Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Outy Eventowe (Unikatowe)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2012
    Postów
    17

    Outy Eventowe (Unikatowe)

    Witam , czy nie irytowało was minimum 1 raz to że skiny są tylko za mf , a jak już kupisz to z 900osób ma takie same ?

    Proponuję wprowadzić Eventy czasowe (np 2 dniowe) gdzie w zmień wygląd -> więcej wyglądów prócz przedziałów mf byłaby zakładka Eventowa , gdzie za wybrane ilości mf można by zakupić stroje unikatowe (rzecz jasna 100-200mf bo unikat to unikat) oraz eventy typu tematu który był pod spodem pt ,,Propozycja Eventu Horda Nieumarłych'' (czy jakoś tak) gdzie można by wygrać darmowe , unikatowe stroje .

    Moim zdaniem to tylko skiny , więc nie zrobi to przepaści w jakiejś dziedzinie , a pozwoli zarobić administracji oraz będzie można spotkać w mieście jakieś inne , ciekawsze unikatowe skiny .

    Pozdrawiam Esu .
    Ostatnio edytowane przez Araathan ; 17-10-2012 o 17:06 Powód: A co cię to obchodzi ?

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    W planach jest generator strojów, więc w przyszłości będzie możliwość stworzenia unikatowego, własnego.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2012
    Postów
    17
    trochę beznadziejnie ... teraz jest dobrze , tylko każdy kto tak naprawdę chce może wyglądać super , ale ginie w tłumie i w końcu się nie wyróżnia ...

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Chcesz super wyglądać kupuj napoje iluzji

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2012
    Postów
    17
    xD raczej mnie nie stać na takie luksusy żeby na 1 min wydawać 1k (1 iluzja średnio 30k , a starcza na 30min)

  6. #6
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Jedna iluzja po użyciu trwa godzinę.

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    https://mfo3.pl/game/view.php?t=i&id=127 30 minutowa
    https://mfo3.pl/game/view.php?t=i&id=129 60 minutowa
    smok wyjdzie blizej 2k za min
    anioł ok 1k za min
    żaby kotki psy itd 500g za min
    One sa zawsze na kazdy event. Pomysł stworzenie czasowo dostępnych outow mi sie podoba ale pytanie czy komus bedzie sie chcialo to robic.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2012
    Postów
    17
    sic , jest tyle projektów outów nawet na forum .... do tego codziennie dochodzą nowe . Ja tam nie widzę kłopotu wybrać 1 raz w miesiącu przykładowo 3 z nich ...

  9. #9
    El Fortuno
    Konto usunięte
    A no wiesz problemu może nie ma, ale chęci brak.

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    wiem moje tez tam sa:P kwestia stworzenie stroju to pare min wgranie mysle ze rowniez. mozna tez gotowe szablony brac z netu i obawiam sie ze nawet to upka zbytnio nie opozni. ale trzeba czuc potrzebe i chciec... stworzyc jakies w miare fajny outy na pare okazji w roku... tyle ze pozostaje problem ze i one mog nie byc unikatowe bo pare osob stwierdzi ze to jest fajne i te pare osob bedzie lazic w nich reszta nie kupi juz ale zawsze te pare osob i przestajesz byc unikatowy do czasu az sie im znudzi albo stroj albo gra. jedyna szansa na obejscie tego jest stworzenie strojow jako artefakt np zamiast artefakty za najwiecej .... unikalny stroj albo losowa skrzynka/tablica z haslem pojawiajaca sie raz na mies o dowolnej porze w dowolny dzien ktora wyrzuci jakis out ew pare( ale z roznymi do wyboru) z jakiejs okazji skrzynek/ tabliczek z kodem ktory gdzies trzeba wpisac za ktore pojawi sie unikalny stroj.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 19-10-2012 o 13:38
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #11
    Kilka osób kupi 1 out, który będzie wprawdzie unikatowy, bo przykładowo nie będzie go można już kupić, ale czy jak powiedzmy 10 osób będzie ciągle biegać w takim samym stroju (bo w końcu jest to coś - nie można już go zdobyć), to czy on wciąż będzie unikatowy? Chcielibyście w takich chodzić?

  12. #12
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Kilka osób kupi 1 out, który będzie wprawdzie unikatowy, bo przykładowo nie będzie go można już kupić, ale czy jak powiedzmy 10 osób będzie ciągle biegać w takim samym stroju (bo w końcu jest to coś - nie można już go zdobyć), to czy on wciąż będzie unikatowy? Chcielibyście w takich chodzić?
    Dlatego albo trzeba czekac na generator albo rozdawać za zasługi kupony na stroje. Można w sumie w ramach zblizajacego się swieta zrobic pare zaczarowanych dyń(?) ktore 1 osobie jaka ją otworzy daje kupon na stroj. wygenerowac 20 roznych strojów 10 dyn z kuponami i kto 1 ten wybiera 1 z tych 20 strojow. do wyczerpania dyn. (20 by bylo z czego wybierac a nie tak ze ostatnia bierze co zostalo)
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #13
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Dlatego albo trzeba czekac na generator albo rozdawać za zasługi kupony na stroje. Można w sumie w ramach zblizajacego się swieta zrobic pare zaczarowanych dyń(?) ktore 1 osobie jaka ją otworzy daje kupon na stroj. wygenerowac 20 roznych strojów 10 dyn z kuponami i kto 1 ten wybiera 1 z tych 20 strojow. do wyczerpania dyn. (20 by bylo z czego wybierac a nie tak ze ostatnia bierze co zostalo)
    Rozumiem, że te stroje byłyby tylko na określony czas?
    Bo takie bezmyślne wprowadzanie większej ilości różnorakich przebrań, źle się skończy. W końcu dojdzie do tego, że nie będzie dało się wymyślić niczego choć trochę innego od reszty.

    W każdym bądź razie takiej opcji nie będzie w najbliższym czasie ze względu na brak zmiennych globalnych - nie da się zrobić, że jakieś działanie 1 osoby zmienia dane zdarzenie (np. NPC) u innej osoby co jest konieczne co zrealizowania Twojego pomysłu.

    Myślałem raczej o unikatowych strojach do kupienia przez maks. jakąś liczbę osób (też potrzeba zmiennych globalnych), jednak jak w poście wyżej napisałem, jeśli dane osoby ciągle będą w tym chodzić to nie będzie to unikalny strój, który i tak nie byłby tani.
    Dodatkowa możliwość to stworzenie outfitów eventowych, które są dostępne do kupienia tylko podczas tych kilku dni, jednak powinny być usuwane po określonym czasie - przykładowo można kupić dany outfit za np. 10 mf, który po tygodniu od zakończenia eventu się usuwa. Minus tego taki, że tutaj nie ma żadnej blokady na liczbę zakupionych strojów.

  14. #14
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    Mi się pomysł bardzo podoba, ale nie wiem czy nie dodać opcję dodania własnego outa.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2012
    Postów
    17
    To nadal będzie unikatowy strój , a przynajmniej bardziej od innych . Mówię że ceny za taki strój były by 100mf+ ,a obecnie stroje za 100mf ma 20 osób ? poza tym wolałbym kupić strój który mi się podoba i który ma ograniczony czas kupna , ponieważ wtedy staje się unikatowy (czyli nie będzie już można ich kupić ) także mogą być na wyczerpanie , czyli np po 40 strojów i ni więcej .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •