Strona 43 z 56 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 645 z 828

Temat: Wrażenia po Igrzyskach

  1. #631
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    41
    jak dla mnie 5 minut na stoczenie walki jest bezsensu bo musiałem dohodzic do coniego nie da sie zrobic zmiany ze nie trzeba miec limitu czasu na stoczenie walki kiedys tak było i nikomu to nie przeszkadzało?
    Ostatnio edytowane przez Venom ; 26-05-2013 o 20:56

  2. #632
    Pirrat
    Konto usunięte
    Igrzyska spoko, pomijając mój fail z poświeceniem i pare akcji Mapy'ego z auto chyba

  3. #633
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Igrzyska spoko, pomijając mój fail z poświeceniem i pare akcji Mapy'ego z auto chyba
    Tak, kilka akcji było niestety auto. Lagi + krótki czas wygrywa ze wszystkim. Na prawdę nie jest łatwo śledzić 8 gracz i każdego 4-5 statusów jakich ma i szybko zdążyć wybrać odpowiedni item z przedmiotów. Tura powinna byc zwiększona o te kilka sekund (5) gdy w walce jest dużo graczy. Inaczej się walczy w 1vs1/2vs2 a inaczej w 4vs4/3vs3 i wtedy się robi wypaczanie rozgrywki.

  4. #634
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    W sumie igrzyska jak co tydzien Korupcja nigdy sie nie skonczy xD Jedynie saboty same

  5. #635
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Fascynująca walka finałowa, zwłaszcza że wcześniejsza trwała za 20 min.

  6. #636
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Fascynująca walka finałowa, zwłaszcza że wcześniejsza trwała za 20 min.
    Ta to nawet się nie umywa do tej https://mfo3.pl/r/142876933 takie zwroty akcji, że mało serce mi nie wyskoczyło.

  7. #637
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    igrzyska jak zawsze: słabe, nic się nie dzieje, nuda, zawsze tak będzie
    Chociaż widownia utrzymała poziom. Uśmiałam się że oho.

  8. #638
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    jak dla mnie 5 minut na stoczenie walki jest bezsensu bo musiałem dohodzic do coniego nie da sie zrobic zmiany ze nie trzeba miec limitu czasu na stoczenie walki kiedys tak było i nikomu to nie przeszkadzało?
    Kiedyś tak było i jakaś drużyna czekała tak długo, aż się igrzyska skończyły.
    Najlepiej górny limit czasu igrzysk zmniejszyć do 22 i ludzie będą musieli się sprężać

  9. #639
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Ta to nawet się nie umywa do tej https://mfo3.pl/r/142876933 takie zwroty akcji, że mało serce mi nie wyskoczyło.
    Coz uwierzylismy Rudej, bo pirlo byl z nia wiec tak czy siak nie dalo sie nic zrobic jak liczyc na jej wiarygodnosc. Ale Ruda dla wygrania zrobi wszystko

  10. #640
    gownoajdaiofsk
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Chociaż widownia utrzymała poziom. Uśmiałam się że oho.
    Można powiedzieć że waszkomen dużo zdziałał

  11. #641
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Accidenti Zobacz post
    Można powiedzieć że waszkomen dużo zdziałał
    Hahaha racja

    Igrzyska mogły być, jedna fajna walka była

  12. #642
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Czas naglił, i nawet 1 walki w początkowo ustalonej grupie nie stoczyliśmy. Na Assasinów żadnej mgły, ani klątwy, do tego szczęście to w statystykach jak i to realne było po stronie przeciwnika Wszystko jednak skończyło się Happy End'em
    Coni też cię lubię, ale tylko przeciwko wam było miejsce, do tego musaiłem przeciwko Venomowi walczyć ;/

  13. #643
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Coni też cię lubię, ale tylko przeciwko wam było miejsce, do tego musaiłem przeciwko Venomowi walczyć ;/
    Szykuj się na sabota ;D

  14. #644
    musaraj
    Konto usunięte
    Muszę przyznać, jedne z ciekawszych igrzysk. Gdyby Asasynek+Pavelas+aich się tak nie obciągali, byłyby jeszcze ciekawsze.

  15. #645
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Kto wygrał?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •