Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Pomocnicy

  1. #1
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte

    Pomocnicy

    Jak wiemy, pomocnicy pomagają, jak sama nazwa wskazuje.

    Można zrobić tak, by za każdą bójkę, w której pomocnik jest agresorem, zostałby odbierany jeden punkt.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Tej , dobre to.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Szlug
    Konto usunięte
    Chodzi o każdą bójkę?

  4. #4
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Tylko o tą, w której ktoś z punktami w dziedzinie Pomocnicy jest agresorem.

  5. #5
    Szlug
    Konto usunięte
    Jeśli to ma się tyczyć także bójek rankingowych to bez sensu. Pomaga się z reguły niskim lvlom i to one mogą być chronione tym sposobem przed atakami wyższych lvli. Ale równe walki nie powinny być w żaden sposób "karane"

  6. #6
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Pomocnik powinien być uprzejmy, więc może uprzejmie zapytać o pojedynek.

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Jaki w tym sens gdzie tu logika.
    Ten ranking przedewszystkim został stworzony aby początkujące lv mogły łatwiej zdobyć potrzebne im informacje do dalszej gry . I dlaczego teraz mamy karać takiego pomocnika ? Ktoś pomaga innym Ale też gra na ranking , i co będzie się obawiał straty pkt pomocy bo zatajuje kogoś w bójce w jego przedziale rankingowym? Zabawne.
    Tak można się pytać o pojedynki ale nie każdy się zgodzi . Po to zostały wprowadzone bójki żeby można było atakować , bez jakiś tam strat punktów pomocy.

  8. #8
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Jedna bójka = jeden punkt stracony

    Ale taki Ice Axe ma 1000 bójek, większość z levelami poniżej 30.

  9. #9
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    jestem za ale tylko w takim wypadku jak agresator ma np 10-20lvl więcej niż osoba atakowana

  10. #10
    Via
    Konto usunięte
    Jedno "pomogl mi" w rankingu pomocnicy kosztuje obecnie okolo 500-1000 G. Tak zalatwiaja interesy ci, ktorzy powaznie mysla o medalach w tej kategorii.

    Ranking pomocnikow ma tyle wspolnego z pomaganiem co kefir z mocnym alkoholem.

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Jedno "pomogl mi" w rankingu pomocnicy kosztuje obecnie okolo 500-1000 G. Tak zalatwiaja interesy ci, ktorzy powaznie mysla o medalach w tej kategorii.

    Ranking pomocnikow ma tyle wspolnego z pomaganiem co kefir z mocnym alkoholem.
    A ja głupi 5k płaciłem.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Potencjalny ta propozycja została stworzona tylko po to żeby mi się gorzej grało? Zdecydowanie na NIE.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •