Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Zakup punktów MF zagranicą

  1. #1
    Manik
    Konto usunięte

    Zakup punktów MF zagranicą

    Witam. Mieszkam i pracuję za granicą. Mając wolny weekend posiedziałbym przy gierce dłużej, ale jaki sens, skoro energii brak (tej w grze rzecz jasna) i nie mam jak dokupić. Może pomyślelibyście o graczach, co wyjechali za chlebem. Pozdrawiam.

  2. #2
    Cytat Napisał Manik Zobacz post
    Witam. Mieszkam i pracuję za granicą. Mając wolny weekend posiedziałbym przy gierce dłużej, ale jaki sens, skoro energii brak (tej w grze rzecz jasna) i nie mam jak dokupić. Może pomyślelibyście o graczach, co wyjechali za chlebem. Pozdrawiam.
    Mam ten sam problem, ale nie martw się mam dobrą wiadomość.
    Wczoraj złapałem Admina na gadu i zapytałem się go o płatność z zagranicy, powiedział, że za jakiś czas zostanie wprowadzona nowa metoda płatność.
    moneybookers ma jakieś problemy czy trwają tam jakieś prace i nie można zapłacić kartą, pewnie jak serwis moneybookers zostanie naprawiony, to będzie można wysłać przelew z zagranicy.

    Dodam jeszcze, że tam jest "lipny" limi tak zwany Saldo i jak się go wykorzysta, to będzie Blokada i trzeba będzie doładować saldo na stronce ;].

    P.S- dodam jeszcze, że odsłuch kodu też nie działa
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 22-10-2012 o 20:46

  3. #3
    Manik
    Konto usunięte
    Przyznaję, że wlałeś trochę nadziei w me serce Tylko szkoda, że nie przez paypal albo Yeti, z moneybookers to różnie bywa - jak przyznałeś zresztą sam A, i dziękuję za szybką odpowiedź i sprawdzone info Pozdrawiam.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zawsze możesz poprosić znajomego z Polski aby dokonał przelewu.

    PS A kartą nie możesz zapłacić? Tylko tutaj dochodzą koszty przewalutowania i nie wykluczone że inne prowizje.

  5. #5
    A kartą nie możesz zapłacić?
    Tak, jak Bicek wspomniał - obecnie nie można. Płatności kartą obsługuje Moneybookers, a ten kanał płatności jest wyłączony.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Transferuj ma problemy ze znalezieniem dobrego partnera do obsługi kart, ale intensywnie nad tym pracują. Niestety, firmom rzucane są kłody pod nogi w postaci rozdmuchanych regulacji unijnych i wystawców kart. Oczywiście wszystko w trosce o dobro klienta

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •