Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Turniej pvp

  1. #1
    WeeQ
    Konto usunięte

    Turniej pvp

    Witam, organizuję turniej w przedziale 21-30lvl. W turnieju ja też chcę wziąć udział.

    Podstawowe informacje (regulamin jest w trakcie produkcji):
    1. Za wygraną walkę otrzymuje się 3 punkty, za przegraną 0 punktów, w przypadku remisu należy powtórzyć walkę.
    2. W turnieju będą 4 grupy (grupa A, B, C, D) w każdej grupie po 4 osoby, czyli razem 16 osób, lecz jeśli będzie miej po prostu grupy będą mniejsze, lecz w wypadku gdy będzie więcej osób o 1-4, 5... będą one przydzielone do grup wyznaczonych.
    3. Z każdej grupy wychodzą 2 pierwsze osoby.
    4. Walki muszą być wysyłane do gracza o nicku Febus jak i również tam będę przyjmował wpisowe(nieznane), (Eternia).
    5. Gracze nagrodzeni będą tylko i wyłącznie z miejsca 1, 2 i 3.
    6. Grupy znamy przejdźmy do ćwierćfinału, półfinału i finału.

    Ćwierćfinał: 8osób (lub więcej)
    Gracz A1 vs gracz B2
    gracz A2 vs gracz B1
    gracz C1 vs gracz D2
    gracz C2 vs gracz D1

    Półfinał:
    Przykład: gracz A1 vs gracz C1
    gracz A2 vs gracz D1

    Finał:
    Bierze udział 2graczy którzy wygrali półfinały:
    Przykład: gracz A1 vs gracz D1

    Temat powstał z myślą wybadania ilu graczy było by chętnych.
    Jeśli są jakieś pytania lub propozycję proszę pisać.
    Jeśli ktoś by chciał można też być indywidualnym sponsorem.

    Nagrody:
    miejsce 1: 370k, pierścieniowa zbroja wełniany płaszcz
    miejsce 2: 70k
    miejsce 3: 30k
    Konkretnie nagrody są jeszcze nieznane, ale to zależy tylko od zainteresowania turniejem.

    Cały regulamin postaram się zrobić na dniach.

    Sponsorzy:
    WeeQ: 200k
    Lew: pierścieniowa zbroja, wełniany płaszcz i 70k
    Muszynianka: 200k dla zwycięzcy
    Ostatnio edytowane przez WeeQ ; 23-09-2012 o 16:02

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    inicjatywa faja
    również ciekaw jestem ilu chetnych znajdziesz

  3. #3
    WeeQ
    Konto usunięte
    Już jest 2 chętnych niestety sami nie chcieli pisać poprosili mnie... Nick: HubisD i Sados
    Ostatnio edytowane przez WeeQ ; 22-09-2012 o 14:17

  4. #4
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jest możliwość sponsorowania?

    Bo jeśli tak to

    Pierścieniowa Zbroja
    Wełniany Płaszcz

    70k

    Wszystko za pierwsze.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Mam dwie proppzycje do walk półfinałowych i finałowych, a mianowicie zwiększyć liczbę walk do 2 (w przypadku remisu dodatkowa walka).
    Dlaczego dwie? Ponieważ moglby ktos np. pomylic skrpyt i takim bledem przekreslił by szanse na wygrana turnieju.

    Jeszcze dodałbym zakaz resetu statystyk i nabijanie atrybutów na kazdego innego przeciwnika. Za nabijanie atrybutów pod przeciwnika i resetowanie statystyk = dyskwalifikacja.

    A co do zapisów, to z miłą chęcią wezmę udział postacią Rivatha ; ) (nabije 30lv zanim ruszy turniej)
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 22-09-2012 o 12:33

  6. #6
    RobinHood
    Konto usunięte
    Walki będą toczyły się o ranking? Jeśli TAK należy jeszcze uważać by nie wbić 31lv ;)

  7. #7
    WeeQ
    Konto usunięte
    Tak sponsoring jak najbardziej jest, Jaaraargh mówisz o skrypcie ale to turniej walk manualnych, sory zapomniałem tego dopisać. Co do resetów tak będzie dyskwalifikacja, ale to już uwzględnię w szczegółowym regulaminie, a atry to już bez przesady.

    Cytat Napisał RobinHood Zobacz post
    Walki będą toczyły się o ranking? Jeśli TAK należy jeszcze uważać by nie wbić 31lv
    Tak walki w miarę możliwości, czyli przedział rankingowy, o ranking. Jeśli ktoś wbije lvl 31 automatycznie zostanie zdyskwalifikowany.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał WeeQ Zobacz post
    Jaaraargh mówisz o skrypcie ale to turniej walk manualnych, sory zapomniałem tego dopisać. Co do resetów tak będzie dyskwalifikacja.

    Aha, ale co do zwiększenia liczby walk, to dalej jestem za tym by to zostalo wprowadzone do turnieju. 2 dla półfinałowych i finałowych zwieksza szanse na wygraną. Jesli np. gracz A1 pokona gracza gracza B2 dwa razy, to potwierdził, że gracz A1 nie ma z nim szans i nie byłoby problemów, że wygrał fartem itd.
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 22-09-2012 o 12:44 Powód: Poprawka, poniewaz pisane z telefonu.

  9. #9
    TrueStory
    Konto usunięte
    Jak najbardziej jestem za, nawet jestem za tym żeby te turnieje w "naszym" przedziale 21-30 były regularne. : )

  10. #10
    WeeQ
    Konto usunięte
    Nie 2 walk nie będzie, dlatego że trzeba być gotowym od razu nie ma żadnych 2szans. Zawsze można trochę zaczekać do walki, walki nie trzeba toczyć od razu będzie termin i wtedy dobrze się przygotujesz.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Dobra niech będzie . A co do atrów, to nooby będą nabijać, więc tez z tego skorzystam

  12. #12
    Nie zawsze bedziesz wiedzial z czego bd bic przeciwnik ;]

  13. #13
    WeeQ
    Konto usunięte
    Czyli tak uczestnicy którzy biorą udział:
    WeeQ, Rivatha, Sados, Sillesia, BerenErchamion
    Ostatnio edytowane przez WeeQ ; 23-09-2012 o 09:12

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał WeeQ Zobacz post
    Czyli tak uczestnicy którzy biorą udział:
    WeeQ, Rivatha, HubisD, Sados,
    Dopisz Sillesia - to TrueStory trzecia postać rankingowa. Na Sillesi ma 23lv, ale będzie nim walczyć tylko dobije 30lv ; p

    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Nie zawsze bedziesz wiedzial z czego bd bic przeciwnik ;]
    Raporty z walk.
    Nie jest zabronione w turnieju jak widać, więc uczestnicy z tego będą korzystać, a ja gorszym nie będę i też tak będę robił : )
    Chyba, że przeciwnik przed walką napisze, że bez atrybutów, to ok. Ale to i tak ryzyko, ponieważ nie ma dogrywek i taki 'oszust' może wygrać..
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 22-09-2012 o 14:34

  15. #15
    WeeQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaaraargh Zobacz post
    Dopisz Sillesia - to TrueStory trzecia postać rankingowa. Na Sillesi ma 23lv, ale będzie nim walczyć tylko dobije 30lv ; p
    To wiem że Muszynianka startuje ale dokładnie nie powiedziała jaką postacią dopytam się jej jak będzie, bo powiedziała, że jak zdąży to będzie Sillesia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •