Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 127

Temat: Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

  1. #31
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    SB to tylko nasza lokalna fanaberia. Nie jest to popularne rozwiązanie na innych forach i jakoś nikt nie narzeka.
    Bo na innych forach mozna pisac tematy o wszystkim a nie tylko wyreczac graczy kolejnym poradnikiem ktorego nie przeczytaja-> bo nie potrafia znalesc-> bo wiekszosc osob ktore wie gdzie go szukac i co wpisac nie bedzie mialo po co przyjsc na forum?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #32
    Noriko
    Konto usunięte
    Trolle będą chciały trollować to i tak będą to robić... Im nie robi w jakim dziale zamieszczają spam.... Moim zdaniem kasowanie off-topic i sb zniszczy to forum do reszty. Albo będą pustki, albo zrobi się jeszcze większy burdel. Dziękuję, Pozdrawiam.

  3. #33
    El Fortuno
    Konto usunięte
    W takiej sytuacji to 2 modów 1 super mod i Ty starczycie do pilnowania forum. I tak na innych działach nic się nie dzieje. Po co Ci tak liczna załoga , żebyś jak najmniej robił?

  4. #34
    Eldoth
    Konto usunięte
    Przyzwyczaimy się. Dobrze będzie
    Trzeba było nie trollować.

  5. #35
    Jest szansa, aby to sb jeszcze wróciło?
    Nie sądzę. Podobny problem był na starym forum, tam jednak już nic zmieniać nie chciałem. A tutaj z kolei naiwnie wierzyłem, że "będzie lepiej".

  6. #36
    Loco
    Konto usunięte
    Trolle będą chciały trollować to i tak będą to robić... Im nie robi w jakim dziale zamieszczają spam.... Moim zdaniem kasowanie off-topic i sb zniszczy to forum do reszty. Albo będą pustki, albo zrobi się jeszcze większy burdel. Dziękuję, Pozdrawiam.
    Zdecydowanie nie, np mnie nie interesuje wchodzenie na forum gdy nie będzie tutaj HP i sb

  7. #37
    nie rozumiem zatem skąd w ogóle taka forma "komunikacji z administracją" zrezygnujcie z forum, po co jeszcze kasę bulić, zróbcie jakieś dobre FAQ i formularz kontaktowy do administracji - tyle starczy przy twoim mysleniu
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #38
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Loco Zobacz post
    Zdecydowanie nie, np mnie nie interesuje wchodzenie na forum gdy nie będzie tutaj HP i sb
    Jak byś chciał zaspamować forum to robiło by Ci to w jakim dziale zaczniesz spamować ? Bo mi na przykład nie.

  9. #39
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Za prawa do forum płacili tylko raz. Tak działa vB

  10. #40
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    To forum powstało w celu umożliwienia komunikacji graczy z administracją gry. Działy niezwiązane z grą, luźno związane z grą oraz SB miały być tylko dodatkiem. Niestety, okazuje się, że wspomniane "dodatki" są nieproporcjonalnym obciążeniem oraz źródłem problemów, w porównaniu do głównych działów.

    W najbliższych dniach zmiany zostaną wprowadzone w życie.
    Cytat Napisał Eldoth
    Czasami trzeba wybrać pomiędzy tym co łatwe i miłe, a tym co trudne i właściwe.
    ..i z tym się pogodzić.

  11. #41
    Loco
    Konto usunięte
    Jak byś chciał zaspamować forum to robiło by Ci to w jakim dziale zaczniesz spamować ? Bo mi na przykład nie.
    Np w ostatnim czasie napisałem sporo postów mimo to dawno nie napisałem nic mądrego
    spam, spam i offtopic, jednak bez HP i sb już spamował nie będę-nie będę tutaj nawet zaglądał bo to już nie ma sensu. A, więc zatem ma znaczenie bo tu nie chodzi o samą chęć zaspamowania forum.

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Za prawa do forum płacili tylko raz. Tak działa vB
    To nie zmienia faktu, że gra upada i tylko kwestią czasu jest aż upadnie całkiem.

  13. #43
    nie rozumiem zatem skąd w ogóle taka forma "komunikacji z administracją" zrezygnujcie z forum, po co jeszcze kasę bulić, zróbcie jakieś dobre FAQ i formularz kontaktowy do administracji - tyle starczy przy twoim mysleniu
    I powtarzać/odpowiadać każdemu z osobna? A tak raz poruszona kwestia może zostać przeczytana przez większą ilość zainteresowanych osób, które dodatkowo mogą wziąć udział w dyskusji.

  14. #44
    Cytat Napisał Eldoth Zobacz post
    ..i z tym się pogodzić.
    zacytował mistrza ... tylko, że słuszna droga w bajkach to zazwyczaj ta "trudna i właściwa", a nie jak w tym przypadku "łatwa i miła(dla administracji)"

    nie rozumiem zatem skąd w ogóle taka forma "komunikacji z administracją" zrezygnujcie z forum, po co jeszcze kasę bulić, zróbcie jakieś dobre FAQ i formularz kontaktowy do administracji - tyle starczy przy twoim mysleniu
    I powtarzać/odpowiadać każdemu z osobna? A tak raz poruszona kwestia może zostać przeczytana przez większą ilość zainteresowanych osób, które dodatkowo mogą wziąć udział w dyskusji.
    poważnie wierzysz w to, że ludzie będą używali "szukajki" i , że ludzie którzy im pomagali do tej pory będą dalej tu siedzieć i ich naprowadzać ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    I powtarzać/odpowiadać każdemu z osobna? A tak raz poruszona kwestia może zostać przeczytana przez większą ilość zainteresowanych osób, które dodatkowo mogą wziąć udział w dyskusji.
    O ile nowi gracze POYMŚLĄ i poszukają danego tematu. W pytaniach co drugie pytanie dotyczy tego samego, bo nikomu się nie chce poszukać i znaleźć, tylko czekają na gotowe, a skoro tak, to dlaczego od razu nie usunąć całego forum?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •