Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Stworzenie ogólnodostępnego regulaminu sb

  1. #16
    Rozmawiałem dziś z graczami na grze. Spytałem czemu nie udzielają się na sb? "Bo nas tam wyzywają, bo o nic się nie można spytać" itp itd. To mnie właśnie skłoniło do stworzenia regulaminu, który określałby jasno zasady sb. Jeśli sb ma być nadal trzymane dla kilkunastu osób to naprawdę lepiej je zamknąć, bo to wstyd.
    Ja jakiegoś czasu prowadziłem sobie ankietę na temat osób które nie udzielają się na Sb i powiem Ci szczerze, że żadna osoba nie napisała mi, że jest obrażana oraz że nie może o nic zapytać". (nawet dzisiaj pytałem osoby które nie udzielają się na czacie")
    Osoby które chcą się coś zapytać przeważnie piszą w dziale "Rozmowa" lub "pytania dla początkujących graczy" .
    Większość nie widzi potrzeby pisania na czacie inni piszą, że nie mają czasu na sb a jeszcze inni napisali, że nie wiedzą
    Jeszcze się nie spotkałem z osobą która wbiła na Sb i została zwyzywana czy wywalona z sb
    Sam się dziwię, że dużo użytkowników pisze na czacie, bo kiedyś na v2 to sami zieloni pisali i ciężko było zobaczyć zwykłego użytkownika który pisał na sb

    A co do "nowicjuszy" każdy użytkownik wyrabia sobie opinię i czy będzie ona dobra czy zła to już od niego zależy.
    To jest tylko moje skromne zdanie, bo może rzeczywiście trafiłeś na takie osoby które zostały w jakiś sposób obrażane na sb
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 29-09-2012 o 22:05

  2. #17
    Cytat Napisał Bicek Zobacz post
    Ja jakiegoś czasu prowadziłem sobie ankietę na temat osób które nie udzielają się na Sb i powiem Ci szczerze, że żadna osoba nie napisała mi, że jest obrażana oraz że nie może o nic zapytać".
    widocznie nie umiesz prowadzić ankiety jak trzeba, Eldoth daj jakieś wskazówki jak otrzymać korzystny dla swojego poglądu wynik
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #18
    Ostatnio coraz częściej gracze się żalą na "niesłuszne kneble" na sb.
    Naliczyłem się 6 tematów - 3 Coniego oraz 3 Chaosa, nie dość, że tyczą się one tylko dwóch osób to dodatkowo ich stosunek do ilości nałożonych knebli jest bardzo niewielki. Wprowadzenie regulaminu paradoksalnie mogłoby zwiększyć ilość skarg bo ludzie pisaliby tematy z pytaniem o konkretny punkt regulaminu, za który zostali ukarani.

  4. #19
    Eldoth
    Konto usunięte
    ..i otrzymywali by konkretna odpowiedź. Po czym zaciskali by zęby i nie mieli nic do powiedzenia. Dodatkowo knebel +7 ukróciłby takie pytania.

    Powtarzam. Oczekiwaniem userów był jasny i klarowny regulamin sb. Zaproponowałem coś. Obecnie okazało się, że zarówno moderatorzy jak i fejmy nie chcą czegoś takiego.
    Ostatnio edytowane przez Eldoth ; 30-09-2012 o 00:00

  5. #20
    Taki regulamin będzie tylko furtką dla trolli, aby się do czegoś przyczepić. Aktualny mechanizm jest dobry i nie widzę potrzeby, aby wprowadzać coś takiego.
    Ostatnio edytowane przez BaGGuchny ; 30-09-2012 o 00:10

  6. #21
    dasool
    Konto usunięte
    =======

    ..i otrzymywali by konkretna odpowiedź. Po czym zaciskali by zęby i nie mieli nic do powiedzenia. Dodatkowo knebel +7 ukróciłby takie pytania.

    Powtarzam. Oczekiwaniem userów był jasny i klarowny regulamin sb. Zaproponowałem coś. Obecnie okazało się, że zarówno moderatorzy jak i fejmy nie chcą czegoś takiego.[/QUOTE]
    Potwierdzam

    Nie wiem w jaki sposób jakiekolwiek zasady mogą być furtką dla trolli - to juz prędzej brak zasad.

    Dotychczasowe zasady doprowadziły prawie do wyłaczenia SB.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 30-09-2012 o 02:56 Powód: edycja!

  7. #22
    Znowu chcecie komplikować proste rzeczy. Jeśli użytkownik zachowuje się niestosownie (spam, wulgarne zachowanie, obrażanie innych lub w inny sposób łamie regulamin forum) dostaje knebel. Na drugi dzień zazwyczaj jest on przez moderatora zdejmowany.

    Jeśli przez temat (w dziale administracji) dot. knebli z notatkami moderatorów jakiś użytkownik wyjątkowo często się przewija, moderator "zapomina" o anulowaniu knebla i trwa on nieco dłużej. To mimo wszystko łagodna kara w porównaniu do tego, jak to wyglądało na starym forum.

    Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wrócić do systemu, jaki obowiązywał na starym forum. Tam każde przewinienie na SB było traktowane tak, jakby zostało dokonane bezpośrednio na forum. Na tym forum oznaczałoby to bany.

  8. #23
    Eldoth
    Konto usunięte
    W porządku. "Nie" znaczy nie. Tylko żeby nie doszło do sytuacji, że po tekstach
    - z d.. do ust
    - Tacy k.... dorośli a ja widzę że to samo gówniarstwo którzy nie wiedzą co to seks .
    - daj jej za seks
    - Jak masz takie bogate życie seksualne to idź sobie zadupcz a nie spam walisz od rana . Ja perdole
    strona znajdzie się jako zakazana w programach typu https://www.opiekun.com/ . Wtedy granie na informatyce stanie się przeszłością . Gra przyciąga głównie dzieci w wieku 9-14 lat. Statystyki facebookowe nie odzwierciedlają stanu faktycznego.

  9. #24
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Nie widzę jakiego kolwiek sensu żeby sb Czyli czat luźny ogólno tematyczny schować za jakimś żelaznym regulaminem.
    Ktoś głupio piszę to wynagradzany jest kneblem.
    Przeważnie przez cały dzien sb jest obserwowane przez któregoś z modów i nie trzeba żadnych regulaminów żeby uciszyć jakiegoś krzykacza.
    A dzieci na informatyce to się mają uczyć nie grać.

  10. #25
    Eldoth, a kto Ci broni już teraz za to kneblować? Na SB obowiązuje regulamin forum, jedynie system kar jest łagodniejszy.

  11. #26
    to niech eldoth da sobie bana za spam, tak btw.

  12. #27
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Misa Misa Zobacz post
    to niech eldoth da sobie bana za spam, tak btw.
    Jeszcze dla sic ;)

    Bo przecież chcemy czytać o ich "igraszkach"...

  13. #28
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Jeszcze dla sic

    Bo przecież chcemy czytać o ich "igraszkach"...
    Poza Eldothem byli też inny moderatorzy... jeśli w moim zachowaniu byłoby coś nagannego któryś by na pewno zareagował chyba że sugerujesz że są delikatnie mówiąc stronniczy i niekompetentni... Wtedy tym bardziej przyda się dokładny regulamin
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 02-10-2012 o 10:13
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •