Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Turniej PVP 21-30 LVL

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Słaby regulamin, lada chwila dojdziemy do pewnego błędu w granicach regulaminu, którego nie da się za pomocą niego rozwiązać (ustalanie kolejności)

  2. #17
    TrueStory
    Konto usunięte
    Lada chwila to my dojdziemy do tego, że nikt nie będzie organizował Turniejów PVP. Staram się to podtrzymywac by się odbywały, więc gdybyś był tak miły to zamiast za przeproszeniem pieprzyc jaki mój regulamin jest to stwórz swój Turniej, który zapewne byłby genialny i dopracowany w 100 % i gracze na pewno by się ucieszyli. Wybacz, starałam się jak mogłam ułożyc ten regulamin, ale nic nie jest idealne.
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 16-10-2012 o 22:30

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    Lada chwila to my dojdziemy do tego, że nikt nie będzie organizował Turniejów PVP. Staram się to podtrzymywac by się odbywały, więc gdybyś był tak miły to zamiast za przeproszeniem pieprzyc jaki mój regulamin jest to stwórz swój Turniej, który zapewne byłby genialny i dopracowany w 100 % i gracze na pewno by się ucieszyli. Wybacz, starałam się jak mogłam ułożyc ten regulamin, ale nic nie jest idealne.
    Ok, jak ten się skończy.

  4. #19
    TrueStory
    Konto usunięte
    Witam serdecznie . Minęło 7 dni. Za nami faza grupowa. Mamy wyłonioną najlepszą ósemkę. A o to pary cwierfinałowe !


    Akiko W Vs UnionJack L
    Sillesia W Vs Riters L
    Stusek L Vs Pover W
    Hiroko W Vs Gimb L

    Czas na rozegranie walk do 25.10.2012.

    W- win (wygrana)
    L- lose (przegrana)
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 26-10-2012 o 17:01

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    na jakiej podstawie gracz Thinkier zakończył grę w turnieju?

  6. #21
    TrueStory
    Konto usunięte
    Grupowi rywale zgłaszali jego nieaktywnośc/ niechęc do walczenia. Dodatkowo walki Thinkiera które stoczył były nie zgodne z regulaminem ( brak napisania na wstępie "Walka do turnieju") . Może zacytowac wiadomości od innych graczy jak mi to pisali , czy panu policjantowi już to wystarczy : ) ? pozdrawiam

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Za to Pover, jak patrzę, nie rozegrał ani jednej walki.

    Nie widzę poparcia w regulaminie dla rozwiązania takiej kwestii. Należało wszystkim wpisać walkowera i dolosowanym do nich dać od razu awans do półfinałów. Co prawda nie zrobi to większej różnicy (oni majątam po 20 coś lv), jednak w tej chwili sytuacja jest wręcz żałosna.

    P.S. Thinkier jest w miare aktywny...

  8. #23
    TrueStory
    Konto usunięte
    Sytuacja już dawno została rozwiązana. Thinkier dobrze wie dlaczego nie awansował. Gracze mieli czas na rozegranie walk dogrywkowych. Jako że żadna nie została rozegrana zdecydował ranking manualny. ( Tak jak w przypadku grupy A ) . Za wszelką cene próbujesz udowodnic mi że nie potrafie zorganizowac turnieju. Dlaczego nikt z zewnątrz nie narzeka na moje zasady, tylko Ty , a nawet nie masz pojęcia jak to wygląda w praktyce. Wiem że regulamin jest jaki jest. Musiałam to jakoś rozwiązac, gracze zostali poinformowani o tym. "Należało wszystkim wpisać walkowera i dolosowanym do nich dać od razu awans do półfinałów." - co należy i nie należy będziesz oznajmiał graczom w swoim turnieju, niestety nie u mnie

  9. #24
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie wiem gdzie zostało napisane w regulaminie, że w przypadku równych punktów decyduje ranking.

  10. #25
    TrueStory
    Konto usunięte
    Bardzo mnie to cieszy że nie wiesz bo wreszcie skończysz gadac. ! Prosiłabym o nie spamowanie w tym temacie, jak chcesz podyskutowac to pisz w grze.

  11. #26
    TrueStory
    Konto usunięte
    Czas na Walki Półfinałowe ! Czas na rozegranie walk 7 dni

    Akiko L Vs Sillesia W
    Pover L Vs Hiroko W
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 26-10-2012 o 18:13

  12. #27
    TrueStory
    Konto usunięte
    Półfinały bardzo szybko się rozegrały ! Przechodzimy do decydującej fazy turnieju

    Mecz o 3 Miejsce a zarazem o 100k i 15 MF !
    Pover L Vs Akiko W


    WALKA KTÓRA ZDECYDUJE KTO WYGRYWA TURNIEJ PVP ! WIELKI FINAŁ ! Dwóch wielkich śmiałków którzy będą walczyli na śmierc i życie o 50 MF i 600k ! Przegrany zgarnie 35 MF i 300k ! A o to i oni :
    Sillesia L Vs Hiroko W
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 02-11-2012 o 17:19

  13. #28
    Pirrat
    Konto usunięte
    Będzie 2 edycja ?

  14. #29
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    A może na wyższe lvle? Bo nie chce mi sie expić -_-.?

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ok, jak ten się skończy.
    Musaraj, czekamy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •