Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Zmiany bójki

  1. #1

    Zmiany bójki

    Dwie kwestie w bójkach mi nie pasują:
    • Wbijając 51 lvl i wyższy, jesteśmy mocno ograniczeni w dobrze przeciwników do zaatakowania. Każdy 50 poziom w przedziale rankingowym może nas zaatakować i walczyć o wszystko, podczas, gdy my możemy atakować tylko swój poziom i wyższy. Nijak to nie sprzyja pvp w grze, a głupio, żeby wbicie wyższego poziomu było karą. Przewaga 10 punktów w statystykach nie jest duża, a z każdym nowym updatem będzie miała ona jeszcze mniejsze znaczenie w walce.
      Proponuję umożliwienie zaatakowania gracza z poziomem (przynajmniej) o 1 mniejszym, w sytuacji, gdy nasz poziom jest większy od limitowego, z możliwością walki rankingowej i bez wzywania pomocy.

    • Dzisiaj zostałem zaatakowany przez Terensa(https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=29613&vtid=0), przez walkę musiałem odrobinę zmienić swoje plany, bo na początku wszedłem tylko zbić trochę punktów energii, a zostałem wciągnięty w dosyć długą walkę, która chyba po obu stronach zużyła nam wszystkie możliwe mikstury, runy i kamienie. Po walce zdziwiłem się, że za całą bójkę nie dostałem, żadnego punktu rankingowego, ani nawet złamanego żetonu. Dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe dlaczego agresor ma możliwość zdobycia punktów rankingowych, a osoba broniąca się może tylko stracić i nawet nie wpadnie mu żaden żeton. Rozumiem, że są limity, ma to pewnie chronić przed jakimś przelewaniem rankingu itp., ale skoro ja nie mam już możliwości zdobycia punktów rankingowych to i druga strona powinna mieć to zablokowane.
      Proponuję zablokowanie zdobywania i tracenia, lub tylko zdobywania punktów rankingowych po obu stronach, w przypadku limitu walk z daną osobą, przynajmniej w sytuacji gdzie agresorem jest ten który może cokolwiek zyskać.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #2
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    [LIST]
    Wbijając 51 lvl i wyższy, jesteśmy mocno ograniczeni w dobrze przeciwników do zaatakowania. Każdy 50 poziom w przedziale rankingowym może nas zaatakować i walczyć o wszystko, podczas, gdy my możemy atakować tylko swój poziom i wyższy. Nijak to nie sprzyja pvp w grze, a głupio, żeby wbicie wyższego poziomu było karą. Przewaga 10 punktów w statystykach nie jest duża, a z każdym nowym updatem będzie miała ona jeszcze mniejsze znaczenie w walce.
    Proponuję umożliwienie zaatakowania gracza z poziomem (przynajmniej) o 1 mniejszym, w sytuacji, gdy nasz poziom jest większy od limitowego, z możliwością walki rankingowej i bez wzywania pomocy.
    To było juz wiadomo ,przed tym updejtem dlatego jestem szczerze zdziwiony ,że Coni ,Ty czy Ksil wbiliscie 51 lvl . Prawda jest taka ,że znacznie sobie popsuliscie sobie pvp ..tak jak mówisz wbicie lvl to kara ^^

    bojkę rankingową może wywołać tylko mniejszy lvl.
    na arenie zaatakować może tylko mniejszy lvl
    na pojedynek nie musi się zgodzić
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 04-09-2012 o 14:56 Powód: .

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Może jakieś rozwiązanie się znajdzie, bo właśnie przed chwilą wbiłem 51Lv, a z tym więcej ograniczeń niż wolności.

  4. #4
    I jak, idzie cos zrobic w tym kierunku ? Bo wielkiego pola do dyskusji tu nie ma...
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Dobre bójki były przed upkiem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Dobre bójki były przed upkiem.
    Potwierdzam.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Banned
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    • Wbijając 51 lvl i wyższy, jesteśmy mocno ograniczeni w dobrze przeciwników do zaatakowania. Każdy 50 poziom w przedziale rankingowym może nas zaatakować i walczyć o wszystko, podczas, gdy my możemy atakować tylko swój poziom i wyższy. Nijak to nie sprzyja pvp w grze, a głupio, żeby wbicie wyższego poziomu było karą. Przewaga 10 punktów w statystykach nie jest duża, a z każdym nowym updatem będzie miała ona jeszcze mniejsze znaczenie w walce.
      Proponuję umożliwienie zaatakowania gracza z poziomem (przynajmniej) o 1 mniejszym, w sytuacji, gdy nasz poziom jest większy od limitowego, z możliwością walki rankingowej i bez wzywania pomocy.
    Nie, nie, nie. Atakowanie niższego poziomu nigdy nie może być premiowane jakimikolwiek korzyściami. Jeżeli zależało wam tak na bójkach, trzeba było pomyśleć i nie wbijać 51 poziomu.

  8. #8
    sam się wbił, a aktualnie jeden dobry item pokrywa przewagę lvlu, a jeśli ja nie mogę atakować, to tak samo powinienem mieć możliwość przyjęcia pomocy, gdy zaatakuje mnie niższy poziom
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    propsuje jeahoka. Jeżeli ktoś atakuje nawet wyższy lvl w celu zdobycia rankingu jego kosztem, to powinien także go tracić jego kosztem, tak samo jak i zdobywanie żetonów, które odbywa się poprzez walki rankingowe. Lvl nie powinien mieć na to wpływu a zaatakowanie wyższego lvlu nie powinno kończyć się na tym, iż w ten sposób on nic nie zyskuje.

  10. #10
    Jak niższy zaatakuje wyższy to chyba wyższy też ma szanse zarobić(prawda?), ale w drugą stronę już to nie działa, więc ten wyższy gra na zasadzie-gdy mi się chce/mam czas walczyć to muszę liczyć na pojedynek, albo szukać kogoś w wąskim gronie swojego lvla, ale mnie mogą atakować niższe cały czas.
    a zaatakowanie wyższego lvlu nie powinno kończyć się na tym, iż w ten sposób on nic nie zyskuje.
    w tym przypadku to nawet nie miałem wyższego lvla, a Terens mógł zgarnąć rank,lub go stracić, a ja tylko stracić (przynajmniej on tak twierdzi)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    ZSRR
    Konto usunięte
    Mniejszy atakuje wyższy poziom = może stracić ranking. Tak powinno być, przecież na własne ryzyko atakuje.

    Pozdrawia Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich.

  12. #12
    Gdy sie wygra 3 walki z kims o rank. A potem ta osoba nas bójkuje to z tego co pamietam tylko ona moze zdobyc rank hehe

  13. #13
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Gdy sie wygra 3 walki z kims o rank. A potem ta osoba nas bójkuje to z tego co pamietam tylko ona moze zdobyc rank hehe
    no i o to chodzi, albo żeby żadna z tych osób nie mogła się wzbogacić, a tylko stracić, lub żeby walka w ogóle nie była o ranking
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Gdy sie wygra 3 walki z kims o rank. A potem ta osoba nas bójkuje to z tego co pamietam tylko ona moze zdobyc rank hehe
    Nie wiem, o którym przypadku jest mowa w pierwszym poście, ale w tym cytowanym powyżej to:
    -osoba atakująca może wygrać rank lub go stracić. (kiedyś nie mogła stracić)
    -osoba atakowana może tylko stracić (nie może zyskać właśnie z powodu limitu)

    Zasada jest taka, że osoba która 3 razy przegrała ma możliwość symetrycznego "odegrania się". To nie jest tak, że ten broniący się jest "niewinnie" atakowany - najpierw to on był agresorem. Poziom tu nie ma większego znaczenia - może być równy, może być niższy.

  15. #15
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zasada jest taka, że osoba która 3 razy przegrała ma możliwość symetrycznego "odegrania się". To nie jest tak, że ten broniący się jest "niewinnie" atakowany - najpierw to on był agresorem.
    nie nie, agresorem zawsze był Terens, ewentualnie były pojedynki, a mimo to tylko ja mogłem stracić
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •