Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Tryb Walki

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2012
    Postów
    19

    Tryb Walki

    Witam Wpadłem na taki pomysł dziś poprzez przegraną walkę z Magicznym Dzbanem, żeby te unikatowe Bossy dało się atakować samemu tak Jak Bossy lub Mini Bossy, gdy walka musi odbyć się przez samego gracza. Lub stworzyć takie coś, że przy każdej walce która ma się rozpocząć możemy wybrać czy walczymy Auto czy Manualnie Tak jak w przypadku PvP, że wybieramy Profil itp...

  2. #2
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    nie

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Były już takie propozycje... jak chcesz wybierać możesz biegać na manualnym i wtedy dawać opcje auto walki. Specyfika unikatowych potworów nigdy nie wiesz kiedy na nie trafisz.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    To jaki sens miałoby robienie skryptu? Była już taka propozycja kilka razy i nie przeszło, więc tu pewnie będzie tak samo

  5. #5
    Szlug
    Konto usunięte
    Jest grupa ludzi, taka jakby "loża fabularna". Zbojkotują każdą idee która ułatwiłaby grę, "bo byłoby za łatwo" i bo "my się musieliśmy męczyć".
    To tyle jeśli chodzi o kwestie potworków unikatowych, minibossów, eq z plusami itp

    As swoją drogą BYŁO więc czytaj zanim znowu coś napiszesz.

  6. #6
    Szlug, nie wiem o co ci chodzi. To "utrudnienie" jest jakby wpisane w sens istnienia unikalnych. Jak ktos nie chce sie z nimi bawic to zawsze ma jakas alternatywe np w postaci mini bossow.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #7
    Lons
    Konto usunięte
    A mi propozycja się podoba. Jestem na tak.

  8. #8
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Unikatowe potwory są dla tych, którzy znają się na skryptach i potrafią ułożyć na konkretne walki. Jestem na nie, było już wiele razy.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Lenistwo graczy nie zna granic. Dlatego przestałem nawet pisać solucję, bo jak podało się link to nie czytali tylko chcieli bym ręcznie tłumaczył, szlag człowieka trafia. Niech zostanie coś w grze dla myślących Mam nadzieję, że nie przesadzi się jednak w drugą stronę i potworki unikatowe nie będą bardziej skomplikowane od bomba.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •