no tak nie morzna nie zgadzam sie by tak traktowali swoich fanow a skonczenie igrzysk przed czasem to jakas parodia i ogolnie bulwers rzal i wole Ksil.

  9. #429
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jak dotąd nie miałem beki, ale to było genialne.
    Jeżeli to Tomi zrobił ręcznie to propsy
    Mam nadzieję, że żaden nie wygrał i nie otrzymał MF, bo nie zasłużyli na nie, hehe.

  10. #430
    beka , pierwszy remis na igrzyskach . Co do pucharu i 20 mf.. to lepsza atrakcją były 2 godzinki płaczu na widowni i forum POZDRAWIAMY najwytrwalszych

  11. #431
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Moim zdaniem 15 sek to za mało. Posiadam wolny internet a do tego rozwalony touchpad i nie jestem w stanie ogarnąć ruchu w tak krótkim czasie. Walki igrzyskowe to w większości walki TvT, więc tu trzeba się porozumieć z resztą drużyny. Jakby każdy sobie walczył jak chciał to by nic z tego dobrego nie wyszło. Szczególnie w walkach 4v4 trzeba trochę pomyśleć co się robi bo jest więcej przeciwników, większe zagrożenie, i większe pole manewru. 20 sek było by lepszym rozwiązaniem.
    Nie wiem jaki słaby masz net, ale ja dzisiaj byłem na 3G przez telefon i dało się normalnie walczyć, jedynie problem kogoś złapać. Bardzie stawiał bym na touchpad, w przypadku walk zdecydowanie lepsza jest myszka. Sam bym nie ogarną tego na touchpadzie, główny problem to przewijanie listy z przedmiotami, do tego niekontrolowane kliknięcie ;/ Spróbuj zagrać na myszce, a zobaczysz, że 15s jest wystarczające. Co do porozumiewania się w grupie, to igrzyska mają zmuszać do myślenia każdego, dlatego często przegrywa się walki przez jakiś nieogarów, co jest swego rodzaju urozmaiceniem igrzysk.

  12. #432
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Nie wiem jaki słaby masz net, ale ja dzisiaj byłem na 3G przez telefon i dało się normalnie walczyć, jedynie problem kogoś złapać. Bardzie stawiał bym na touchpad, w przypadku walk zdecydowanie lepsza jest myszka. Sam bym nie ogarną tego na touchpadzie, główny problem to przewijanie listy z przedmiotami, do tego niekontrolowane kliknięcie ;/ Spróbuj zagrać na myszce, a zobaczysz, że 15s jest wystarczające. Co do porozumiewania się w grupie, to igrzyska mają zmuszać do myślenia każdego, dlatego często przegrywa się walki przez jakiś nieogarów, co jest swego rodzaju urozmaiceniem igrzysk.
    Mam internet z modemu z orange a ta firma jest okropna jeśli chodzi o szybkość internetu, w gorszych dniach strona mi się ładuje do 10 minut. Zgadzam się z Tobą że trzeba myśleć samemu ale czasem trzeba się skonsultować z sprzymierzeńcami czy ich nie leczyć czy coś, w takich walkach nie dbasz tylko o siebie ale i o innych współzawodników. Po to stworzono czat "sprzymierzeńcy" żeby z niego korzystać, czyli jednak twórca tego oto czatu też wiedział że jest on potrzebny.

  13. #433
    Mam nadzieję, że żaden nie wygrał i nie otrzymał MF, bo nie zasłużyli na nie, hehe.
    Jak nie zasłużyli, wszystkich pokonaliśmy w uczciwych walkach ;>

    PS Następne igrzyska trzeba będzie skończyć wcześniej ;_;
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  14. #434
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    popieram propozycje wydłużenia wystarczy że coś zlaguje i jestes kolejke do tyłu

  15. #435
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,756
    No więc szykuje się kara za celowe wykorzystywanie błędów;]
    Dobrze, że zadziałał wbudowany limit czasu, ktory w normalnych warunkach nigdy nie miał by szans zostać uruchomiony.
    No cóż nie zostawiacie mi wyboru - przywracam oko i będzie płacz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •