Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Turniej pvp

  1. #16
    Goolman
    Konto usunięte
    skąd będziesz wiedział że ktos zrobił resa? nie będziesz wiedział, więc?

  2. #17
    Ślimak
    Konto usunięte
    @Goolman

    Po innych HP i MP.

    __________________________________

    Mam takie pytanko.

    Jak sprawdzić kto ma 3 miejsce?

    1 miejsce: Zwyciesca Finału
    2 miejsce: Przegrany Finału
    3 miejsce: ???

  3. #18
    RobinHood
    Konto usunięte
    Zwycięzca walki o III miejsce, która będzie toczyć się między graczami, którzy odpadli z półfinału - zapewne tak będzie to zrobione.

  4. #19
    Ślimak
    Konto usunięte
    dzięki, +

  5. #20
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lew Zobacz post
    @Goolman
    Po innych HP i MP.
    HP plus i MP plus?
    Pierścień witalności , życia , inne EQ dodające HP?
    Rękawice , różdżki z różną ilością MP?
    Twój argument jest inwalidą.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #21
    WeeQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Goolman Zobacz post
    skąd będziesz wiedział że ktos zrobił resa? nie będziesz wiedział, więc?
    Pogadam o tym z adminem.

  7. #22
    TrueStory
    Konto usunięte
    Po co z góry zakładac że ktoś będzie robił resy statystyk w trakcie Turnieju, biorąc pod uwage jakie będą nagrody to nie będzie to opłacalne, ten turniej jest dla sportu żeby jakoś zadbac o PVP w minimalnym stopniu ;D Każdy szanujący się gracz raczej nie będzie robił resów ;p

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    Po co z góry zakładac że ktoś będzie robił resy statystyk w trakcie Turnieju, biorąc pod uwage jakie będą nagrody to nie będzie to opłacalne, ten turniej jest dla sportu żeby jakoś zadbac o PVP w minimalnym stopniu ;D Każdy szanujący się gracz raczej nie będzie robił resów ;p
    Zanim turniej ruszy będą lepsze nagrody i sam coś wartościowego lub w postaci golda dołożę jak się dorobie.
    A co do restartów statystyk, to są różni gracze i nawet dla wygranej zrobią restart choć im to się nie będzie opłacało, ale wtątpie, że do wystartowania turnieju nie będzie lepszych nagród. Nawet jakby spojrzeć na to, że temat został założony dzisiaj i już są jakieś (nienajgorsze nagrody) i 4 osoby zapisane, więc jest szansa, że nagrody się zwiększą.
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 22-09-2012 o 23:11

  9. #24
    BerenErchamion
    Konto usunięte
    Chciałbym zgłosić się do turnieju.
    -Nick : BerenErchamion

  10. #25
    WeeQ
    Konto usunięte
    Już mam informację co do resetów, w razie potrzeby jeśli jeden gracz oskarży drugiego, będzie można sprawdzić czy reset był.

  11. #26
    Polecam sprawdzanie dmg runy/kamienia. Na tym lv nie ma eq co by manipulowalo przeciwnym defem niz ten przez ktory my zadajemy obrazenia. A resy głownie odbywaja sie w materii odebrania defa drugorzędnego na rzecz pierwszorzędnego.

  12. #27
    TrueStory
    Konto usunięte
    Ode mnie 200k dla zwycięzcy ;D

  13. #28
    Goolman
    Konto usunięte
    Mogę dać jako nagrodę Trójzebną Włócznię +3 (mam do niej sentyment, pierwszy mini boss, pierwszy drop)

  14. #29
    WeeQ
    Konto usunięte
    Hmm naprawdę jest tak małe zainteresowanie, no więc tak jeśli nie będzie przynajmniej 10osób turniej się nie odbędzie.

  15. #30
    TrueStory
    Konto usunięte
    Dlaczego miałby się nie odbyc ? Jak będzie mniej osób to zrobimy coś w stylu ligi. Jedna wielka grupa i każdy z każdym ; ) Taka jest moja propozycja

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •